dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

270 000 zł500 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnia taka działka w Opławcu Spełnij swoje marzenia! 500 m z projektem domu w cenie unikalna okazja! Marzysz o własnej oazie spokoju, gdzie natura otula Cię każdego dnia,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł307,03 m² 2 700,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł78,52 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzy Ci się apartament w spokojnej i przyjaznej mieszkańcom dzielnicy Aleksandrowa Kujawskiego? Świetnie trafiłeś, bo to mieszkanie na Osiedlu Stara Cegielnia jest wyjątkowe nie tylko ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 289 000 zł111,52 m² 11 558,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zainwestuj w przyszłość i zamieszkaj w nowoczesnym domu, który wykończysz dokładnie tak jak chcesz! uwaga! Oferta specjalna! Przy zakupie do końca maja otrzymujesz od Dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł106 m² 13 018,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojej firmy lub pewnej inwestycji? Nie przegap tej okazji - nieruchomości w takiej lokalizacji to rzadkość na rynku! Na sprzedaż działka 462m2 (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Na sprzedaż - 1-pokojowe mieszkanie w samym Centrum Bydgoszczy Oferuję do sprzedaży przytulne mieszkanie salon z aneksem kuchennym, 1 pokój usytuowane na parterze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł76,50 m² 8 758,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Koniuchach Dlaczego warto tu zamieszkać? wyraźny podział na strefy: dwa poziomy pozwalają naturalnie oddzielić życie codzienne od strefy prywatnej. Dół to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 244 m² 112,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działki z widokiem na Jezioro Oleczno. Nieruchomość w mpzp przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną. W sąsiedztwie powstaje nowa zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł393 m² 7 608,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:748 m²

Bez prowizji od Kupującego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, położona w bardzo dobrej lokalizacji Torunia osiedle Mokre. Oferta idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł52,73 m² 4 513,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku w Centrum Włocławka. W skład nieruchomości wchodzą : 2.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł39,10 m² 13 989,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,11 m , położone na prestiżowym Osiedlu Paryskim na bydgoskich Bartodziejach. To.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł188,30 m² 4 779,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:525 m²

Polecam do sprzedaży dwupiętrowy dom położony na działce o powierzchni 525 m2. W budynku znajdują się dwa niezależne 3- pokojowe mieszkania mieszkania ok.76 m2 każde. Mieszkania oraz klatka.

Szczegóły ogłoszenia

2 699 000 zł1 103 m² 2 446,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! jedyna taka nieruchomość na mapie torunia - pierwsza linia brzegowa! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł247 m² 1 817,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Unikalny dom Z widokiem na zamek - serce golubia-dobrzynia Prestiżowy miejsce, panorama na historię i wygoda centrum. Dom na działce 1210 m z widokiem na Zamek Golubski! Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł32,30 m² 5 820,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,30 mkw + użytkowana piwnica, położone na 2. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Hutniczej, na Osiedlu Zazamcze we Włocławku. Duży pokój 11,26 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 125 zł37,50 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 z ogródkiem 33,5 m2 - Kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja - Duży ogródek 33,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł1 937 m² 39,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę na Kuczynie - w okolicach Brześcia Kuj. o powierzchni 1937 m , położoną przy drodze utwardzonej 76m 2 od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

3 pokojowy apartament nowocześnie wykończony z dużym balkonem w Ciechocinku - dostępne od zaraz Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 60m 2 w nowo-wybudowanym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł190,40 m² 5 777,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Bardzo Ładny Parterowy Dom z Pełnym Wyposażeniem Fantastyczny dom parterowy z dużym garażem na dwa samochody, położony w spokojnej okolicy, ok.3 km od Inowrocławia w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł7 655 m² 50,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nietuzinkowej nieruchomości - pięknej dużej działki w enklawie lasu. Lokalizacja - Skwirynowo, gm. Czernikowo; -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! strzelce górne ul. Spokojna Działka budowlana 649 m w Strzelcach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość (dz.379/26) o powierzchni 1188m2 usytuowana w spokojnej okolicy zaledwie 3 km od Golubia-Dobrzynia i 35 km od Torunia niedaleko rzeki Drwęca. Media : woda i prąd znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

794 000 zł120,01 m² 6 616,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Makler poleca Dom w Łochowicach powierzchnia działki około 620m. Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 122m , użytkowa 100m.Składa się z salonu z aneksem kuchennym ,salon.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 500 m² 55,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Buszkowie, gmina Koronowo! Cicha i spokojna okolica! Chciałabym Państwu zaprezentować działkę budowlaną położoną w miejscowości Buszkowo, gmina Koronowo, pow.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł3 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż Działki Budowlanej Lokalizacja: linarczyk, woj. kujawsko-pomorskie, obręb Kobylanka Numer działki: 177/5 Powierzchnia: 3000 m Klasyfikacja gleboznawcza: rola VI, lasy VI klasy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 816 m² 192,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 816 m²

Na sprzedaż działka w Białych Błotach o powierzchni 1816 m2. Na działce jest, rozpoczęta w 2018 roku, budowa domu o powierzchni użytkowej 96m2. Dom budowany jest według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o przestrzeni? Myślisz o zmianie mieszkania na dom? Jeśli tak, ta oferta z pewnością Cię zainteresuje! Zacznij od zakupu działki! Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,64 m² 5 889,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52,64 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 13,12 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

4 241 500 zł8 483 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, dostępna tylko W naszym biurze! Działka inwestycyjna o powierzchni 8483m2 położona w centrum Niemcza, gm. Osielsko. Grunt objęty miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE CICHA I SPOKOJNA OKOLICA Dogodnie usytuowana działka rolna, w cichej i spokojnej lokalizacji w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 001 m² 88,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 1001 m2, zlokalizowaną w miejscowości Grodztwo, gm. Kowal. Działka w kształcie prostokąta, wymiary działki 24X41,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 202 zł50,51 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kontakt:   Mateusz Geszczyński okazja cenowa! Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1000 m2 w miejscowości Czarże gmina Dąbrowa Chełmińska pow. bydgoski Zaledwie 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł6 804 m² 499,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę w miejscowości Rogówko, zlokalizowaną w bezpośredniej bliskości autostrady A1. Działka jest objęta mpzp z przeznaczeniem pod działalność usługową.

Szczegóły ogłoszenia

233 000 zł34 m² 6 852,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 34m2 usytuowane na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł250 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Położenie Rozległa działka o charakterze mieszkalnym położona w Lińsku - wsi borowiackiej położonej w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona 12 km od granic Torunia. Powierzchnia 15000 m2, składa się z 4 działek o regularnych kształtach, wymiary 32x105 m. Media przy granicy kompleksu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł1 235 m² 255,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki w Kozielcu , które posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Kozielec, gmina Dobrcz. Przepięknie położone, blisko Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 328 m² 101,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1.328 m2 położoną.