dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

720 000 zł141,26 m² 5 096,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Dom parterowy o powierzchni całkowitej 141,26 mkw , w tym powierzchni użytkowej 106,86 mkw, o oryginalnej bryle architektonicznej, harmonijnie wkomponowanej w działkę o lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł380 m² 2 155,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

Na sprzedaż: kompleks 3 domów w sercu Borów Tucholskich - Cekcyn, działka 2187 mkw Na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Cekcyn, w otulinie Borów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł81,58 m² 7 661,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Małgorzata   Agencja nieruchomości Prestige Jeśli szukacie Państwo przestronnego mieszkania w loftowym stylu z antresolą w świetnej lokalizacji, otulonej zielenią - zapraszam!.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł210 m² 7 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyjątkowy przemyślany dom ze zjawiskowym ogrodem Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, z przepięknym ogrodem zaopatrzonym w strefę relaksu i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł51,87 m² 7 229,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: małgorzata   Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! Klucze w biurze! Mieszkanie do zakupu od pierwszego wejrzenia! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł58,53 m² 9 038,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i pomysłowo zaaranżowane 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na terenie zamkniętym. Możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

307 680 zł34 m² 9 049,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zainwestuj W toruniu jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru Z 23% vat idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera, - bez prowizji, - bez.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m , położone na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej w Bydgoszczy. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł75 m² 7 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 511 m²

Nowy dom parterowy o nowoczesnej, prostej, oszczędnej w detale, formie, z garażem, o powierzchni 74,53 mkw, z dwoma dużymi tarasami, położony w Szpetalu Górnym, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dobre Nieruchomości prezentują dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160m , położony na działce 1150m w Szubinie Dom znajduje się w spokojne okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł129,29 m² 6 179,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Bydgoszczy, zaledwie kilka kroków od Wyspy Młyńskiej i Starówki. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz niedrogiego mieszkania pod wynajem lub pierwszej nieruchomości, która nie zablokuje Twojego budżetu? 24,43 m na 2. piętrze, z osobną kuchnią i oknami od podwórka, to kompaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję mieszkanie położone na drugim piętrze, po kompleksowym remoncie, wykończone pod klucz i gotowe do wprowadzenia. W lokalu wymieniono całą instalację elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

112 000 zł1 615 m² 69,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy działeke W gliszczu ,gmina sicienko O powierzchni 1615 m2 kształt zbliżony do prostokąta.WODOCIĄG W DRODZE! WOKÓŁ DOMY W BUDOWIE. Dogodny dojazd Z bydgoszczy-ok.25.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł137,70 m² 5 010,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Na sprzedaż nowo wybudowany dom parterowy o wysokim standardzie, położony w malowniczym otoczeniu Borów Tucholskich, zaledwie 2 km od Jeziora Okonińskiego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Na "start", lub inwestycyjnie? Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół! Z małym ale własnym ogródkiem! Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł857 m² 285,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: w ofercie działka pod budowe domu w Łochowie. Prawa strona jadąc na Nakło. Wielkość 857 mkw. Front 22m długość 40m. Mpzp - w trakcie. Klasa ziemi: ivb. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna o powierzchni 320 mkw, w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym rod Rybnica we Włocławku, ogrodzona, z domkiem murowanym o powierzchni około 13 mkw - dach kryty papą,.

Szczegóły ogłoszenia

986 700 zł759 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę inwestycyjno usługową z budynkiem 102 m2. W Planie Zagospodarowania Przestrzennego: - ustala się obowiązek sytuowania nowych budynków i rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł51,70 m² 3 191,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W maklerze Na sprzedaż przytulne mieszkanie z ogródkiem - Gliszcz

Szczegóły ogłoszenia

17 033 800 zł85 169 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży grunt inwestycyjny położony w miejscowości Głogowo, w pobliżu autostrady A1. Grunt o przeznaczeniu komercyjnym. Klasa gruntów iiia i b oraz iva, działki 154,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Czy dom może troszczyć się o Twój spokój? Eskulapa miejsce, w którym odpoczynek zaczyna się już od przekroczenia progu. Serdecznie zapraszam na prezentację oraz darmowe konsultacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Szczutki, gmina Sicienko. Informacje o działce 154/17: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł4 691 m² 74,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 4691 metrów położona w Łążynku gmina Obrowo. Dobry dojazd do Torunia i Golubia-Dobrzynia. Idealne miejsca dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

238 000 zł3 400 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działka o powierzchni 3400m2 w dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Invest Home prezentuje atrakcyjną ofertę działki o powierzchni 1500m2 ul Dobrzyńska Szpetal Górny , gmina Fabianki. Działka posiada dogodny dojazd, droga asfaltowa, wjazd z drogi. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł350 m² 1 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:10 141 m²

Historyczna rezydencja: dwór w Półwiesku Małym | Park > 1 ha Zamieszkaj w historii - XIX-wieczny Dwór Rodzin Cossowskich i Rudowskich. Ponad hektar prywatności w sercu natury. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na sprzedaż * 40,22 m2 * Stare Miasto Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na Starym Mieście, łączy wysoki standard wykończeń z unikalnym klimatem historycznej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł894 m² 178,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż - Kruszyn Krajeński Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 894 m , położona w spokojnej i malowniczej okolicy Kruszyna Krajeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Arkadia nieruchomości oferuje do sprzedaży działkę budowlaną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Chocenia. Link do prezentacji nieruchomości dron W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43,82 m2 na parterze kamienicy przy ul. Wałowej w Inowrocławiu. Wejście do nieruchomości znajduje się od strony podwórza. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł73 m² 4 794,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Kontakt Ewa Schulz tel.   Sprzedaż mieszkania w oficynie kamienicy przy ul. T. Kościuszki. Mieszkanie zajmuje całość oficyny. Na parterze o pow. 36,77m2 znajduje się duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego w domu piętrowym podpiwniczonym, położonego na dzielnicy Szwederowo wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł2 823 m² 209,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka budowlana O powierzchni 2823 m2 W niwach. Objęta miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł2 100 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Tylko W blue home nieruchomości Film Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w inwestycji Impresja 2 na bydgoskim osiedlu Leśnym. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł119 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 800 m²

Z przyjemnością prezentujemy malowniczo położone siedlisko, na styku wsi i leśnego kompleksu Borów Tucholskich. To przestrzeń, która wiele oferuje; sielskie otoczenie, czyste powietrze, życie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 100 m² 635,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 700 m²

Grzywna, gospodarstwo rolne na sprzedaż. Grunt, dom i zabudowania gospodarcze w malowniczej okolicy. Możliwość zakupu tylko domu, zabudowań i ogrodu na działce o powierzchni 4700m2.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Budynek zlokalizowany jest w sercu miasta, przy ul. Gdańskiej, jednak znajduje się w zaciszu oficyny.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł26 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka położona w bliskiej odległości od centrum miasta. Mieszkanie cechuje się przestronną, elegancko wykończoną łazienką oraz funkcjonalną kuchnią z zabudową na wymiar, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, który zachwyca stylem od progu, a przy tym nie wymaga od Ciebie ani minuty remontu czy stresu związanego z wykończeniem? Biuro Zaworska Nieruchomości ma przyjemność.