dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 657 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł160 m² 5 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:279 m²

Świetna oferta domu w bardzo funkcjonalnym i przestronnym układzie pomieszczeń bez wymagających generalnych remontów. Zapraszam koniecznie na prezentację i do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

358 900 zł53 m² 6 771,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 53 m | 1. piętro | Gotowe do zamieszkania Oferuję na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

760 000 zł116 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Gorąco zachęcamy do obejrzenia tego unikalnego mansardowego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu, którego prawdziwy klimat można poczuć tylko podczas osobistej wizyty. Ciche mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

148 800 zł19 m² 7 831,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Centrum miasta o powierzchni 19 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Mieszkanie po częściowym remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Toruń,kujawsko-pomorskie

333 622 zł27 m² 12 580 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie (kawalerka) o pow. 26,52 m2 w nowej inwestycji deweloperskiej! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na parterze 3-piętrowego budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrkowo

Piotrkowo,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł171 m² 13 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 091 m²

Wyobraź sobie, że mieszkasz w domu, w którym każdy dzień zaczynasz od kawy na tarasie z widokiem na jezioro. W domu, w którym możesz wygodnie pracować zdalnie lub wypoczywać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł2 598 m² 346,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Opławcu o powierzchni 2597m w bardzo dobrej lokalizacji ze ścianą lasu.Lokalizacja idealna tereny spacerowe ,wypoczynkowe, rowerowe.Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

459 000 zł60 m² 7 641,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,07 m , zlokalizowane w doskonałej części Włocławka przy ulicy Wojska Polskiego. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bursztynowa

Zławieś Mała,kujawsko-pomorskie

75 000 zł1 000 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż: 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m każda, w miejscowości Zławieś Mała. Lokalizacja: działki znajdują się w dogodnym miejscu między Toruniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kamieniec

Kamieniec,kujawsko-pomorskie

335 000 zł83 m² 4 036,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Biała Posesja posiada nietuzinkową ofertę - sprzedaż dwóch mieszkań w miejscowości Kamieniec w cenie jednego w Bydgoszczy. Mieszkania znajdują się w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

489 000 zł61 m² 8 016,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biała Posesja poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na Szwederowie ul. Konopna 20, bydgoszcz. Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m , usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

487 000 zł61 m² 7 983,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia Państwu komfortowe mieszkanie na osiedlu Bielawy, w bloku z 2007 roku przy ulicy Emilii Plater , Inwestycja dewelopera Arkada Invest. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Połczyńska, to dobry adres dla ludzi ceni ą cych mieszkanie w samym sercu osiedla Bartodzieje. W zasi ę gu r ę ki znajduje si ę pe ł na infrastruktura: doskona ł a komunikacja ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

783 000 zł49 m² 15 979,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

**luksusowe Mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, osiedle Botaniq, centrum miasta! Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży nowego, luksusowego mieszkania w samym sercu Bydgoszczy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana z linią brzegową, ul. Witebska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 030 240 zł6 313 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio sprzedam 3 działki o łącznej powierzchni 6313m2 Każda z osobna ma: 1953m, 2070m, 2290m Droga asfaltowa Dojście do rzeki Malowniczy teren zielony z wyjątkowym widokiem Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chmielna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

800 000 zł121 m² 6 611 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 121m2 we Włocławku Lokalizacja: włocławek, ul. Chmielna Opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 121m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

740 000 zł120 m² 6 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! białe błota, ul. Centralna Na sprzedaż Dom z lat 70 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

359 000 zł61 m² 5 914,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe o powierzchni 60,70 m2 na parterze w 4 piętrowym bloku. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł105 m² 5 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej - 105 m2, położony w Bydgoszczy przy ul. Szczytowej 44 (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł32 m² 9 312,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp Nieruchomości. Wyjątkowe, zaaranżowane przez projektanta wnętrz, mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia w bloku wielokondygnacyjnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje, 62 M2, dwa balkony, cicha I spokojna okolica, stawki Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w nowoczesnym bloku z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

359 000 zł42 m² 8 495,03 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przytulne, słoneczne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie położone na 11. piętrze, co gwarantuje przepiękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

480 000 zł62 m² 7 713,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Bezpośrednio sprzedam rozkładowe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,23 m2 położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Długiej w Toruniu. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

382 335 zł36 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,43 m położone w spokojnej, zielonej okolicy na osiedlu Podgórz w Toruniu. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł83 m² 10 894,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkowe i rzadko spotykane mieszkanie z antresolą o pow. użytkowej 82,52 m2 , znajdujące się na osiedlu "sosnowy las" w dzielnicy Stawki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

220 000 zł49 m² 4 517,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Syndyk sprzeda mieszkanie położone na I piętrze w bloku wykonanym metodą tradycyjną o powierzchni użytkowej 48,70 m2 składający się z 2 pokojów, kuchni - 1, łazienki - 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

519 000 zł72 m² 7 258,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży wyjątkową ofertę mieszkania znajdującego się na 1. piętrze piętrowego domu, położonego w cichej i zielonej części osiedla Jary. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Targowa

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

2 633 860 zł20 262 m² 129,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Działka 20 262 m w Solcu Kujawskim spokojna okolica, blisko centrum Opis: oto oferta od właściciela, bez pośredników. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie we Włocławku, na osiedlu Zazamcze, województwo kujawsko-pomorskie, w centralnej Polsce. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Toruńska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

160 000 zł59 m² 2 705,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

"Solec Nieruchomości" oferuje usługę pośrednictwa przy zakupie prezentowanej nieruchomości w cenie 2% Prowizji od kwoty zakupu. Zapraszam do telefonicznego umówienia dogodnego terminu zawarcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 000 zł91 m² 6 263,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Makler poleca mieszkanie na sprzedaż na Miedzyniu w bardzo dobrej lokalizacji blisko szkoły , przedszkola, markety, centrum handlowe a także komunikacja miejska. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Stary Toruń

Stary Toruń,kujawsko-pomorskie

260 000 zł1 971 m² 131,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 1971 m , zlokalizowanej w Starym Toruniu. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł42 m² 7 444,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , usytuowane na pierwszym piętrze bloku w atrakcyjnej lokalizacji bydgoskich Wyżyn. Wraz z lokalem dzierżawiony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł313 m² 207,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

0% prowizji! Marzysz o miejscu, gdzie po całym tygodniu pracy odetchniesz świeżym powietrzem, zrelaksujesz się w otoczeniu zieleni i spędzisz miłe chwile z rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł57 m² 6 452,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi we Włocławku, teren zamknięty, na jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gzin

Gzin,kujawsko-pomorskie

179 000 zł3 256 m² 54,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę (dom, siedlisko) w Gzinie .Powierzchnia działki 3251m2. Położona w otulinie Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego w Gzinie (na granicy gminy Dąbrowa Chełm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pestalozziego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł58 m² 11 534,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferta na wyłączność - tylko u nas! Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Paryskim Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Złotoria

Złotoria,kujawsko-pomorskie

1 150 000 zł104 m² 11 057,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego na sprzedaż o powierzchni użytkowej 104 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł32 m² 4 707,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 32,50 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyłów

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł61 m² 8 700,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: -Powierzchnia: 60,80m2 -struktura: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój -powierzchnie dodatkowe: 2 przynależne piwnice -lokalizacja:.