dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

375 000 zł330 m² 1 136,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kcynia | lokal | 280m2 | hala sprzedażowa Oferuję na sprzedaż nieruchomość handlowo-magazynową w województwie kujawsko-pomorskim, w samym centrum miasta Kcyni. Budynek wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł560 m² 5 535,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:147 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym Do sprzedaży kamienica budynek komercyjny: mieszkalno-usługowy położony w pobliżu bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł985 m² 4 568,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży całej kamienicy, zlokalizowanej w sercu malowniczej Tucholi małego, urokliwego miasteczka, położonego na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł380,44 m² 2 339,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:185 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia na sprzedaż wyjątkową kamienicę z ogromnym potencjałem, położoną w najbardziej prestiżowej części Grudziądza - przy ul. Długiej,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na wyłączność - tylko u nas! Gotowy produkt inwestycyjny kamienica po kapitalnym remoncie, os. Błonie W sprzedaży unikatowa nieruchomość mała kamienica po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy funkcją biurową, o łącznej powierzchni 370 m2, położony na działce 772 m2! Nieruchomość zlokalizowana w centrum Solca Kujawskiego, w jej skład wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł393,19 m² 3 280,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 680 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i reprezentacyjny budynek handlowo - usługowo - biurowy, o powierzchni 393,19 m2 zlokalizowany we Włocławku przy ul. Toruńskiej - jednej z głównych arterii.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł1 022,37 m² 1 956,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 858 m²

Ogłoszenie Sprzedaży Nieruchomości z dużym potencjałem. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w województwie kujawsko-pomorskim , powiecie świeckim , gminie Dragacz.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł192 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:65 m²

Biuro nieruchomości profesja prezentuje na sprzedaż segment 2 piętrowy w zabudowie bliźniaczej całkowicie podpiwniczony. W skład w której wchodzą 4 kondygnacje. W powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:852 m²

Polecam na sprzedaż obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w miejscowości Dąbrówka Słupska, zaledwie 10 kilometrów od Szubina. Nieruchomość przeznaczona w miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł1 728 m² 1 099,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 839 m²

Nieruchomość ta może być sprzedana wyłącznie razem z nieruchomością Inowrocław ul Toruńska 11. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1903m 2 , o regularnym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł1 166,74 m² 814,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno-magazynowych zlokalizowany w przemysłowo-usługowej części Inowrocławia przy ul. Marcinkowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 000 zł4 929 m² 3 043,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 224 m²

Na sprzedaż rozbudowany obiekt o charakterze przemysłowo-magazynowym z częścią biurową, usytuowany na działce o powierzchni 8 224 m . Łączna powierzchnia zabudowy wynosi około 4.

Szczegóły ogłoszenia

9 150 000 zł4 200 m² 2 178,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:17 134 m²

Na sprzedaż: magazyn z biurowcem w Bydgoszczy Powierzchnia: 4 200 mkw, w tym ok. 700 mkw. biura Wiata magazynowa: 514 mkw Powierzchnia działki: 17 134 mkw. (1,71 ha) Doki i bramy:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł800 m² 1 562,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż hale magazynowo-produkcyjne, położone na działce o powierzchni 4344m. Teren działki ogrodzony. Przed halą miejsca parkingowe, plac manewrowy dla samochodów ciężarowych. 1 hala.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł3 297 m² 448,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 414 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż obiekt magazynowo-produkcyjny położony w Czołowie zaledwie 1200 m w linii prostej od granic.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł3 459,85 m² 722,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 041 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje nieruchomość gruntową zabudowaną budynkiem o powierzchni 3 459,85 m na działce 5 041 m o numerze ewidencyjnym 2/2 przy ul. Bema Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł24 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mieszkasz w Centrum Grudziądza na osiedlu Garnizonowym i poszukujesz garażu? Zapoznaj się z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł335 m² 3 877,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt gastronomiczno-hotelowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo, gm. Mogilno. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł699,30 m² 393,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 721 m²

