dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

139 000 zł25,57 m² 5 436,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Najtańsza oferta na rynku. Mieszkanie ze względu na lokalizację idealnie nadaję się na wynajem długoterminowy Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,57 m . Lokal znajduję się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł2 000 m² 42,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w spokojnej okolicy, gdzie harmonia natury splata się z wygodą dostępu i komfortem codziennego życia. Działka o szerokości 27 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł66,64 m² 6 602,64 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni 66,64 m , znajdujące się na parterze wieżowca na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Balkon typu loggia (6,16 m ). Mieszkanie składa się z:salonu (16m2).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości tel:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych przy ulicy Dworcowej w Szubinie. Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 10 w nakle nad notecią! cena: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł294 m² 153,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową Działkę Rod w Ogrodzie Działkowym "wiosenka " we Włocławku -rybnica. Marzysz o własnym miejscu do odpoczynku blisko natury? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 000 zł27,28 m² 11 913,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie. Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna lokalizacja! Działka w cichej, spokojnej okolicy a jednoczesnie niedaleko bloków i ogródków działkowych przy ul.Toruńskiej! Oferujemy do sprzedaży własnościową działkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł216,50 m² 5 127,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 012 m²

Makler nieruchomosci poleca : Nieruchomość w otoczeniu pól i drzew z asfaltową drogą dojazdową. Wolnostojący Dom o powierzchni użytkowej całkowitej 218m został wybudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa niższa cena - tylko 139 000 zł za 1862m 2 za piękną działkę na obrzeżach Rybnicy! Atrakcyjna lokalizacja! Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 1862.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m , położona w spokojnej i rozwijającej się miejscowości Żurczyn. Nieruchomość ma kształt prostokąta, co znacznie ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

***duża działka W brzozówce - najlepsza inwestycja*** Grunt o powierzchni 9738 m2, w kształcie zbliżonym do trapezu, położony w Brzozówce przy ulicy Okrężnej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35,72 m² 7 278,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona w Toruniu, w dzielnicy Podgórz w sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz terenów kolejowych (w odległości ok. 400 metrów), na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł2 238 m² 312,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 2238 m2 Białe Błota ul. Niedzielna Biuro nie pobiera prowizji od strony kupującej Oferta wyłącznie w naszym biurze Do sprzedania duża działka z bezpośrednim wjazdem z ul.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł194 m² 4 458,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 791 m²

Oferta na wyłączność-tylko U nas! 0% prowizji od kupującego! Mam przyjemność zaoferować bardzo ładny dom parterowy o powierzchni użytkowej 154m2 położony na działce 1791m2 znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na ósmym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Pomieszczenia: 48m 2 - salon - z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 100 m² 90,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Startfragment atrakcyjne działki budowlane Z wz W trakcie - turzno K. Torunia Bez Prowizji od kupującego Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działek.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł25 622 m² 23,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: dom, budynki i działki Plewno, gm. Bukowiec, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 2,5622 ha (25 622.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł120 m² 3 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 263 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący w stanie surowym zamkniętym (120 m2 pow. użytkowej + garaż w bryle budynku z pomieszczeniem gospodarczym o pow. 40 m2) z 2022 roku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł6 749 m² 168,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z mpzp 6749 m2 w Grębocinie pod usługi komercyjne nieuciążliwe! Działka o powierzchni 6749 m2 położona w Grębocinie, objęta mpzp 064 u10/mn. Przeznaczenie podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł85,15 m² 13 505,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Toruń, stawki, ul. Okólna 5 pokoi | 85,15 m | balkon | urządzone w stylu Japandi z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości : Krótko: na sprzedaż doskonale zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 490 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż proponujemy ładną działkę rolną w kształcie prostokąta. Zlokalizowana na Podolu nieopodal Ciechocinka. Powierzchnia: 1490m2 Prąd , woda w drodze. Wjazd na działkę polna.

Szczegóły ogłoszenia

551 152 zł49,21 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

142 100 zł1 015 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Owczarkach, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o numerze ewidencyjnym 2/4, położoną w obrębie 152 przy ulicy Morelowej,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 700 m² 55,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2700 m (54 50 m) położona 170 m od jeziora, w drugiej linii brzegowej na terenie Pojezierza Żnińsko-Mogileńskiego (obszar chronionego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł3 833 m² 573,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna 3833 m z pozwoleniem na budowę hotelu - Bydgoszcz, babia Wieś Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 3833 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

427 500 zł1 502 m² 284,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1502 m , położony w miejscowości Niwy, gm. Osielsko. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy z dnia 03 stycznia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 4774 m2 położona przy ul. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Browinie, bezpośrednio przy granicy administracyjnej Chełmży. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł83,75 m² 8 119,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny segment 83,75m2, świetna lokalizacja Prezentuję Państwu na sprzedaż segment Osiedle Szafir2, w Inowrocławiu. Oferta dot. nowoczesnego segmentu w ramach inwestycji Osiedle Szafir2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 262 zł36,66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4, bartodzieje. 9 piętro. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 zlokalizowane na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie z dwustronną, południowo - zachodnią wystawą okien,.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł75 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 699 m²

Na sprzedaż niespotykany dom umiejscowiony na działce z linią brzegową rzeki Drwęcy. Powierzchnia działki to 1,1699 ha.( nabyć może ją również osoba niebędąca rolnikiem ). Niesamowite.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł118 m² 6 694,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w Inowrocławiu, w rejonie ulicy Czarlińskiego. Nieruchomość o powierzchni 118 m została wybudowana w 2008.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1361 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 207/29 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 663 zł65,31 m² 13 269,99 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,78 m² 7 283,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w ścisłym centrum miasta ulica Gdańska Mieszkanie 54,78 mkw powierzchni całkowitej, 46,12 użytkowej opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 213 m² 2 217,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowym i częścią noclegową - idealna dla firmy logistycznej, produkcyjnej lub usługowej! Na sprzedaż funkcjonalny kompleks nieruchomości komercyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł140 m² 10 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:770 m²

Nowy Dom w pięknej lokalizacji! Zakup z rynku pierwotnego, więc przy jego zakupie nie płacicie u notariusza podatku pcc od nabycia tej nieruchomości. Budynek ukończony wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł1 645 m² 626,14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 962 m²

Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 428/19, 428/20, 428/21, 428/22 o łącznej powierzchni 1.962.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl blisko miasta - działka rekreacyjna w Jagodowie gm. Osielsko, zarządzana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ogrodu Leśna Polana ****** Marzysz o miejscu, gdzie naprawdę odpoczniesz?.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł32 805 m² 59,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 32.805 m2, położona na Górnym Tarasie miasta (Kapuściska/Łęgnowo). Teren znajduje się na terenach.