dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

394 000 zł46,27 m² 8 515,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Dzielnicy Muzycznej To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

655 265 zł59,30 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja to dwa kameralne budynki, w których powstanie łącznie 37 apartamentów w metrażach od 37 m do 105 m . Do mieszkań na parterze przynależeć będą prywatne ogródki,.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł90 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 7,32 hektara położone w Bydgoszczy, w dzielnicy Łęgnowo przy ul. Toruńskiej. Na zbywanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka komercyjna Z potencjałem magazynowym | toruń, ul. Wspaniała Działka nr 250/1 | Pow. 2 942 m | mpzp 67.11-U(k) Cena: 290 zł/m netto LOKALIZACJA REJON O NAJWYŻSZYM POTENCJALE.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł288 m² 3 819,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Biała Posesja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom dwurodzinny z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w malowniczym Koronowie - mieście o bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł975 m² 255,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Dwie piękne działki budowlane - 975 m każda - ul. Czesława Miłosza Jagła Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwóch atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł4 788 m² 114,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Opis oferty: działka budowlana w Przyłekach, gm. Białe Błota. Przepięknie położona. Działka posiada własny staw oraz bezpośrednio sąsiaduje z lasem i sama częściowo też jest.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł70 m² 15 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 199 m²

Gaj-Grzmięca - dom w malowniczej okolicy w sercu Pojezierza Brodnickiego. Prezentujemy Państwu niezwykle atrakcyjny dom wśród lasów i jezior. Nieruchomość usytuowana jest na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł73,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, czteropokojowe mieszkanie na parterze, położone przy ul. Buszczyńskich na toruńskim Rubinkowie. To oferta dla osób szukających dużej przestrzeni w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł4 930 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość na łowisko ryb. Biuro pośrednictwa Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 4930m2 na której zlokalizowany jest staw wielkości ok 550m2. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł286 m² 5 209,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu nowoczesnego domu znajdującego się przy ulicy Smukalskiej w Niemczu wybudowanego w 2007 roku. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Siedziba firmy z magazynem | Alternatywa dla wynajmu | Plac utwardzony. Funkcjonalna nieruchomość zaprojektowana z myślą o prowadzeniu działalności operacyjnej - magazyn, zaplecze biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł2 078 m² 66,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położona nieruchomość gruntowa znajdująca się w miejscowości Kawęczyn, gminie Obrowo, województwie kujawsko-pomorskim. Działka równa, prosta, dobrze usytuowana. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł364,80 m² 5 180,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 016 m²

Jeśli szukasz przestronnego domu dla dużej lub wielopokoleniowej rodziny ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Dom wolnostojący, wybudowany z materiałów wysokiej jakości, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł61,95 m² 3 018,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe ( 61,95m2 ) na pierwszym piętrze w kamienicy w Koronowie! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł2 336 m² 898,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta W pepper house! wyjątkowa nieruchomość - stary młyn W żninie! atuty: - duża powierzchnia działek - 2336m2! - Bardzo atrakcyjna lokalizacja w Żninie! - Szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana w Białych Błotach To wyjątkowa okazja inwestycyjna dla osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę wymarzonego domu. Działka o powierzchni 810.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł60,83 m² 6 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przytulne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Fordonie - idealne pod Twoją aranżację! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1500 m z pozwoleniem na budowę domu 120 m Tryszczyn Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 1500 m , położona w spokojnej części Tryszczyna przy ul. Rekreacyjnej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł51 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego, funkcjonalnego mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy? Mamy coś dla Ciebie! Jasne, zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, położone na 1. piętrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

328 323 zł46,91 m² 6 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,91 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł80 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przedstawiamy Państwu wyjątkowe siedlisko położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1288 m2, położony w miejscowości Wierzchucin Królewski działka 207/30 (oferta wyłącznie u nas. Spotkania w celu obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w przestrzeń, która pracuje na Twój sukces! Ten nowoczesny lokal oferuje 110,39 m możliwości, które możesz dowolnie kształtować i zamienić w miejsce idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 000 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wolice - Działka Rolna 1000 m , Blisko Jeziora Kierzkowskiego Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1000 m (25 x 40 m), położona w spokojnej miejscowości Wolice,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka rolna w Zarzeczewie Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 3001m2, klasoużytek riiia,iiib. Działka posiada własną drogę, ponadto ulokowana jest w bardzo spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł160,45 m² 2 673,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

Nieruchomość w stanie surowym, zamkniętym (pow. użytkowa 108,88m2, pow. całkowita 160,45 m2) usytuowany na działce o pow. 489m2 w miejscowości Magdalenka, gm. Dobrcz. Oferta skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł703 m² 5 974,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kamienicy. Pięknie wyremontowana kamienica na Osiedlu Leśnym została odświeżona zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł31,30 m² 10 830,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

! 2 pokojowe mieszkanie 31,30,M - śródmieście! atuty: - przestronne 31,30m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - wysoki standard wykończeń! - idealne pod inwestycję! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 971 m² 107,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Duża działka o powierzchni 2971m2 w bardzo dobrej lokalizacji w Krążkowie Działki położone na osiedlu nowo powstających domów jednorodzinnych. Teren jest już.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,40 m² 11 653,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Apartament 50 m2 , 2 garaże, piwnica, teren monitorowany! Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to 50.000 zł, murowany na tyłach posesji. Cena za całość to 699.000 zł Oferta wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

112 500 zł1 179 m² 95,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej we wsi Chrząstowo, gm. Gniewkowo (ok. 20km od Torunia). Wokół osiedle nowych domów. Informacje podstawowe: ~ Powierzchnia działki: 1179m2, ~.

Szczegóły ogłoszenia

160 490 zł1 459 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: 3 działki budowlane w Nowym Dąbiu blisko natury i miasta! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od zgiełku, a jednocześnie będziesz mieć miasto w zasięgu kilkunastu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom o powierzchni całkowitej 160 m2 przy ulicy Paderewskiego 80 który graniczy bezpośrednio z nowo powstałym marketem sieci Lidl w pobliżu marketu Biedronka i nowego MC Donalda. 5.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej ok. 2000m2 , zlokalizowaną w malowniczo położonej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł106,28 m² 9 399,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, górzyskowo, przestrzeń, w której naprawdę chce się żyć! Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż niezabudowaną nieruchomość gruntową o powierzchni całkowitej 1000 m2 , idealna pod budowę domu, zlokalizowaną w malowniczo.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 700 m² 323,53 zł/m²