dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zakupu wyjątkowego apartamentu o doskonałej lokalizacji. Komfortowy budynek na terenie zamkniętym zapewniający ciszę i spokój, znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wałdowo Szlacheckie koło Grudziądza Biuro Nieruchomości banaś posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1500 m2 , położoną w miejscowości Wałdowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nie trzeba nikogo przekonywać, że Mała i Wielka Nieszawka to obecnie lokalizacje bardzo na czasie czego dowodem są wysokie ceny działek. Ceny działek w Wielkiej Nieszawce kształtują się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod sklep wielkopowierzchniowy lub pasaż handlowy - centrum Dąbrowy Chełmińskiej Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 4215 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł43 m² 10 116,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na Starym Mieście, ul. Rabiańska. Cztery pokoje, drugie piętro w kamienicy. Informacje podstawowe: mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł375,64 m² 1 168,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 810 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o historycznym charakterze, położony w malowniczej miejscowości Rulewo, w otoczeniu natury i zabytkowej zabudowy. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł32 m² 8 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową kawalerkę zlokalizowaną w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1012 m , położona w spokojnej części Nekli przy ul. Jeżynowej. To miejsce dla osób, które marzą o własnym domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

53 000 zł16 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy na sprzedaż miejsce garażowe w garażu murowanym położonym w samym centrum Włocławka przy ul. Bojańczyka na terenie zamkniętym. Obiekt ma charakter murowany.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51 m² 13 705,88 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Posiadamy w ofercie 3 pokojowy apartament w Aura Towers. Aura Towers to prestiżowa inwestycja, która powstała w znakomitej lokalizacji - bezpośrednio nad Brdą, w pobliżu Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 322 zł47,89 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa oferta mieszkania W stanie deweloperskim W naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 47,89 m2, położonego na nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż śliczną działkę rekreacyjną zlokalizowaną w rod " Wiosenka" na Rybnicy we Włocławku. Ogrodzona działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

293 000 zł1 172 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka pod budownictwo jednorodzinne w spokojnej okolicy w Jarużynie. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z jasną oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

96 580 zł878 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch atrakcyjnych działek budowlanych zlokalizowanych w urokliwej miejscowości Czarże. Pierwsza działka o powierzchni 878 m i druga.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł123 m² 6 471,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Biuro Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Bydgoszczy w Dzielnicy Muzycznej.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł3 912 m² 52,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł2 869 m² 83,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 2869m 2 zlokalizowana na nowo powstającym, kameralnym osiedlu we wsi pigża/młodzieżowa. Z uwagi na jej sporą powierzchnię jest to rzadki okaz pośród.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł162 m² 10 487,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Komfortowy dom wolnostojący w mieście - dodatkowo sprzedawany z całym wyposażeniem! Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w okolicach Łuczniczki w Bydgoszczy To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rekreacyjna w Wolicach gm. Barcin usytuowana na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych Magnolia. Działka o powierzchni około 350 mkw., ogrodzona siatką, obsiana trawą,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49,30 m² 5 273,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Udziały na sprzedaż. Tylko gotówka. Mieszkanie o powierzchni 49,3m2, składające się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki z wc i wiatrołapu. Usytuowane w oficynie. KW na.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł21 m² 8 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 21 m , położone na drugim piętrze przy ulicy Rydygiera w Grudziądzu. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł46,13 m² 9 213,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękny i wyjątkowy apartament w kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 46,13 m kw, położone blisko ścisłego centrum Bydgoszczy. Bardzo dobrze skomunikowane miejsce, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 382 m² 172,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w zielonej, kameralnej okolicy Krobii. Lokalizacja * Krobia, ul. Dolina Marzeń, gm. Lubicz; *.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł56,18 m² 9 344,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 56,18 m2, usytuowany na ul. Rzecznej, parterze w 6-kondygnacyjnym apartamentowcu "plaza Park",.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł150 m² 6 224,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu na Czyżkówku. To wyjątkowa okazja dla osób, które szukają funkcjonalnego domu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300,20 m² 3 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 009 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowy dom typu bungalow w miejscowości Włóki - przestrzeń, komfort i spokojna okolica Nowa cena minus 200 000 zł Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż | działka budowlana 1000 m | ul. Brzozowa | Grudziądz | wz + pozwolenie na budowę. Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko rozpocząć budowę i zaoszczędzić czas na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy mieszkanie (71,27m2) z garażem (19,1m2) na sprzedaż w Jabłonowie Pomorskim, przy ul. Starej. Lokalizacja pozwala na połączenie mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:952 m²

Nowa niższa cena! Nowy dom 2023 przy Puszczy Bydgoskiej | działka 952 m | gotowy do wprowadzenia | nowa cena 659 000 zł Szukasz nowego domu blisko natury, ale z dobrym dojazdem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy szukasz mieszkania idealnego pod inwestycję? Jeśli tak, zadzwoń   Zapraszam również na bezpłatne konsultacje kredytowe. Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie o unikalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiamy do sprzedaży duży dom w Aleksandrowie Kujawskim Dom o powierzchni użytkowej 200m2 Leży na działce o powierzchni 670m2 Dom ma dwie kondygnacje. Parter i pierwsze piętro.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 015 m²

Dom 176 m | działka 1015 m | fotowoltaika | 20 min od Bydgoszcz Szukasz komfortowego domu dla rodziny, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł167,02 m² 5 089,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:515 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Linarczyku koło Grudziądza - Twój nowy dom w spokojnej okolicy! Powierzchnia użytkowa: 127,43 m2 Powierzchnia całkowita: 167,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł99,78 m² 6 504,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż kolejny, nowoczesny i ekonomiczny dom z funkcjonalnym układem. Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia domu: 99,78 m Kondygnacje: parter + piętro Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł173,49 m² 4 323,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa niższa cena! Zapraszam serdecznie na prezentację domu jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej, położonego ok 15 km od Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia użytkowa domu: 149,25m.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł10 759 m² 59,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Serdecznie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z własną linią brzegową nad jeziorem Słupowskim, idealna pod budowę domu z widokiem na jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł217 m² 5 990,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Wspaniała inwestycja w Bydgoszczy, mieszkanie, sklep oraz pawilon + ogródek. Budynek mieszkalno-usługowy. Na piętrze znajduje się mieszkanie 85m2 (cztery pokoje, kuchnia i łazienka), parter.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 155 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kilkunastu działek budowlanych położonych we wsi Knieja nad jeziorem Wolickim. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 807 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z bezpośrednim dostępem do jeziora Jarczechowo, gmina Kikół powierzchnia: 1087 m lokalizacja: jarczechowo, gmina Kikół, powiat lipnowski cena: 150 000 zł.