dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 655 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 655 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

540 000 zł90 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Makler poleca Do sprzedania dom Ekologiczny dwu-lokalowy w/g projektu " Dom w Arkadiach r2t" o powierzchni użytkowej 177 m2. Oferta obejmuje sprzedaż jednego lokalu o pow. 90 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

772 511 zł66 m² 11 685,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł40 m² 12 975 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie na na bydgoskich Bartodziejach w Atrium Park. Mieszkanie typu Premium z pięknym ogrodem dla wszystkich mieszkańców i całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 311 zł37 m² 10 248,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł47 m² 9 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Mieszkanie na Szwederowie o powierzchni 47 składające się z salonu, dwóch sypialni , kuchni i łazienki z wc.Lokal po kapitalnym remoncie gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

543 854 zł53 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,45 m2 w stanie deweloperskim z balkonem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

846 000 zł1 461 m² 579 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działki gruntu zabudowanej o nr 63/2 o powierzchni 0,1461. Miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

619 322 zł67 m² 9 213,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy z parkingiem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

3 900 000 zł620 m² 6 290 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dom jest doskonałym miejscem do realizacji wyszukanej inwestycji - spa, instytut urody, klinika medycyny estetycznej lub przychodnia czy gabinety medyczne. Budynek znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

520 000 zł190 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 214 m²

Duży dom Z dala od zgiełku miasta. Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji, tylko 4 km od Torunia. Miejsce, które może stać się Twoją oazą spokoju. Stan deweloperski otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

145 000 zł28 m² 5 234,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje państwu idealną kawalerkę na start, o powierzchni 27,7 m2, usytuowaną na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 000 zł42 m² 7 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na bydgoskich wyżynach. W skład mieszkania wchodzi: -salon z wyjściem na balkon (loggia) -sypialnia -kuchnia -łazienka -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - Bartodzieje Małe (ul. Spokojna). Budynek: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Unisław

Unisław,kujawsko-pomorskie

379 000 zł66 800 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości w postaci: działki gruntowej nr 78 o powierzchni 6,6800 ha. Miejscowość: gołoty Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

324 192 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujesz lokal od dewelopera, nie płacisz podatku pcc I prowizji biura. Jar to nowoczesna dzielnica na miarę XXI wieku. Budowana od podstaw wraz Z całą infrastrukturą. Zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

602 520 zł75 m² 8 006,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Słońsko,kujawsko-pomorskie

445 000 zł106 m² 4 198,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Anna Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny parterowy dom o powierzchni 106m z 2022/2023 roku w miejscowości Słońsko, gmina Inowrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł38 m² 9 424,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ładne mieszkanie składające się z 1 pokoju (34m), z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym (po remoncie): nowe tynki, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł56 m² 9 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 248 zł37 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

376 000 zł47 m² 7 932,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Trzypokojowe mieszkanie, położone na 4 piętrze niskiego bloku zlokalizowanego naprzeciwko umk! Pożądana lokalizacja - pewny najem, świetna inwestycja pod wynajem studentom. Mieszkanie 47,4m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

234 000 zł25 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo atrakcyjna oferta mieszkania w stanie deweloperskim usytuowanego na 1 piętrze kamienicy w samym sercu miasta! Renomowana kamienica po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

628 000 zł72 m² 8 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowy, przestronny apartament o powierzchni 72 m2 położony na granicy osiedli Wyżyny, kapuściska i Glinki w inwestycji Horyzont. Horyzont to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

418 992 zł49 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 244 zł37 m² 10 209,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tężniowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

348 720 zł30 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inwestycyjną zakupu mieszkań wraz z obsługą operatora. Inwestycja położona w willowej części Ciechocinka tuż przy strefie A przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

244 500 zł1 766 m² 138,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 1766m zlokalizowana w miejscowości Zielonka , w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 626 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

535 000 zł64 m² 8 326,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie w kamienicy usytuowane w bardzo dobrej lokalizacji. Ta oferta skierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby zamieszkać na Bydgoskim Przedmieściu. Wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

530 000 zł69 m² 7 681,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mam na sprzedaż wyjątkowe, stylowe i nietuzinkowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy, ul. Kujawska. Mieszkanie świeże, remont wykonany był w 2020 roku - do zamieszkania. Składa się ono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

652 222 zł55 m² 11 809,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Warszawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 000 zł103 m² 8 276,53 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą: wyposażonego i gotowego do wprowadzenia czteropokojowego mieszkania/apartamentu o powierzchni 102,7 m2. zlokalizowane na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 900 zł49 m² 8 161,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** mieszkanie ul. Długa gotowe do zamieszkania - 49 m2, 2 rozkładowe pokoje, osobna kuchnia, trzecie piętro w niskim bloku z cegły, blisko centrum oraz z dobrym dojazdem do umk, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 265 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 875 zł48 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 z ogródkiem 43,8 m2. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Ogród - 2 pokoje - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filmowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł45 m² 10 354,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta wyłącznie w naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia bardzo eleganckie nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie, idealne dla niedużej rodziny. Mieszkanie o powierzchni 45,38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

327 900 zł47 m² 6 961,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała inwestycja! House Team Nieruchomości & Finanse ma przyjemność zaprezentować mieszkanie trzypokojowe, które idealnie zaspokoi potrzeby niedużej rodziny lub sprawdzi się na cele inwestycyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

417 933 zł45 m² 9 219,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

135 510 zł1 045 m² 129,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem oferty jest działka budowlana o pow. 1044m położona na wzniesieniu , bezpośrednio przy granicy z lasem państwowym. Działka znajduje się w Zielonce i ma wydaną decyzję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rozłogi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

410 000 zł78 m² 5 256,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom przy ul.Rozłogi ,do sprzedaży dom -budynek idealnie nadający się do prowadzenia działalności,pod różnego rodzaju działalność usługową oraz ciche usługi. Budynek ma 70m2 .CENA JESZCZE DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąbrzeźno

Wąbrzeźno,kujawsko-pomorskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W pięknym urokliwym miejscu dla ludzi ceniących sobie ciszę I spokój. Dom składa się z: kuchnia z jadalnią 28 m.kw pokój 24 m pokój.