dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Brzoza

Brzoza,kujawsko-pomorskie

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:88 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szymborska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

839 000 zł146 m² 5 749,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednia! dla biura nieruchomości oraz podatku pcc! mw Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnych apartamentów zlokalizowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler poleca 3-pokojowe mieszkanie - Fordon, balkon Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w dzielnicy Fordon. Lokal składa się z dwóch oddzielnych pokoi oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler nieruchomości poleca Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wieniawskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

255 000 zł838 m² 304,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Inowrocławiu przy ulicy Henryka Wieniawskiego na osiedlu Bajka w cenie 255tys.zł. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 294 zł35 m² 12 480 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzymińskiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł33 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości Przedstawiamy ofertę sprzedaży ustawnej i jasnej kawalerki położonej w wieżowcu przy ul. Krzymińskiego na osiedlu Rąbin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna zabudowana Żołędowo

Żołędowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł2 528 m² 217,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości polecają na sprzedaż teren ( działkę) o powierzchni 2528 m2, zabudowaną domem jednorodzinnym wolnostojącym do gruntownego remontu oraz budynkiem gospodarczym obecnie pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dzikowo

Dzikowo,kujawsko-pomorskie

90 510 zł1 293 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości! Sprzedający w pełni pokrywa wynagrodzenia Pośrednika. Jeśli cenisz sobie ciszę i spokój, uwielbiasz śpiew ptaków i piesze wędrówki - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

419 000 zł107 m² 3 915,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 005 m²

Szukasz wyjątkowego miejsca do życia? Chcesz przestrzeni, otoczenia przyrody, ciszy i spokoju? Oto idealne miejsce dla Ciebie! K upujący nie płaci prowizji dla biura! Żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

613 756 zł43 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 399 000 zł184 m² 7 603,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:491 m²

Wyjątkowy dom dla wymagających nowoczesny design, komfort i perfekcyjne wykończenie Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny po kapitalnym remoncie, zlokalizowany na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł5 470 m² 82,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 5477 m , położona w miejscowości Gliszcz (gmina Sicienko). Teren płaski , z dojazdem drogą asfaltową. Działka nieogrodzona. Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

75 000 zł401 m² 187,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka rekreacyjna usytuowana w miejscowości żurczyn, gmina Nakło. Teren o powierzchni niespełna 400m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Działka dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł54 m² 8 685,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w pięknej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Seminaryjnej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

458 000 zł48 m² 9 521,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze w bloku z windą na bydgoskich Bartodziejach - jednej z najlepiej skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukasiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry ;) Szukasz przestrzeni bez kompromisów? Chcesz samodzielnie zaaranżować i wykończyć mieszkanie dla siebie? Czy może jesteś inwestorem? Pochyl się nad tą ofertą! Prezentuję 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 827 zł35 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

312 494 zł26 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Bydgoszcz, bartodzieje - ul. Marii Curie Skłodowskiej Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w funkcjonalnym układzie szczecińskim, 53 m , z balkonem koszykowym i piwnicą 5,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

356 000 zł30 m² 11 827,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 30 m , położone na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku z windą z 2020 roku. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

70 000 zł1 475 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana w Krążkowie - idealna pod dom jednorodzinny! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej i malowniczej miejscowości Krążkowo, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Osie

Osie,kujawsko-pomorskie

1 250 000 zł1 000 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż polecamy budynek o charakterze usługowo-mieszkalnym z dużym potencjałem inwestycyjnym. Obiekt może funkcjonować jako kompleks hotelowo-usługowy , z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

229 000 zł46 m² 4 956,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 mkw + przynależna piwnica o powierzchni 4,26 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł41 m² 9 736,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, developerskiego mieszkania w centrum miasta, blisko komunikacji? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Kupujący nie płaci podatku pcc! Opis inwestycji: nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł3 010 m² 26,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna klasy III-IV położona w urokliwej miejscowości Dobrcz, zaledwie około 20 km od Bydgoszczy w kierunku Gdańska. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

190 000 zł70 m² 2 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:575 m²

Dom na zgłoszenie - 35 m z możliwością rozbudowy do 70 m , Pigża machdom invest nieruchomości Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł34 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Nowoczesne 2 pokoje po kapitalnym remoncie | Śródmieście | gotowe od zaraz Są mieszkania, które wymagają czasu, pracy i wyobraźni i są takie, do których wchodzisz i od razu wiesz, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

236 000 zł24 m² 9 874,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w Starym Fordonie z balkonem - nie przegap okazji na swoje pierwsze mieszkanie! Marzysz o własnych czterech kątach w klimatycznej dzielnicy Bydgoszczy? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Włocławek,kujawsko-pomorskie

620 000 zł59 m² 10 580,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wloclawek Centrum miasta, apartameny wzorcownia Cena 620000 zl. (z miejscem postojowym w garazu w cenie), do negocjacji. oddane do uzytku 2022. Oferta od wlasciciela nieruchomosci. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł45 m² 7 760,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,42 m , położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku na bydgoskich Kapuściskach. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łąski Piec

Łąski Piec,kujawsko-pomorskie

985 000 zł100 m² 9 801 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:25 646 m²

Wyobraź sobie poranki, kiedy budzisz się w domu otoczonym lasem. Otwierasz drzwi na taras, a jedyne dźwięki, jakie słyszysz, to śpiew ptaków i szum drzew. Ponad 2,5 ha prywatnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

490 000 zł57 m² 8 566,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem Prezentuję Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z tarasem, wysoki parter, osiedle zamknięte. Funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

547 889 zł47 m² 11 630 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

510 000 zł73 m² 7 005,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

olecam czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Wyszyńskiego o powierzchni 72,8m2. Przestronne mieszkanie na pełnym zieleni osiedlu! Mieszkanie usytuowane jest w bloku na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 340 000 zł200 m² 11 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 165 zł37 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Brodnica,kujawsko-pomorskie

599 000 zł4 654 m² 128,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne i usługowe przy dk 15 na sprzedaż. Położona jest pomiędzy ulicą Sądową, a więc dk 15 - trasą wylotową w kierunku Torunia i Grudziądza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 000 zł49 m² 8 670,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,48 m2 położone na II piętrze trzypiętrowego bloku z 2003 roku na osiedlu Szwederowo. Oferta wyłącznie w naszym biurze Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł53 m² 7 950,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m w doskonałej lokalizacji przy ul. Grudziądzkiej w Toruniu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

466 599 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025