dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 090 000 zł274,90 m² 7 602,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Idea nieruchomości zaprasza Na sprzedaż obiekt z ogromnym potencjałem , zapoznaj się z treścią poniższej oferty. Wielofunkcyjna nieruchomość z ogromnym potencjałem - Łochowo k.

Szczegóły ogłoszenia

2 635 000 zł881 m² 2 990,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 194 m²

Atrakcyjna zabudowana działka inwestycyjna w Bydgoszczy. Na sprzedaż prawo wieczystego użytkowania gruntu oraz prawo własności budynków w strefie przemysłowej w Bydgoszczy. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł765 m² 5 032,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

[pl] Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość mieszkalna-usługowa. Zlokalizowany w Białym Borze koło Grudziądza obiekt nowemu właścicielowi zapewnić może wysoki, stabilny dochód przy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 335 000 zł1 445 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam lub wynajmę hale z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem socjalnym. Budynek usytuowany na wsi (niższy podatek od nieruchomości) ale praktycznie w mieście (150m od ul. Warszawskiej).

Szczegóły ogłoszenia

3 645 000 zł720,66 m² 5 057,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:801 m²

W związku z przeniesieniem działalności do nowego kampusu Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy sprzedaje swoje dotychczasowe nieruchomości zlokalizowane w Bydgoszczy pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:76 100 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław Wysocki, tel.   . Pałac w stylu eklektycznym o cechach barokowych, o ogólnej powierzchni użytkowej ok. 741,20m2, wzniesiony w latach.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł649,46 m² 3 849,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 519 m²

Na sprzedaż zorganizowane przedsiębiorstwo, zlokalizowane w Centrum miejscowości Waganiec, powiat aleksandrowski, woj. kujawsko-pomorskie, działające od 2009 roku jako market mrówka w sieci.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł860 m² 2 203,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:605 m²

Do sprzedaży, w Centrum Miasta Lipno, przy ul. Rapackiego (powiat lipnowski), atrakcyjna, trzykondygnacyjna, solidna kamienica z oficyną, o powierzchni użytkowej opodatkowanej 860,0m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

7 800 000 zł3 434,78 m² 2 270,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:-

Nowa oferta! na kupno obiekt na hotel < dom seniora< klinikę medyczną - przychodnię>szpital , przedszkole, szkołę> Cena do negocjacji. Lokalizacja: fordon - os. Przylesie, bydgoszcz Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 199 000 zł372,29 m² 8 592,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny i w pełni funkcjonujący budynek usługowy o powierzchni 372,29 m2 , zlokalizowany przy jednej z głównych arterii Torunia - Szosa Lubicka (na skarpie ).

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł500 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży dwóch kamienic usytuowanych na toruńskiej starówce, w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku. Kamienice te mieszczą się na.

Szczegóły ogłoszenia

18 200 000 zł5 700 m² 3 192,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 362 m²

Dla kogo jest ta oferta? inwestorzy (dochód z najmu, duże zainteresowanie tą lokalizacją) z potencjałem na wzrost wartości firmy szukające siedziby i miejsca do prowadzenia swojej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł600 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Biuro nieruchomości natalia lamkowska prezentuje ofertę, która łączy funkcjonalność, prestiż lokalizacji oraz ogromny potencjał inwestycyjny. Obiekt biurowo-usługowy z częścią mieszkalną |.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł1 676 m² 1 187,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 734 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 1 676 m , położony na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym. Nieruchomość już teraz generuje stabilne przychody, ponieważ jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m , położony na działce 1382 m . Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

7 220 000 zł1 040 m² 6 942,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 269 m²

Pośrednikom zdecydowanie dziękuję. Kontakt dla zainteresowanych wyłącznie drogą mailową (podany telefon jest nieaktywny). Reprezentacyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 310 000 zł882,41 m² 2 617,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 171 m²

Cztery budynki na jednej działce w spokojnej dzielnicy Michelin. Kompleks gotowy do użytkowania od pierwszego dnia jako siedziba firmy z zapleczem lub nieruchomość do adaptacji na własne cele.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 444 m² 675,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 929 m²

feruję na sprzedaż / wynajem nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w północnej części Inowrocławia, przy ul. Marcinkowskiego, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł300 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:679 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, miedzyń Zapraszam do obejrzenia budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł982 m² 711,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:287 m²

Oferta tylko U nas! Kupujaca nie płaci prowizji! Na sprzedaż Obiekt położony w Chełmie przy. ul. Rycerska Powierzchnia całkowita 982m2. W skład Obiektu wchodzą: pater, dwa piętra.

