dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

Rynek pierwotny

601 795 zł50,80 m² 11 846,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 42 m? blisko starego miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 , położone na parterze w kameralnej inwestycji Apartamenty Staromiejskie2 renomowanego dewelopera Murapol.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł298 m² 8 355,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:22 080 m²

! oferta W pepper house! wyjątkowa posiadłosć / siedlisko Z prywatnym lasem I stawem Szukasz ciszy i relaksu w fenomenalnym ogrodzie przy lesie? Nie szukaj dalej, ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni około 160m2 w malowniczej miejscowości Rozalinowo. Na powierzchnię mieszkalną składa się; parter.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedaż bezpośrednia! Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość inwestycyjna po byłej Hucie Szkła Irena, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ulicy Szklarskiej. Przedmiotem głównej oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł24 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mieszkasz w Centrum Grudziądza na osiedlu Garnizonowym i poszukujesz garażu? Zapoznaj się z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł2 600 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka węgrowo koło grudziądza działka położona W pobliżu terenów uzdrowiskowych Na sprzedaż działka w miejscowości Węgrowo o powierzchni 2600 m2. Działka ma wydane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowy apartament w Ciechocinku - bez żadnych nakładów finansowych dostępny od zaraz. Apartament o powierzchni 60 m 2 , usytuowany na drugim piętrze w bloku pobudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 920 zł81,18 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 645 zł72,85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł107,12 m² 16 803,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Apartament trzypokojowy z bezpośrednim widokiem na Wisłę oraz prywatnym tarasem na dachu przy ulicy Szosa Lubicka na prestiżowym osiedlu Winnica w Toruniu. Apartament bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą działki w Gminie Białę Błota, w miejscowości Zielonka, przy ulicy Kieleckiej.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł2 529 m² 351,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną z mpzp w doskonałej lokalizacji w Osielsku o powierzchni 2 529 m 2. Działka pod mpzp, oznaczenie: b8u/m - tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł87,35 m² 6 628,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak To już kolejny 5 etap (ostatni) Lokalizacja: górsk, ul. Spółdzielcza Powierzchnia domu: 87,35 m Kondygnacje: parter + piętro Powierzchnia działki: 250 m Układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł64,58 m² 8 655,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 64,58 m usytuowanego na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 465,80 m² 2 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż biurowiec z możliwością rozbudowy! Nieruchomość w chwili obecnej jest wynajmowana i pełni funkcję obiektu biurowego. Obiekt składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł1 830 m² 80,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Szukasz działki przeznaczonej na cele mieszkalne o korzystnej geometrii , optymalnym rozmiarze , położonej poza miastem jednak dobrze z nim skomunikowanej? Ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomośc i ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną w miejscowości Grodztwo, województwo kujawsko-pomorskie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję Państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2500 m2 , usytuowaną przy ulicy Hutniczej w bydgoszczy. Na działce posadowiony jest budynek ( 300 m2 ) raczej do wyburzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne 2 pokojowe, osiedle Młodych Toruń Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Kraszewskiego w Toruniu Mieszkanie o metrażu 49,09m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z poddaszem użytkowym Standard deweloperski+, do wykonania pozostają jedynie typowe prace wykończeniowe ścian (malowanie) i podłóg Wysoki standard wykonania Ogrzewanie podłogowe - na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w doskonałej lokalizacji przy ul. ks. Ignacego Skorupki na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy, zaledwie 1,5 km od Starego Rynku. To dwa mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Doskonała lokalizacja pod inwestycję. Blisko Centrum miasta ,szpital im dr Jurasza,galerii handlowych ,szkół. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż działkę o powierzchni 855 m , położoną na obrzeżach Nakła nad Notecią, w lokalizacji łączącej spokój z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

**** oferta W biurze DML-ms-3019 **** Prezentacja video: Oferuje do sprzedaży całkowicie wykończone, umeblowane i wyposażone nowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł26 m² 7 076,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie ? mamy! Szukasz mieszkania inwestycyjnie ? mamy :) Szukasz mieszkania dwupokojowego z balkonem ? też mamy! Lokale od 25 m2 do 45 m2 Możliwość połączenia , podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł335 m² 3 877,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 494 m²

Prezentujemy na sprzedaż obiekt gastronomiczno-hotelowy położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 15 w miejscowości Kwieciszewo, gm. Mogilno. Doskonała lokalizacja przy ruchliwej trasie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do obejrzenia ciekawego 3- pokojowego mieszkania na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone na pitym piętrze w bloku z balkonem i dużą piwnicą. Atutem mieszkania są :.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł56 980 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę o łącznej powierzchni 56.980 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Gajewie Zabudowania. Powierzchnia całkowita: 56.980 m Klasy użytków: -.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł184 m² 4 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Wolnostojący dom parterowy Z garażem na dwa auta! Gotowy, czeka na nowego właściciela, w cenie kostka brukowa. Składa się z salonu , czterech sypialni w tym jedna z garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł26,50 m² 9 962,26 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie 26,5 m - Osiedle Flisy, bydgoszcz, miejsce postojowe w cenie Na sprzedaż świeżo wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 26,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł118 m² 7 584,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dające dużo możliwości aranżacyjnych mieszkanie trzypokojowe przy ul. Moniuszki. Znajduje się na III piętrze czteropiętrowej kamienicy z południową wschodnią ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Kompleks działek Kołaczkowo Skórzewo- działka nr 162/61- powierzchnia 1158m2 , blisko lasu, dwa jeziora. Cisza i spokój - 2,4km od trasy S5.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny Z dużym potencjałem | żygląd | 5898 m działki | trasa krajowa 91 | 899 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł52,97 m² 9 042,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52,97 m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Wyżyny. Kupujący zwolniony z podatku pcc! Sprzedający wystawia fakturę vat. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł400 m² 1 997,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 400 m , mieszczący się w wyremontowanej kamienicy położonej w sercu Brodnicy. Lokalizacja niedaleko głównej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł82 m² 4 134,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż: 1/3 domu w Chełmiczkach, gm. Kruszwica - 82 m z działką i budynkiem gospodarczym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 750 m²

Piękny duży dom 10 km od Inowrocławia w miejscowości Modliborzyce! Brak sąsiadów w sąsiedztwie , piękne zielone tereny , urokliwa okolica. Dla prawdziwych koneserów ciszy i spokoju ,.