dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 658 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 658 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

153 000 zł32 m² 4 707,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 32,50 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyłów

Toruń,kujawsko-pomorskie

529 000 zł61 m² 8 700,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: -Powierzchnia: 60,80m2 -struktura: 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój -powierzchnie dodatkowe: 2 przynależne piwnice -lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

590 000 zł82 m² 7 195,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Nowy Działyń (adres: nowy Działyń 2, 87-645), w gminie Zbójno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

544 258 zł63 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł42 m² 7 661,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce kolejna wyjątkowa oferta sprzedaży 2-pokojowego mieszkania przyjęta na wyłączność! To wygodne M-3 położone jest w doskonałej lokalizacji - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł63 m² 9 205,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiam Państwu, trzypokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone na toruńskich Koniuchach. Mieszkanie to odpowiedź na potrzeby osób, które pragną cieszyć się życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kania

Kania,kujawsko-pomorskie

85 000 zł1 207 m² 70,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w malowniczej miejscowości Kania. Działka Powierzchnia 1207 m2 została rozłożona w obrysie prostokąta, bez spadów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

429 900 zł36 m² 11 908,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie na parterze - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z 2014 roku , usytuowane na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 250 000 zł508 m² 4 429,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 660 m²

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu wolnostojącego zlokalizowanego 8km od Barbarki. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

715 000 zł201 m² 3 555,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Makler poleca na sprzedaż dom w Łabiszynie, w zabudowie szeregowej o powierzchni 201m2. Opis pomieszczeń: 1.PARTER salon z ankesem kuchennym łazienka taras 2.PIĘTRO 3 pokoje łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Miłachówek

Miłachówek,kujawsko-pomorskie

85 000 zł600 m² 141,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu urokliwej działki rekreacyjnej nad Jeziorem Głuszyńskim, położonej w strefie ciszy, idealnej dla miłośników spokoju i harmonii z naturą. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

555 000 zł160 m² 3 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Dom w Szeregu na Rąbinie Bardzo Dobra Lokalizacja informacje ogólne: dom w szeregu na sprzedaż. Rynek wtórny, dwupoziomowy. Typ 4 pokoje. Standard wykończenia: dobry. Dostępne do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wybcz

Wybcz,kujawsko-pomorskie

895 000 zł145 m² 6 189,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 5 pokojowego Domu wolnostojącego o powierzchni zabudowy 144,61 m2 zlokalizowanego w miejscowości Wybcz gmina Łubianka. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

789 000 zł1 991 m² 396,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Bydgoszczy w dzielnicy Prądy. Działka o powierzchni 1995 m2 posiada media: wodę , prąd, gaz, kanalizacje.Działka położona na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Lubanie

Lubanie,kujawsko-pomorskie

750 000 zł62 800 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gospodarstwo rolne o powierzchni 6,26 hektara z zabudowaniami. Nieruchomość położona jest w miejscowości Lubanie, kujawsko-Pomorskiego. Charakterystyka Nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wudzyn

Wudzyn,kujawsko-pomorskie

120 000 zł365 m² 328,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domkiem w rod Wudzyn Zachód - ok. 7km od Koronowa. Domek: murowany, ocieplony (może służyć jako całoroczny), podpiwniczony, około 60m 2 , z zadaszonym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wielowieś

Wielowieś,kujawsko-pomorskie

207 999 zł53 m² 3 924,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

Sprzedam działkę z zabudowaniami zaledwie 3 km od Pakości! Atuty nieruchomości: - działka 2038 m2 - dom 53 m2 - dom po częściowym remoncie do dalszego wykończenia - nowo wybudowane miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Toruń,kujawsko-pomorskie

740 817 zł75 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najnowszej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w północno-zachodniej części Bielaw przy ul. Gdańskiej w Toruniu! Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł75 m² 11 938,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej części Torunia, przy ul. Hubego. Mieszkanie o powierzchni 75,3 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

385 000 zł56 m² 6 863,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wygodne mieszkanie M-4 na Wyżynach z windą od poziomu 0 - idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych! Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Gorąco zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

238 000 zł32 m² 7 484,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Tylko W makler nieruchomości! Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania w kamienicy z oryginalną czerwoną cegłą na ścianie - idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kujawska

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

319 950 zł40 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

"Solec Nieruchomości sp z o.o." oferuje usługę pośrednictwa przy zakupie prezentowanej nieruchomości. Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedający. Mieszkanie typu kawalerka z potencjałem na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

220 000 zł29 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu wyjątkową kawalerkę na sprzedaż o pow. 29m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji na osiedlu Zazamcze. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 779 zł36 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

999 000 zł144 m² 6 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:501 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu ? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 000 zł54 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego mieszkania trzypokojowego w Dzielnicy Muzycznej. Apartament o wyjątkowo funkcjonalnym układzie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Cekcyn

Cekcyn,kujawsko-pomorskie

799 000 zł237 m² 3 367,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:965 m²

Zapraszamy na dni otwarte które odbędą Przestronny dom wolnostojący pięknie położony w malowniczej miejscowości Cekcynek. Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

140 000 zł800 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana w Przyłękach o pow. Ok. 800 m2 (proces podziału geodezyjnego jest jeszcze w toku, jeżeli metraż ulegnie zmianie cena za m2/ 175.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bortnowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przedstawiamy świetny dom w Zabudowie szeregowej w Fordonie w bliskim sąsiedztwie linii tramwajowej. Dom o powierzchni całkowitej 210m2 składa się z Salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Żurczyn

Żurczyn,kujawsko-pomorskie

129 000 zł350 m² 368,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki rod w miejscowości Żurczyn gmina Szubin. Rod Nad Notecią. Działka ma powierzchnię ok 350 m2. Teren działki bardzo zadbany, na działce liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 399 500 zł93 m² 15 095,50 zł/m²

 

Piętro:17/19

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

511 700 zł44 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

685 000 zł60 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową ofertę sprzedaży stylowego, komfortowego 3 pokojowego mieszkania o pow. 60 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

463 400 zł52 m² 8 860,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.