dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

287 701 zł28 m² 10 349 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

328 600 zł36 m² 9 127,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

431 000 zł52 m² 8 330,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie, o pow. 51,74 m2 z balkonem promocja - zakończenie inwestycji - ostatnie mieszkania Skorzystaj z wyjątkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

1 295 000 zł156 m² 8 301,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 097 m²

Makler nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z ładnym ogrodem w sercu Murowańca. Opis nieruchomości: zapraszam do zakupu komfortowy dom w Murowańcu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Zławieś Wielka

Zławieś Wielka,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

W ofercie sprzedaży działka budowlana w miejscowości Gutowo gmina. Zławieś Wielka opis: - działki o powierzchniach: 900mkw-1100mkw - działki objęte są mpzp zabudowę jednorodzinną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Czarne Błoto,kujawsko-pomorskie

228 000 zł3 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jedyna w swoim rodzaju działka budowlana w otulinie lasu w Czarnym Błocie z dużym potencjałem. W niewielkiej odległości osiedle domów jednorodzinnych. Media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, osiedle Kazimierza Wielkiego. Zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rudunki

Rudunki,kujawsko-pomorskie

175 000 zł118 m² 1 478,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:573 m²

*** Wybuduj swój dom bez kredytu osiedle aleksandria *** Szukasz sposobu na inwestycję, a może miejsca pod swój dom? A może szukasz sposobu jak wybudować dom bez konieczności dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 120 zł31 m² 12 291 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Produkcyjna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

395 000 zł35 m² 11 256,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,09 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Produkcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł42 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiam Państwu ciekawie trzypokojowe mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu przy ulicy Przy Kaszowniku. Mieszkanie ma balkon z pięknym widokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 754 zł33 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wawrzyniaka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 000 zł172 m² 10 755,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:172 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 714m2 praktycznie w samym sercu miasta!. Dom znajduje się w dzielnicy Bielawy. Jest to niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krabowa

Niemcz,kujawsko-pomorskie

2 199 000 zł360 m² 6 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:801 m²

Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej - 330 m2, położony w spokojnej i cichej okolicy Niemcza, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Małe Rudy

Małe Rudy,kujawsko-pomorskie

96 000 zł932 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 932mkw w miejscowości Małe Rudy gmina Szubin (22min do centrum Bydgoszczy) wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny Z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Otorowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 400 m² 113,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Grunt o powierzchni łącznej - 0,14 ha - 1400 m2 - składający się z ziemi klasy IV. W sąsiedztwie zabudowy jednorodzinne, puste działki i rzeka Wisła. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Makler poleca 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem : Lokalizacja : Bydgoszcz, os. Przylesie, powierzchnia całkowita : 64 m Cena : 540 000 pln (8437,50 zł/m ) Piętro : Parter z 7 Liczba pokoi :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

116 100 zł1 161 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy granicy Ciechocinka w bezpośrednim sąsiedztwie lasu - 1,8km do ciechocińskich Tężni Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołuszewie przy granicy Ciechocinka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

523 200 zł56 m² 9 374,66 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 299 999 zł74 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesny apartament na ostatnim piętrze apartamentowca osiedla Dream Park Osieslko o pow. 74,5 m2 w wysokim standardzie z dużym tarasem o pow. 65 m2. Do apartamentu za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

273 000 zł35 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35m , zlokalizowanego na 1 piętrze, czteropiętrowego bloku przy ulicy Abrahama na os. Błonie. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł30 m² 6 406,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki z aneksem kuchennym, przedpokojem, łazienką, oraz komórką położonego w świetnej lokalizacji i sąsiedztwie lasu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kazin

Kazin,kujawsko-pomorskie

660 000 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 135 m²

Makler poleca Do sprzedania dom w Kazinie koło Nakła bardzo spokojna lokalizacja.Nieruchomość położona w miejscu gdzie znajduje się osiedle domków jednorodzinnych. Dom typu blizniak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł54 m² 5 351,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,19 m , zlokalizowanego na parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, w pobliżu Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

472 000 zł56 m² 8 398,58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł38 m² 15 078,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta sprzedaży mieszkania w pobliżu toruńskiego Starego Miasta. Jest to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie życie w centrum miasta lub oferta inwestycyjna np. jako najem krótko-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 900 zł52 m² 9 501,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

219 000 zł1 262 m² 173,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 1262mkw w Lisim Ogonie gmina Białe Błota opis: - kształt: prostokąt - wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny - dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

359 000 zł73 m² 4 947,63 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Z przyjemnością prezentuję Państwu duże dwustronne mieszkanie w bloku, usytułowane na drugim piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduję się na Rąbinie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł52 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wygodne mieszkanie w świetnej lokalizacji. Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie w dogodnej lokalizacji usytuowane na czwartym piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

637 000 zł53 m² 12 126,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane na bydgoskim Górzyskowie. Bardzo stylowo urządzone, w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowane na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Gronowo,kujawsko-pomorskie

659 000 zł7 444 m² 88,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 444 m²

Działki inwestycyjne w Gronowie, gm. Lubicz, przy autostradzie A1 (węzeł Turzno), kujawsko-pomorskie : Wynagrodzenie agenta prowadzącego ofertę, pokrywa Właściciel nieruchomości : Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

468 610 zł52 m² 9 097,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 833 zł32 m² 9 649,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

429 000 zł44 m² 9 769,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w wyremontowanym niedawno budynku z ogrodzonym terenem na którym znajdują się miejsca parkingowe. Gotowe do wprowadzenia a istniejące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 290 000 zł128 m² 10 071 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:385 m²

Nowy, piękny dom W kaszczorku typu bliźniak. Oferta sprzedaży prawej strony domu, w zabudowie typu bliźniak, projekt domu ua 88, piętrowy w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kijewo Królewskie

Kijewo Królewskie,kujawsko-pomorskie

199 000 zł49 m² 4 039,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe (49,3m2) w parterowym budynku wielorodzinnym w Kijewie Królewskim. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Olszewka

Koronowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł360 m² 694,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż: działka rod Olszewka w Pieczyskach , Koronowo Na sprzedaż wyjątkowa działka rod w malowniczej lokalizacji, idealna do odpoczynku od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Szubińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 000 zł838 m² 1 133,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Bydgoszczy przy ul. Szubińskiej 9 (pomiędzy Lidl i Castorama) o pow. 838 m2 z aktualnym pozwoleniem na budowę i projektem budynku usługowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Bursztynowa

Obrowo,kujawsko-pomorskie

61 000 zł966 m² 63,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa cena! tylko U nas! Obejrzyj film: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży malowniczej działki w Obrowie z aktualnymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkaniowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij