dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

150 000 zł2 388 m² 62,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z zabudowaniami - Wieldządz, gm. Płużnica, powiat wąbrzeski Numer ewidencyjny działki: 89/5 - Powierzchnia: 2388 m - mpzp: mn6 Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł42 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych osiedli w Bydgoszczy - Wyżyny. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1015 m2 w miejscowości Olimpin, gmina Nowa Wieś Wielka. Działka z zatwierdzonymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowe po remoncie, 2 pokojowe mieszkanie z loggią Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Szosa Lubicka w Toruniu Mieszkanie o metrażu 48,69m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 130 000 zł200 m² 10 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom o powierzchni 200m, znajdujący się na dużej działce sąsiadującej z lasem. Nieduża miejscowość P yszczyn znajduje się tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zimowa promocja - Nowa cena - Okazja - Jedyne 300.000zł OPIS NIERUCHOMOŚCI Prezentuję Ci malowniczą działkę w miejscowości Lipienica, gm. Świekatowo. Powierzchnia działki to nieco ponad 7000m2.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł36,66 m² 7 583,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1914

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Mam przyjemność przedstawić kawalerkę o pow. 36,66 m kw. położoną w Bydgoszczy w samym centrum miasta w oficynie przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na wyłączność wyjątkową ofertę sprzedaży urokliwej kawalerki o powierzchni 22,57 m , zlokalizowanej na osiedlu Nowym przy ulicy Harcerstwa Polskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji dla biura! Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł2 700 m² 129,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Gaj-Grzmięca. Działka z rozpoczętą budową dwóch domów rekreacji indywidualnej do 35 m2. Zapraszamy do zakupu działki znajdującej się w Gaju-Grzmięca, w sercu Pojezierza Brodnickiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż piękna działka budowlana położona w miejscowości Elgiszewo zaledwie kilometr od czystego jeziora Okonin - malownicze jezioro, o krystalicznie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł126,76 m² 4 962,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1900

!tylko W pepper house - gotowiec inwestycyjny W sercu miasta! Kamienica przy ul. Dworcowej - 6 pokoi, 100% obłożenia, w cenie garaż i prywatny parking! atuty: prężnie działający.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł51,60 m² 5 036,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 51,6 m , zlokalizowany w suterenie biurowca w ścisłym centrum miasta. Lokal składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę zlokalizowaną w spokojnej i malowniczej okolicy Grudziądza przy ulicy Maciejkowej. Działka oznaczona numerem 90/6 objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł6 200 m² 95,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,40 m² 9 282,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż | Brodnica, ul. Nad Drwęcą 1a | parter | wejście z chodnika Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 47,40 m , położony na parterze budynku przy ul. Nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 691 m² 298,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na sprzedaż | świecie Szukasz gruntu w lokalizacji, która ma realny potencjał wzrostu? Ta oferta zdecydowanie zasługuje na uwagę. Na sprzedaż działka inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł124,87 m² 15 616,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 129 m²

Dom nad jeziorem Gopło z prywatną linią brzegową to propozycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowej nieruchomości. To miejsce, gdzie codzienność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 179 m² 134,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działek budowlanych idea nieruchomości Opiekun: adam Kranz |   Twój dom zaczyna się tutaj. Oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

59 500 zł1 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna w Żninie o powierzchni 1700m2. Jest płaska i w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 19x89 metrów. Odległość do jeziora Żnińskiego Dużego.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł300,83 m² 2 489,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 243 m²

Prezentujemy Państwu budynki o przeznaczeniu handlowo-garażowym w centrum miasta (lokale użytkowe). Obiekt mieści się przy Alejach Niepodległości w Mogilnie. Część budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł12 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej , na osiedlu sosnowy las, ul. Strzałowa 19C - komfort i bezpieczeństwo! Idealne rozwiązanie dla mieszkańców lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

28 350 000 zł14 396 m² 1 969,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Cena ofertowa sprzedaży obecnie wynosi 28 350 000 zł jest to cena oparta na wartości 6 750 000 eu Zmiana przelicznika eu/zł podlega zmianie ceny ofertowej w złotych polskich. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł61 442 m² 19,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ponad 6 hektarowa działka położona na obrzeżach Ciechocinka pomiędzy ulicą Słońsk Górny a wałem wiślanym. Działka użytkowana rolniczo. w klasyfikacji użytków rolnych.

Szczegóły ogłoszenia

89 760 zł1 632 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Idealna inwestycja pod budowę domu i działalność usługową! Lubraniec Parcele, obręb Górniak (powiat włocławski):.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł200 m² 3 295 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:485 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość zabudowaną we Włocławku, województwo kujawsko-pomorskie, na osiedlu Grodzkie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości górsk/czarne Błoto o pow. 1000 m2 położona na terenie nowo powstającego Osiedla. Działka o wymiarach 23m x43 m , z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł500 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:715 m²

Na sprzedaż willa w Bydgoszczy, dzielnicy Bielawy. Budynek po kapitalnej modernizacji przeznaczony, w szczególności na cele biurowe. Dom posiada reprezentacyjny hall wraz z salą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 226 m² 227,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki w ustronnym miejscu to ta oferta jest właśnie dla ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest działka leżąca w miejscowości Łochowice. Jest to przeurocza wieś położona.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,17 m² 4 683,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie o powierzchni 53,17 m 2 położone na niskim parterze kamienicy. Atrakcyjna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Mieszkanie doskonałe na przyjazdy lub dla.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł22 400 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo ładne położenie terenu w Starym Jasińcu. W pobliżu las. Można wystąpić o wzizt. W drodze - wodociąg miejski, prąd w pobliżu. Można wykopać stawy. Teren bajeczny.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki niedaleko lasu - wydane warunku zabudowy - około 1000 mkw. Jeżeli marzysz o zamieszkaniu w cichym i spokojnym miejscu, wśród zieleni, ze ścianą lasu ta oferta jest skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka, którą właściciel powierzył nam do sprzedaży jest wyjątkowo godna polecenia. Powód jest bardzo prosty i czytelny mianowicie cena! W najbliższej okolicy jak i w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 800 m² 77,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1800 mkw, o wymiarach 34 m x 53 m, położona w miejscowości Kruszyn, gmina Włocławek, blisko Al. Jana Pawła II, z doprowadzoną energią.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 480 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Lubień Kujawski, blisko centrum miasta. Na działce o powierzchni 2487 m2 znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Teren otoczony lasami. Prezentowana działka o powierzchni 1096 m2 położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł253,17 m² 4 107,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 329 m²

Oferta tylko U nas! ,upust do 40 000 złotych na wyposażenie"-oferta ograniczona w czasie! Z okazji zbliżającego się roku szkolnego przygotowaliśmy rabaty uzależnione od zakresu.

Szczegóły ogłoszenia

8 006 800 zł40 034 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka 4ha w Ostaszewie 12km od Torunia. Dojazd z drogi krajowej nr.91.Cena 200zł za m2. 91. Działka inwestycyjna o wielkości 4 ha usytuowana jest w miejscowości Ostaszewo gm.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł100 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Nowa niższa cena stanowi korzystną ofertę. Tara nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży wolno stojącego domu parterowego o powierzchni zabudowy ok.165m2 i części dobudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł280 m² 4 464,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Budynek przy ruchliwej ulicy, z miejscami na parkowanie aut, zachodnia część miasta, I-piętrowa, ok.230mkw + ok.50m garaż, działka 670m. Lokale użytkowe na parterze i piętrze. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł76 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam miłośników stylowych, niebanalnych mieszkań do zapoznania się z poniższą ofertą: lokal 2 poziomowy o pow. 76 m2 mieści się.