Szczegóły ogłoszenia

1 247 000 zł1 000 m² 1 247 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż polecamy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym z dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może funkcjonować jako kompleks hotelowo-usługowy , z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł430 m² 3 372,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 260 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna - 7260 m potencjału W solcu kujawskim Zainwestuj tam, gdzie przemysł spotyka się z doskonałą logistyką. To oferta skierowana do inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł2 500 m² 920 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Inwestujesz! Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana nieruchomość położona w miejscowości Szabda, około 5 min od Brodnicy. Na działkach o łącznej powierzchni 5500.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł607,20 m² 1 416,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Na sprzedaż hala produkcyjna z placem manewrowym, mogilno Oferujemy na sprzedaż nieruchomość o charakterze przemysłowym, zlokalizowaną w Mogilnie przy ul. Przemysłowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł1 310 m² 1 824,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 868 m²

Czy Bydgoszcz to dobre miejsce na prowadzenie biznesu? Sprawdźmy to! Toruńska 139 - Centrum: zaledwie kilka minut drogi - ok. 5 km od Starego Rynku - Dojazd klientów: z każdego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł960 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Wyjątkowa oferta dla biznesu. Nieruchomość magazynowo-produkcyjno-biurowa o powierzchni użytkowej 960 m2 z dodatkowym piętrem o powierzchni 380 m na przestronnej działce ponad 2000.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł1 021 m² 568,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 163 m²

Sępólno Krajeńskie, budynki biurowo-magazynowe, 1021 m2, sprzedam, 580 000 zł, netto. Biura z zapleczem magazynowym w dobrej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł521,99 m² 1 913,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:3 324 m²

Unikat! Lokal usługowo-handlowy z ogromnym wachlarzem możliwości pod inwestycje. Na sprzedaż lub do wynajęcia. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł470 m² 2 976,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 409 m²

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna w trakcie budowy, obejmująca nowoczesną halę 470m2 o charakterze produkcyjno-usługowym z częścią biurową, usytuowaną na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł1 645 m² 626,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 428/19, 428/20, 428/21, 428/22 o łącznej powierzchni 1.962.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł1 996,55 m² 5 364,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 237 m²

Ul. Wojska Polskiego działka 2237 m / budynek 1996,55 m / 62 pokoje Na sprzedaż oferujemy obiekt o wyjątkowym potencjale inwestycyjnym, położony przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł550 m² 7 454,55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Czy szukasz idealnego budynku do prowadzenia działalności? Potrzebujesz funkcjonalnego obiektu biurowo-magazynowego z potencjałem rozwoju? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji w Osielsku?.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł402,37 m² 5 467,60 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 958 m²

Na sprzedaż świetnie prosperujący warsztat samochodowy - gotowy biznes z pełnym wyposażeniem Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży funkcjonującego warsztatu samochodowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł21,69 m² 3 918,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest garaż murowany położony w bryle budynku przy ulicy Kormoranów 52. Opis: -Garaż jest murowany, -W środku wylewka betonowa, -Jest prąd. Wymiary: 6m na.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 000 €14 394 m² 468,95 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 423 m²

Na sprzedaż nowoczesny obiekt komercyjny o powierzchni 14 394 m , zlokalizowany w strategicznej części Toruń (rejon Rubinkowo), w bezpośrednim sąsiedztwie strefy przemysłowej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł440 m² 6 568,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

913 500 zł900 m² 1 015 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 467 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni całkowitej 900 m 2 , który według dokumentacji geodezyjnej ma przeznaczenie mieszkalne. Nieruchomość położona w atrakcyjnej lokalizacji, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł15 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej zlokalizowane przy ul. Rycerskiej. Cena: 59 000 zł brutto Faktura vat kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Miesięczny czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł620 m² 2 579,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 946 m²

Na sprzedaż nieruchomość w doskonałej lokalizacji w Lubiczu Górnym znajdująca się 400 m od trasy nr 10 i 5 km od granic Torunia. Składa się z dwóch budynków.