dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 656 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 656 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

414 036 zł45 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja przy ul. Włocławskiej 1 w Toruniu to pięciokondygnacyjny budynek w którym powstaje 39 lokali mieszkalnych i podziemna hala garażowa. Wyróżnia się nowoczesnym wyglądem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

153 000 zł52 m² 2 951,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 51,84m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. To dwupokojowe mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

860 000 zł198 m² 4 341,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 095 m²

Dom częściowo podpiwniczony z garażem o powierzchni użytkowej 132,74 m2 na dużej działce 3095 m2! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

288 000 zł36 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura mieszkanie dwupokojowe, 36 m kw.,na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym na osiedlu Osową Góra. W skład lokalu mieszkalnego wchodź pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 600 zł58 m² 9 854,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 2 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Słońsko

Słońsko,kujawsko-pomorskie

80 000 zł878 m² 91,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w m. Słońsko wymarzone działki budowlane W malowniczej okolicy Marzysz o własnym domu w spokojnym, a jednocześnie dobrze skomunikowanym miejscu? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

391 600 zł39 m² 10 041 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ujejskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł56 m² 6 238,86 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na 6 piętrze budynku na osiedlu Wzgórze Wolności, ul. Ujejskiego. Pomieszczenia: 56 m2 - salon - 16 m2 - pokój 11 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł42 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego deweloperskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

330 000 zł30 m² 10 956,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze bloku z 2014 roku na osiedlu Glinki w Bydgoszczy! Przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Złotniki Kujawskie

Złotniki Kujawskie,kujawsko-pomorskie

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować uroczy, wolnostojący, piętrowy dom z 1996 roku o powierzchni 165 m . Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 630 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

575 000 zł90 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Makler poleca mieszkanie na sprzedaż na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły , przedszkola, markety, centrum handlowe a także komunikacja miejska. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

286 000 zł32 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam, piękne wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu w centrum miasta , znajdujące się w świeżo wyremontowanej trzy piętrowej kamienicy na parterze, dużym atutem jest osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 000 zł59 m² 5 349,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58 m , zlokalizowanego na wysokim parterze nowego bloku w miejscowości Prądocin, nieopodal Bydgoszczy. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł49 m² 8 076,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m w urokliwej okolicy Grębocin Nad Strugą na ulicy Widok. To doskonałe miejsce dla osób szukających spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

291 937 zł256 m² 1 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji, w drodze elektronicznej, udziału wynoszącego 1/2 niewydzieloną część zabudowanej budynkiem mieszkalnym nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Smoleńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 000 zł720 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Witam Do zaoferowania mam bardzo ciekawy budynek w Bydgoszczy. Idealny pod biurowiec, hotel pracowniczy i wiele innych. Powierzchnia budynku to 720m2, położony na działce 1046m2 Numer działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Toruń

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

329 840 zł4 712 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka rolna 4712 m2 w Starym Toruniu, urokliwa i cicha okolica, z dala od trasy dk 80 Toruń-Bydg. Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

160 000 zł29 m² 5 542,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Inowrocławiu centrum Kawalerka o powierzchni 28,87 m2, usytuowana na 4 piętrze w bloku mieszkalnym. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczutki

Szczutki,kujawsko-pomorskie

148 800 zł1 020 m² 145,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania Bardzo ładna działka o powierzchni ok 1020m2 w Szczutkach w gminie Sicienko wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Działka objęta mpzp Media: -prąd, wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 389 000 zł247 m² 5 623,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Makler z przyjemnością poleca: lokal handlowo- usługowy w Bydgoszczy, znajdujący się w dzielnicy Wilczak o powierzchni użytkowej 208 m2. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

310 000 zł2 800 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Małej Nieszawce dojazd od ulicy Piaskowej 2800 m2 z mpzp. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o wielkości 2800 m2 w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, ul. Nowotoruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

68 000 zł360 m² 188,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rod z domkiem - idealne miejsce na wypoczynek! rod Nadzieja ul. Nowotoruńska Oferujemy na sprzedaż działkę rod o powierzchni około 360 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Topola

Topola,kujawsko-pomorskie

200 000 zł100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Jurancice -do sprzedaży parterowy dom o powierzchni około 100mkw wybudowany w połowie lat 60-tych na działce o pow. 2500 m2. Na działce znajduje się murowana stodoła, która idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

372 400 zł39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

297 000 zł48 m² 6 137,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie na Rąbinie Przestronne mieszkanie na Osiedlu Rąbin 48,39 m2 + piwnica 3,55 m2 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Dąbie

Nowe Dąbie,kujawsko-pomorskie

659 000 zł102 m² 6 460,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, całkowicie wykończony z zewnątrz, wolnostojący,ogrodzony z nowoczesnym piecem na pelet. Bardzo wygodny projekt, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł110 m² 10 445 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania/domu? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł27 m² 16 795,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

290 000 zł45 m² 6 487,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy na trzecim piętrze. Jasne wnętrze wyróżniają okna dachowe, które zapewniają naturalne oświetlenie, oraz stylowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Skrwilno

Skrwilno,kujawsko-pomorskie

390 000 zł295 m² 1 321,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-handlowy w Skrwilnie. Duża przestrzeń na stworzenie własnej działalności z jednoczesnym miejscem na duże, przestronne mieszkanie. Całość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

210 000 zł45 m² 4 648,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m w Centrum Brodnicy, przy ul. Konstytucji 3-go Maja. Opis mieszkania: 1. Salon z wyjściem na duży balkon 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeździecka

Myślęcinek,kujawsko-pomorskie

859 000 zł128 m² 6 710,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Nowoczesny bliźniak w Myślęcinku gotowy do wykończenia! Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony, na pograniczu Bydgoszczy i gminy Osielsko, nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Górsk

Górsk,kujawsko-pomorskie

159 000 zł1 272 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna, prostokątna działka w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Górsk. Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł39 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkania zlokalizowane na ul. Biziela w Bydgoszczy. Lokal mieści się na 7 piętrze w skład którego wchodzi: -dwa pokoje -łazienka -wc -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 500 zł46 m² 8 569,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Zapraszamy do odkrycia bardzo słonecznego mieszkania o powierzchni 46,5 m , z widokiem na zielony skwer. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Mieszkanie o powierzchni 62m2 na osiedlu Kapuściska ,znajdujące się w kameralnym dwuopiętrowym budynku z cegły. Blok jest ocieplony, wyremontowany.Całe mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

346 890 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

92 000 zł3 000 m² 30,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż działkę rolną o pow. 3001m , położoną w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zamek Bierzgłowski

Zamek Bierzgłowski,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 371 m² 113,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna, prostokątna działka w cichym i spokojnym miejscu w miejscowości Zamek Bierzgłowski Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę z warunkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz Apartamentu w centrum? Ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Na sprzedaż Apartament w inwestycji Kolorowe Garbary , zaskakująco schowane j między kamienicami co daje poczucie ciszy.