dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

489 000 zł52,20 m² 9 367,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje na najlepszym pierwszym piętrze Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na osiedlu Jakubskie Przedmieście w Toruniu Mieszkanie o metrażu 52,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 024,50 m² 49,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki rolne o powierzchni około 3024m2( 311/8) położone w miejscowości Reptowo. Urokliwa, spokojna okolica niedaleko pałacu w Ostromecku. Działki w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Lokalizacja: toruń, na Skarpie, ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie przy ul. Wyszyńskiego to świetna propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę i dobrze rozwiniętą infrastrukturę. To część.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 599 m² 80,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękne działki budowlane zaledwie 700 metrów od jeziora! Tylko w naszym biurze! Marzysz o własnym domu w spokojnym, zielonym otoczeniu, blisko natury, a jednocześnie z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2023

Nowy budynek z 2 mieszkaniami na sprzedaż łączna powierzchnia ok. 152m w otoczeniu zieleni, z widokiem na las. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł410 m² 731,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Łasinie. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 490 ustanowione do dnia 5 grudnia 2089 r. o powierzchni 739.

Szczegóły ogłoszenia

255 618 zł2 582 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mokre k/grudziądza Działka z wydaną Decyzją o Warunkach Zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w miejscowości Mokre. Media prąd i woda w pobliżu działki, wjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchniach 1000m2 w Gąsawie. Działki zlokalizowane na osiedlu domków jednorodzinnych. Media; woda Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 303 zł59,99 m² 9 756,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 4 pokoje | 59,99 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł115 m² 5 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

**** oferta W biurze DML-ds-3075 **** *** oferta promocyjna 0% prowizji od klienta kupującego *** Oferuję do sprzedaży nowy samodzielny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł49,60 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie + Garaż + Ogród 200 m | Zamczysko Enklawa pod Lasem Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę mieszkania z atutami domu? Ta oferta to unikat na mapie Bydgoszczy. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ostatnia szansa - działka budowlana na sprzedaż Mokre | gmina Grudziądz | woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje ostatnią dostępną działkę nr 154/9 - wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł48,10 m² 8 004,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z dużym balkonem - do remontu -idealna lokalizacja duży potencjał aranżacyjny. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 890 zł3 649 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Osowa Góra, bydgoszcz mpzp zabudowa jednorodzinna | Wstępna koncepcja 36 lokali | Uzbrojenie | Dojazd brukowany Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł19,63 m² 11 716,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie poddaszowe w samym sercu Bydgoszczy. Powierzchnia mieszkania mierzona po obrysie to ponad 38 m2 Lokal mieści się w odnowionej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

261 040 zł2 008 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę usługowo-budowlana - tleń, bory Tucholskie ? Idealna pod usługi (sklep/restauracja) lub budowę domu! ? Lokalizacja: tleń - serce Borów Tucholskich ? Powierzchnia działki: 2008 m2 ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł199 m² 4 924,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szanowni Państwo, mam niebywałą przyjemność przedstawić możliwość zakupu nowoczesnego budynku mieszkalnego wolnostojącego z garażem dwustanowiskowym. Wzorowany na projekcie z kolekcji.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł39 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szanowni Państwo, na sprzedaż stylowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Gdańska, bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w odnowionej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

108 770 zł1 490 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Na sprzedaż piękna działka w Występie Mam przyjemność zaprezentować państwu atrakcyjną działkę o powierzchni 1490 m2, położona w Występie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

642 000 zł104 m² 6 173,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 365 m²

Oferta sprzedaży dotyczy nowego budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w miejscowości Śliwice. Najbliższa okolica nieruchomości to spokojne tereny wiejskie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł570 m² 4 736,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Gratka dla inwestora lub przedsiębiorcy. Budynek parterowy o pow. ok. 570 m2 w centrum Lubicza postanowiony jest na działce o pow. 1332 m2, przy ul. Lipnowskiej 68 Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Niewiele jest mieszkań, które łączą w sobie industrialny klimat loftu z przytulnością nowoczesnego wnętrza. Ten wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 106 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Super lokalizacja od jeziora! okazja! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1059 m , położoną przy drodze utwardzonej, blisko drogi asfaltowej (niedaleko od trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł128,80 m² 7 290,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:314 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej w doskonałej lokalizacji w Osielsku. Na sprzedaż nowo budowane domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł440 m² 6 795,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 876 m²

Szukasz domu, który ma duszę? Nie kolejnej deweloperskiej kostki, ale miejsca z klimatem, gdzie każdy detal opowiada historię, a przestrzeń pozwala oddychać pełną piersią? Ten dom to.

Szczegóły ogłoszenia

383 122 zł1 700 m² 225,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki rekreacyjne Z linią lasu - kamionki małe / nad jeziorem Blue-Home Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu niepowtarzalną ofertę zakupu działek rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę w miejscowości Krążkowo, 2 km do Nowej Wsi Wielkiej. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł64,48 m² 2 869,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w miejscowości Chełmno ul. Toruńska. Lokal o powierzchni użytkowej 35,84 m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49,44 m² 5 036,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowiec inwestycyjny 2 pokoje z balkonem i garderobą | Grudziądz Mniszek Opis: szukasz nieruchomości, która zarabia od pierwszego dnia? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł160 m² 6 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom - Szubin - 5 pokoi Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowy, piękny dom położony w Szubinie. Dom ma powierzchnię ok 160 mkw., składa się z 5 ustawnych pokoi, przestronnego jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

373 500 zł35 m² 10 671,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł40,60 m² 8 990,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Na sprzedaż - wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy | Centrum miasta Z przyjemnością prezentuję niezwykle klimatyczne mieszkanie w pięknie odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł107 m² 6 532,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

! rezerwacja! Kontakt: mariusz Sikora Oferta w Naszym Biurze Kupujący nie płaci podatku pcc! Idealna lokalizacja - 5 km od Bydgoszczy, 3 km od Łochowa Z zewnątrz całkowicie wykończony ,.

Szczegóły ogłoszenia

344 400 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Centrum Bydgoszczy Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Bydgoszczy, w odrestaurowanej kamienicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy duże przestronne mieszkanie zlokalizowane w Aleksandrowie Kujawskim na parterze w bloku. Powierzchnia to 65m2 samo mieszkanie. Teren ogrodzony z bramą wjazdową. Gwarantowane.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 539 m² 54,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z warunkami zabudowy w Gołaszewie! Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 2539m 2 z aktualnymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

358 900 zł41 m² 8 753,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w dzielnicy Okole,.

Szczegóły ogłoszenia

629 475 zł8 992,50 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Blisko Włocławka, w okolicy dk67 - spokojna okolica z potencjałem Biuro Arkadia Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kompleks 10 działek budowlanych położonych w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 215 m² 123,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działkę w Balczewie o powierzchni 1215 m2. Działka ustawna, o doskonałych wymiarach pod budowę 30mx40m, usytuowana w pożądanej.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij