dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

1 390 000 zł110 m² 12 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:670 m²

Oferta w naszym biurze! Przedstawiam nieruchomość z dużym potencjałem. Dom zarówno dla rodziny oraz jako miejsce prowadzenia działalności gospodarczej, np. gabinety lekarskie. Duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 275 000 zł183,19 m² 6 959,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość. Przestronny, dwukondygnacyjny dom o powierzchni 183 m , położony na obrzeżach Ciechocinka, w malowniczej okolicy otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł138 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Przestronny, nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 138,5 m na dużej, prywatnej działce 3 000 m . Nieruchomość położona w spokojnej, zielonej okolicy nad Wisłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł120,50 m² 3 775,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym o powierzchni 120,5 m2 wybudowanego na działce o powierzchni 655 m2 we Władysławowie, gm. Łabiszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w Golubiu Dobrzyniu Lokalizacja - Golub Dobrzyń, ulica Księżycowa; - w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł101,63 m² 9 347,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, które się czuje od pierwszego kroku. To jest właśnie ten drugi przypadek. Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe czteropokojowe mieszkanie (71,85 m ) na I piętrze budynku z windą z 2022 roku w centrum Bydgoszczy. Oferta wyłącznie W naszym biurze. więcej zdjęć na stronie biura.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1000 mkw, o wymiarach około 28 m x 35 m, położona w miejscowości Stary Brześć Parcele, około 2 km od Centrum Brześcia Kujawskiego, w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 1. piętrze w budynku z cegły przy ul. Żmudzkiej 10a na bydgoskich Bartodziejach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł143,80 m² 5 208,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:996 m²

Biuro Nieruchomości brb prezentuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny 143,8 m2 wybudowany w 2018 roku, położony w miejscowości Bytoń na ogrodzonej działce o powierzchni 996 m.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł96 m² 4 844 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 489 m²

Dom ogrzewany pompą ciepła. Biuro nieruchomości Tara z siedzibą w Żninie przedstawia Państwu ofertę sprzedaży siedliska t.j. domu z zabudową gospodarczą położone na działce.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62,89 m² 11 591,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż/ Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grunwaldzkiej w Bydgoszczy. *** Oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości *** - Świetna lokalizacja - Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z dobrą lokalizacją blisko centrum miasta? Ta działka to idealna propozycja zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł2 667 m² 191,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż działkę budowlaną blisko centrum Przyłęk, w bezpośrednim sąsiedztwie Noteci. Działka z warunkami zabudowy na dwa domy jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 869 000 zł26 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł48,70 m² 7 186,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu - ul. Lipowa, parter, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone na parterze kamienicy przy ul. Lipowej -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł3 213 m² 56,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3213 m Ojrzanowo kilka km od Łabiszyna Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3213 m , położona kilka kilometrów od Łabiszyna, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

134 400 zł996 m² 134,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Tel.   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek na obrzeżach Żnina w miejscowości Podgórzyn. Dostępnych jest sześć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Bardzo klimatyczne i przytulne pomimo, że duże, 70-metrowe mieszkanie z osobną księgą wieczystą (utworzoną przy akcie notarialnym), położone na 2 piętrze (poddaszu) bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł122 m² 6 557,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 122 m , które stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł928 m² 117,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę pięknie położonej działki w podbydgoskim Mochlu o powierzchni 928 m2. Grunt położony.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł165,60 m² 6 032,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Zapraszam na prezentacje domu wolnostojącego Z antresolą użytkową! blisko torunia! przepiękny dom Z antresolą użytkową zlokalizowany na pograniczu rozgart I górska. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł140 m² 6 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Barcin Wyłącznie w naszym biurze Zapraszam na bezpłatne konsultację kredytowe - nie czekaj   Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł45 m² 3 755,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rod z domem piętrowym - Bydgoszcz, ul. Inwalidów Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę rod zabudowaną domem piętrowym, położoną w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe Osiedle z mieszkaniami deweloperskimi w Bydgoszczy. Klatka A Szukasz nowego mieszkania w centrum Bydgoszczy, które połączy nowoczesny design z industrialnym charakterem?.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni ok. 5100 m , położona w miejscowości Gliszcz, gmina Sicienko, w spokojnej i zielonej okolicy, około 20 minut od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł3 320 m² 86,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla inwestora ze względu na możliwość podziału działek opierając się na warunki zabudowy pod kilka domów jednorodzinnych!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ciechocinek. Działka 9388 m2, wyjątkowy mikroklimat, media. Polecam do sprzedaży atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie | 65 m | duży balkon | 2 miejsca garażowe | blisko Zielonych Arkad Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 200 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana - miejsce stworzone dla osób, które marzą o własnym domu w harmonii z naturą! Wyobraź sobie poranki w otoczeniu zieleni i śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,32 m² 10 450,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m , zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku w Osielsku pod Bydgoszczą, przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka w miejscowości Zarośle Cienkie o powierzchni 3000m2. Krzątał prostokąta o wymiarach 30x100. Ostatnio wyraźnie widać, że pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą bardzo szybko.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36 m² 10 277,78 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na dziesiątym piętrze wieżowca na Wzgórzu Wolności przy szpitalu Biziela. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł41,88 m² 11 437,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Trzypokojowe mieszkanie (41,88 m2) na parterze w bloku z roku na bydgoskim Skrzetusku. Wyobraź sobie miejsce, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to Twój dom. Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska,.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł117 m² 6 965,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:522 m²

Parterowy dom z ogrodem - Łabiszyn | 93,8 m | działka 522 m Tylko u nas! Jeśli szukasz domu, który łączy wygodę codziennego życia, przemyślany układ i niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka w lesie - cisza, natura, prywatność! Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha, położona w malowniczym, leśnym otoczeniu - idealna dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji na osiedlu Łokietka. Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

39 000 zł14 m² 2 785,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w hali garażowej - Bydgoszcz, ul. Ułańska 10 Oferuję na sprzedaż wygodne i przestronne miejsce postojowe zlokalizowane w hali garażowej przy ul. Ułańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł9 327 m² 203,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę w Żołędowie o powierzchni 9327mkw. Działka nie jest objęta mpzp Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 100m drogą utwardzoną.