dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osowa góra, ul. Kormoranów Zapraszam do obejrzenia bardzo ładnego.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł86 m² 5 686,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom - okolice Więcborka Dom 86 mkw. / 620 mkw. działka więcbork - okolice! Dom z duszą wybudowany w 1919 r. na solidnych fundamentach, czerwona cegła, podmurówka z kamienia Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł225 m² 2 088,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży dom w Prądkach przy ulicy Granicznej, o powierzchni 225 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1117 m2. Ciekawa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 000 zł382,45 m² 14 119,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 052 m²

Piękna nieruchomość wybudowana według pożądanego projektu Rezydencja Parkowa, może stać się Twoim domem i azylem. Rezydencja położona jest w województwie kujawsko-pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł403 m² 6 674,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:599 m²

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę wyjątkowej i stylowej willi o powierzchni użytkowej 360 m2 umiejscowionej na działce o powierzchni 599 m2. Dom mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł1 862 m² 590,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną 1862 m2 Kaszczorku. Nieruchomość doskonale skomunikowana z centrum dojazd na starówkę zajmuję niecałe 15 minut samochodem,20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł55,50 m² 3 765,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Grupa | k. Grudziądza | 2 pokoje | 55,5 m2 | spokojne osiedle | odświeżone | duża piwnica | dostępne od zaraz! Na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodzin i par, które od samego początku chcą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 150 m Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Duża ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł27,66 m² 9 725,23 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam zakup kompaktowej kawalerki na bydgoskim Błoniu. To doskonała okazja zarówno dla osób szukających swoich niewielkich "czterech kątów" jak i dla inwestorów. Mieszkanie Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł6 600 m² 87,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę pod zabudowę, która stanowi doskonałą okazję dla osób marzących o własnym domu w spokojnej i malowniczej okolicy. Działka jest duża,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w domu na bydgoskich Bartodziejach. Wyremontowane, gustownie urządzone, jasne i funkcjonalne. Mieszkanie znajduje się na parterze domu dwurodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka rolna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dopuszczalna zabudowa zagrodowa lub agroturystyka. Dojazd do działki na zasadzie służebności przejazdu przez działkę.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł63,80 m² 5 721 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie położone na parterze w bloku z cegły przy ulicy Starażackiej. Mieszkanie składa się z : - trzech odrębnych pokoi - dużej jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

295 375 zł42,50 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane | Zarośle Cienkie | 9 działek | mpzp | pełne uzbrojenie | blisko Torunia Na sprzedaż 9 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Zarośle Cienkie,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Idealna propozycja dla osób szukających spokoju w otoczeniu natury, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Bydgoszczy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł66,89 m² 6 563,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

i 2% pcc! Miejsce postojowe w cenie! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w nowoczesnej inwestycji deweloperskiej Osiedle Dębowe Wzgórze w Grudziądzu - miejscu, które harmonijnie.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł134 m² 6 902,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz domu, który jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim tani w utrzymaniu i gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych? Ta oferta domu na osiedlu Mniszek w Grudziądzu.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł390 m² 125,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rekreacyjna z możliwością zabudowy letniskowej w miejscowości Wolice koło Barcina, przy rodzinnych ogródkach działkowych "magnolia". Działka położona bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 250 zł66,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania dwie idealne pod budowę domów jednorodzinnych działki w Osieku n/w. Każda z nich ,to prostokąt zbliżony do kwadratu. Większa o wymiarach 32x29 , mniejsza 29x26.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 003 m² 189,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Torunia i Bydgoszczy. Lokalizacja * Rozgarty, ul. Motylkowa ; *.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł38 m² 11 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z tarasem, położonego na parterze budynku, oddanego do użytku w 2009 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł178,37 m² 7 843,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Prestiżowy dom w pierwszej linii brzegowej - Więcbork, ul. Zamkowa Prezentuję Państwu unikatową nieruchomość, która redefiniuje pojęcie bliskości z naturą. Ten nowoczesny dom.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie | centrum Bydgoszczy | 1. piętro bez pcc! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane na 1. piętrze w odnowionej kamienicy przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł34,70 m² 15 763,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ekskluzywny apartament w Rosette Residence - Plac św. Katarzyny, toruń Na sprzedaż elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 34,7 m , zlokalizowany na parterze czterokondygnacyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

559 496 zł9 991 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne. Kup działki pod osiedle domów jednorodzinnych! Nowogród, gmina Golub-Dobrzyń. Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł76 m² 7 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Dobre nieruchomości prezentują przytulne i ustawne M5 na Kapuściskach Mieszkanie do wprowadzenia, idealne dla rodziny lub na wynajem! 5 pokojowe mieszkanie 70 m charakteryzuje rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

488 535 zł61,07 m² 7 999,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3-pokojowe dwustronne mieszkanie w centrum Ciechocinka z ogródkiem Cena jak u Dewelopera. Zakup bez 2% podatku pcc oraz bez prowizji dla Biura Nieruchomości. Możliwość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł7 158 m² 977,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium obiekt produkcyjno-magazynowy O parametrach dla ciężkiego przemysłu Lokalizacja: toruń, ul. Marii Skłodowskiej-Curie ( Tereny Przemysłowe Elana ) Cena Ofertowa: 7 000.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł102 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 5 -pokojowy apartament z podwójnym balkonem na sprzedaż, o powierzchni 102 m2, usytuowany na 6 piętrze w 6-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł210 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:874 m²

Agdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy obiekt w Kowalu, obecnie mogący pełnić funkcję budynku mieszkalnego wielorodzinnego, województwo kujawsko-pomorskie. Odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

895 000 zł139,10 m² 6 434,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

949 900 zł168 m² 5 654,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 351 m²

Przedstawiam Państwu, na sprzedaż, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128,58 m2, posadowiony na działce - 1351 m2, w pobliżu lasu, w otoczeniu nowych budynków osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł234,18 m² 6 789,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 109 m²

Atrakcyjny, funkcjonalny dom wolnostojący, dwukondygnacyjny w okolicy centrum Niemcza - 150m do lasu. Zbudowany w/g indywidualnego projektu. Dom przestronny, o doskonałej funkcji. Parter to salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 100 m²