dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w woj. Kujawsko-Pomorskim położona w gminie łabiszyn W miejscowości władysławowo. Zdjęcia przedstawiają okoliczne Jeziorko Bagno i Jezioro Meszno.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł94 m² 6 265,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Miło mi zaprezentować doskonały dom, a w zasadzie Lokal położony w samym centrum Bydgoszczy przu ulicy Grunwaldzkiej, który można przeznaczyć na co tylko sobie wymarzycie, ale doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł130,10 m² 6 840,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu urokliwy, parterowy dom jednorodzinny położony w Dzikowie na pięknej działce o powierzchni 1100 m2, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa cena! Prezentuję Państwu na sprzedaż przytulne, funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze, o powierzchni 39 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 374 zł41,74 m² 10 789,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

2 125 000 zł25 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Bardzo ładna działka duża działka z wielkim możliwościami o powierzchni ok 2,6 ha na granicy przyłęki/olimpin Możliwość dokupienia przyległych działek o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł16 557 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Leśna wolność w Nowym Jasieńcu 16 557 m marzeń + opcja na więcej! Szukasz miejsca, gdzie można budować bez granic (no, prawie;)), wsłuchiwać się w szum drzew i biegać.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł440 m² 6 568,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:279 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1038 m 2 położona przy ulicy Nieszawskiej na pograniczu Ciechocinka i Podola. Wjazd na działkę bezpośrednio z ulicy asfaltowej oraz drugi wjazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz małego mieszkania które generuje bardzo niskie koszty utrzymania? Idealnie się składa! W naszej ofercie pojawiło się mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 989 000 zł425,50 m² 4 676,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:17 101 m²

Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja z własnym lasem i stawem idealna dla miłośników natury i ciszy! Ta unikalna posiadłość położona w malowniczej miejscowości Gorczenica, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki budowlane - Szewce, gm. Piotrków Kujawski Z warunkami zabudowy | Media w drodze | Zostały tylko 2 działki! Oferujemy atrakcyjne działki położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł168,88 m² 3 546,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:926 m²

. Słuchaj, stoi taki domek pod Toruniem - parter i poddasze do adaptacji. Stan surowy zamknięty, czyli okna są, drzwi są, ale reszta to już pole do popisu. Taki architektoniczny odpowiednik klocków.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł56,50 m² 8 141,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem typu loggia - Bydgoszcz, wyżyny, ul. Ogrody Na sprzedaż przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 56,5.

Szczegóły ogłoszenia

199 200 zł891 m² 223,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zimowa promocja - Atrakcyjna cena! Opis nieruchomości Działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na domy jednorodzinne. Powierzchnia działek od 890m2 i 894m2. W głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

138 635 zł1 631 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję działka O powierzchni 1631 mkw płaska W kształcie prostokąta Działki budowlane w miejscowości Trzemiętowo gmina Sicienko blisko Bydgoszczy. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! blisko centrum! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulne I komfortowe mieszkanie typu M-3 z roku 2017 o powierzchni 32 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Okole - ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż obiekt gastronomiczny o powierzchni całkowitej 330mkw. w centrum Janowca Wielkopolskiego usytuowany przy drodze asfaltowej na działce o powierzchni 383mkw. Obiekt jest.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł71,30 m² 2 131,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2 w budynku 23a o pow. 71,30 m2 mieści się na parterze i składa się z trzech pokoi o pow. 13,30 m2, 22,80 m2 oraz 13,80 m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

175 924 zł6 283 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,6283 ha (6283 m2) w miejscowości Wólka otoczona polami w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora Łąkie. Działka nie jest uzbrojona. Woda.

Szczegóły ogłoszenia

483 000 zł42 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu interesującą ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu jar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to prestiżowe osiedle położone w malowniczym Lubiczu Dolnym przy ul. Kortowej. Kameralne osiedle odznacza się wyjątkową i elegancką architekturą, zaprojektowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod pasiekę, agroturystykę, fotowoltaikę lub spokojne siedlisko? Działka w miejscowości Zawada oferuje naturalne otoczenie, dojazd drogą gminną asfaltową oraz dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 925 zł68,59 m² 9 839,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana na os. Leśnym, w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy, zaprojektowana z myślą o komforcie codziennego życia oraz wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł472,50 m² 2 518,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek o powierzchni użytkowej 349,4 m2, składający się z budynku biurowo-socjalnego (w części piętrowego) oraz segmentu przeznaczonego na warsztat, zlokalizowany w dzielnicy Grębocin.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł7 370 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość gruntowa o pow. 7.737 m2 objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie nieruchomości na cle mieszkaniowe budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 465 120 zł21 657 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Wyjątkowa oferta: teren o łącznej powierzchni 21 657 m składający się z 5 działek - Recz, gmina Rogowo obok Janowca Wielkopolskiego. Szukasz przestronnej nieruchomości w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł128 m² 5 304,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała alternatywa dla mieszkania w mieście. Zwróć uwagę na na ofertę, której atrakcyjność docenisz tylko podczas prezentacji, na którą serdecznie zapraszam. Formalnie jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,53 m² 11 937,23 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,53 m 2 położonego na nowoczesnym i spokojnym osiedlu Stawki przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł145 509 m² 7,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sześć działek dających powierzchnię ponad czternastu hektarów w miejscowości Małe Leźno, dwie działki z linią brzegową jeziora, na działce trzy oczka wodne i tereny leśne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa oferta działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Solcu Kujawskim. Dostępne wyłącznie u Nas. W ofercie kilka,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł81,76 m² 8 317,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i wygodne mieszkanie o powierzchni całkowitej 81,76 (użytkowej 77,76m2) na bydgoskiej Osowej Górze (tzw. dolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 900 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 33 m x 27 m, położona we Włocławku Mielęcinie, w drugim planie. Dla terenu na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 412 zł59,94 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł184 m² 4 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom wolnostojący, położony w otoczeniu lasu, w miejscowości Laski Małe (gm. Gąsawa, pow. żniński). To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł235 m² 2 293,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

*Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze * Przedstawiamy ofertę wyjątkowego domu - z duszą i potencjałem! Miejscowość: mogilno, ul. Skłodowskiej-Curie. Dom jednorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 3870 m2, w Lisim Ogonie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł56 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne M-4 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 56 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad Jeziorem Głuszyńskim w Dąbrówce k. Głuszyna. Działka ma wydane własne warunki zabudowy oraz nawet pozwolenie na budowę całorocznego domu jednorodzinnego wg projektu znanej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł500 m² 540 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Ostatnia taka działka w Opławcu Spełnij swoje marzenia! 500 m z projektem domu w cenie unikalna okazja! Marzysz o własnej oazie spokoju, gdzie natura otula Cię każdego dnia,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł307,03 m² 2 700,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:658 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż duży dom z ogromnym potencjałem - gotowy do.