Jwg Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 0,1721 ha zabudowaną budynkiem produkcyjno- magazynowym, położoną w miejscowości Lubanie, powiat włocławski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

38 000 000 zł5 600 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Hotel położony w samym Centrum miasta Włocławek. Nieruchomość o tradycyjnej architekturze, dysponujący ponad 150 pokojami hotelowymi różnej wielkości, we wszystkich pokojach łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł1 962,70 m² 2 343,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 830 m²

Oferta sprzedaży: kompleks Produkcyjno-Magazynowy Bydgoszcz, ul. Przemysłowa 23a Przedmiot sprzedaży: nieruchomość gruntowa (użytkowanie wieczyste 0,6830 ha) z budynkami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł703 m² 5 974,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy. Pięknie wyremontowana kamienica na Osiedlu Leśnym została odświeżona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i nowego MC Donalda. 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł1 491,30 m² 1 337,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:7 918 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Nieruchomość stanowiąca halę handlowo-usługową wysokiego składowania ok 6,5m, z częścią socjalno-biurową.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł300 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 596 m²

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie na sprzedaż obiekt biurowo- usługowy/ przemysłowy przy ul. Magazynowej. . Hala o pow ok 300 m2 , składająca się z głównej.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł1 765 m² 674,22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Włocławek, budynek biurowo-techniczny, 1765 m2, sprzedam, 1 190 000 zł. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu działki o powierzchni 5.745 m2 zabudowanej obiektami.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł386 m² 2 046,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:859 m²

Wyjątkowa okazja! Nieruchomość z halą biurowo-warsztatową w doskonałej lokalizacji - Bydgoszcz Oferujemy do sprzedaży funkcjonalną nieruchomość, idealną pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł359 m² 3 871,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:260 m²

Kontakt ws oferty nieruchomości: mirosław wysocki, tel.   . Do sprzedaży atrakcyjny, piętrowy, wolnostojący budynek usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej 359,0 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 450 m² 2 620,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:498 m²

Rezerwacja oferta tylko w naszym biurze. Wyjątkowa kamienica w sercu Bydgoszczy - 1450 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przepiękna, zabytkowa kamienica położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł187,76 m² 1 065,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:747 m²

Oferta sprzedaży kamienicy - pow. 187,76 M Lokalizacja: centrum Grudziądza Cena:199 999 zł Powierzchnia całkowita: 187,76 m Rodzaj nieruchomości: kamienica mieszkalno-usługowa Stan prawny:.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł614 m² 5 781,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł7 508 m² 511,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 128 m²

Włocławek, kompleks budynków biurowych, 7508 m2, z parkingiem w centrum, sprzedam 3 840 000 pln, netto. Zgodnie z aktualnym mpzp nieruchomość położona jest na terenie: 44 u/mw.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł570 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Gratka dla inwestora lub przedsiębiorcy. Budynek parterowy o pow. ok. 570 m2 w centrum Lubicza postanowiony jest na działce o pow. 1332 m2, przy ul. Lipnowskiej 68 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

4 360 000 zł620 m² 7 032,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy 620 m | Złotoria | Budynek 2024 Na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny obiekt biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 620 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:779 m²

Szukasz nieruchomości, która zacznie pracować na Twój kapitał od pierwszego dnia? Ten obiekt przy ul. Ugory to konkret: 779 m działki + 240 m budynku przemysłowego, w którym wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

4 490 000 zł614,17 m² 7 310,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:913 m²

Gotowy biznes! Apartamenty + hostel w jednej lokalizacji Na sprzedaż prezentuję Obiekt apartamentowo-hostelowy. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni funkcjonujący obiekt noclegowy z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł460 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:374 m²

Dochodowa nieruchomość, położona w Centrum Włocławka , działka gruntu o powierzchni 374 mkw, zabudowana dwupiętrowym budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 240 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł16 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż