dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

624 000 zł835 m² 747,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w Osielsku na granicy z Niemczem blisko lasu. P owierzchnia działki 835m2. Działka znajduje się w dzielnicy Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł40,52 m² 8 859,82 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na Przedmieściu Mokre. Usytuowane jest na 4 piętrze wieżowca. Co ważne: mieszkanie sprzedawane jest z prawie całym umeblowaniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rekreacyjną 440 m2 znajdująca sie na terenie rod Lisek. Działka jest pięknie zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami i trawnikiem. Na działce znajduje się murowany dom ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł95,54 m² 14 653,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł158,62 m² 5 989,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy mieszczący się na pierwszym piętrze, w kamienicy położonej w samym Centrum Bydgoszczy przy o łącznej powierzchni 158,62m2 Nieruchomość obejmuje 6 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

508 200 zł48,40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zasada jest prosta: zamiast wynajmować jedno duże mieszkanie jednej rodzinie (i martwić się o rotację), wynajmujesz dwa osobne lokale dwóm niezależnym najemcom. Lokal M11 o powierzchni 48,4.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł168 m² 1 422,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży duże, 6-pokojowe mieszkanie. Klucze w siedzibie Kancelarii.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 097 m² 145,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo W ofercie działka z możliwością zabudowy rekreacyjnej! Chciałabym zaprezentować Państwu ładną działkę w miejscowości Płazowo - Huta w gminie Cekcyn. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

167 888 zł1 499 m² 112 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa w Janowie w gminie Dąbrowa Chełmińska. Aktualne, bezterminowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł295 m² 6 271,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowy dom z basenem w Niwach! Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom w zabudowie jednorodzinnej usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Niemcz, ul. Kolonijna Nowe osiedle domów i apartamentów bezobsługowych w podbydgoskim Niemczu Zamknięte osiedle, które będzie pełne zieleni, kwiatów oraz uroczej, stylizowanej zabudowy. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt:   Mateusz Geszczyński idealna nieruchomość pod inwestycję! Nieruchomość położona jest na skraju miejscowości, w pobliżu lasy, niesamowity klimat do odpoczynku w ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadbana działka rekreacyjna o powierzchni 382 m , położona na terenie rod Gajówka w Bydgoszczy. Drewniany domek bardzo dobry stan, zakonserwowany Gotowa do użytkowania bez.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94,43 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki apartament 94m2 w Niemczu - komfort, przestrzeń i spokój. Na sprzedaż wyjątkowy przestronny apartament o powierzchni ok 92m2, położony na 2 piętrze kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł102,80 m² 8 754,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,8 m , położone przy ul. Kwiatowej na zielonym osiedlu Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w solidnym, ceglanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka w pobliżu Kanału Noteckiego o powierzchni 796 m 2. Dla działki wystawiono o wz. Działka posiada dostęp do drogi publicznej. Media w drodze. Kupujący nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Tylko u Nas! Na sprzedaż: 3- pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na 2 piętrze na Osiedlu Leśnym do generalnego remontu. Oferuję do sprzedaży ciche, słoneczne i otoczone zielenią mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł215 m² 3 488,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej Z garażem I miejscem parkingowym położony W spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych. Usytuowany jest na zadbanej , blisko 200 M2 działce.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47m2 3 piętro z 4, osiedle Wyżyny, doskonała lokalizacja Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 391 m²

Na sprzedaż dom w Brodnicy - idealny dla rodziny lub inwestora! możliwość zamiany na mieszkanie Marzysz o przestronnym domu z ogrodem w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł150 m² 1 126,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 150 m2, w tym 30 m2 zaplecza, pokój socjalny i toaleta. Lokal znajduje się na osiedlu Południe, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł7 089 m² 64,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż działkę z lasem zlokalizowaną w Grabowcu łącznej powierzchni 7089m2. Działka znajduję się w sąsiedztwie terenów zielonych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 180 m² 21,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu działek w Lembargu w województwie kujawsko-pomorskim w gminie Jabłonowo Pomorskie. Działki znajdują się w odległości około 450 metrów od Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł4 962 m² 161,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta: działki z linią brzegową nad Jeziorem Niedźwiady - Recz, gmina Rogowo Marzysz o własnym domu lub domku letniskowym w malowniczej, spokojnej okolicy nad jeziorem? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł190 m² 11 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł73 m² 4 643,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo zadbane mieszkanie w Kowalu, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł420 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom trzykondygnacyjny! nieruchomość dochodowa! atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 420 m 2 za cenę 750 000zł Dom położony jest na działce wielkości 430.

Szczegóły ogłoszenia

99 365 zł1 169 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o lekkim kącie nachylenia, położona przy ul. Kruczej w Lisewie, powiat Chełmiński. Razem z działką zostanie nabyty udział w drodze wewnętrznej zapewniający.

Szczegóły ogłoszenia

564 990 zł81,60 m² 6 923,90 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 2 piętrze z balkonem - Szwederowo Lokal składa się z : - salonu z otwarta kuchnią - 2 pokoi - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

848 610 zł78,83 m² 10 765,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestycji (.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Przedstawiamy ofertę domu z czerwonej cegły z dużą działką 9200 m2 z ogromnym potencjałem w miejscowości Jadowniki Rycerskie, położonym w odległości 39 km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa