dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 753 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

10 753 ogłoszenia

577 000 zł84,29 m² 6 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom do wykończenia W cenie mieszkania 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł102,48 m² 7 318,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Tylko u Nas! Ponad 100m2 mieszkanie na pierwym piętrze na Chełmińskim Przedmieściu! Układ pomieszczeń oraz standard wykończenia: lokal mieszkalny o metrażu 102,48m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł700 m² 807,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży działka budowlana położona w dogodnej lokalizacji na szwederowie/górzyskowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł1 111 m² 629,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna W naszym biurze! Prezentuję działkę budowlaną na Czyżkówku w sąsiedztwie rzeki Brdy. Idealna pod zabudowę bliźniaczą lub domu wolnostojącego. Wymiary działki:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł42 m² 11 642,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na zamkniętym i zadbanym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rod z domkiem murowanym o powierzchni 35 m 2 z zadaszonym tarasem i pomieszczeniem gospodarczym wielkości 8 m 2. Domek po gruntownym remoncie, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

444 900 zł68,50 m² 6 494,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie M5 - Bydgoszcz, śródmieście Na sprzedaż mieszkanie typu M5 zlokalizowane w centrum Bydgoszczy. Lokal znajduje się w dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł226,60 m² 4 060,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny i pełen zieleni dom, położony na zadbanej działce w miejscowości Brześć Kujawski, zaledwie 20 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł84,29 m² 6 845,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:402 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości gotowy dom do wykończenia W cenie mieszkania 12km od Starego Fordonu 20 000 zł Taniej Na sprzedaż dom wolnostojący z pompą ciepła , położony.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł48,50 m² 7 319,59 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje z balkonem | Rubinkowo I | ul. Łyskowskiego Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Rubinkowie I, przy ul. Łyskowskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 795 zł50,80 m² 11 846,36 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 290 zł53,39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie trzypokojowe (53,09m2) na trzecim piętrze w podbydgoskim Niemczu. Kameralna inwestycja położona przy cichej ulicy, niedaleko Myślęcinka, który cały rok jest miejscem relaksu, spotkań,.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł234,96 m² 8 469,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:19 500 m²

Private Forest Estate - rezydencja w sercu natury dla najbardziej wymagających. 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko: są miejsca, których się nie szuka - one pojawiają się.

Szczegóły ogłoszenia

88 000 zł1 072 m² 82,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane z warunkami zabudowy na domy jednorodzinne o powierzchni do 100 m2. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne działki w niezwykle atrakcyjnej turystycznie.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej (140m2), natomiast powierzchnia użytkowa wynosi (107m2) znajdujący się na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł135 m² 6 585,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:605 m²

Na sprzedaż przestronny, piętrowy dom jednorodzinny położony na Wrzosach. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 135m , (193,45m powierzchni całkowitej wraz z piwnicą i garażem).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

działka | Kowalewo | warunki zabudowy | blisko S5 | Szubin | 1931m2 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy. w miejscowości Kowalewo.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł140 m² 4 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł200 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 055 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko położone w spokojnej okolicy, z dala od głównej drogi, idealne dla osób szukających przestrzeni, prywatności i komfortu życia blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł907 m² 606,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Inowrocław - pomiędzy ulicą św. Ducha a ulicą Jacewską. Anna Nieruchomości w Inowrocławiu prezentuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o nr ewidencyjnym 19/30.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż M4 o powierzchni 56m2 z dużym balkonem. Mieszkanie umiejscowione na czwartym piętrze niskiego bloku. # świetna lokalizacja dla ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 2023m, w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Nieruchomość o wymiarach ok. 45X45 m, całkowicie ogrodzona ażurowym płotem panelowym,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł90 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę nieruchomości na atrakcyjnej działce o powierzchni 300 m , na której znajduje się dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w bloku, na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Ulica Szosa Okrężna, bardzo blisko umk. Lokal składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,50 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego , w Śródmieściu Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł108,30 m² 4 801,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej - zawiśle Oferujemy do sprzedaży piętrowy dom o powierzchni użytkowej 108, 30 m 2 , na działce 258 m 2 , wybudowany w latach 80-tych,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł147,80 m² 9 472,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zajmującego całe piętro domu dwurodzinnego, położonego w spokojnej i cenionej części Solca Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł105 m² 3 323,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:720 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczym Górznie W ofercie dom wolnostojący położony w urokliwej miejscowości Górzno. Nieruchomość wyróżnia się spokojną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie w centrum Solca Kujawskiego na sprzedaż! 46 m | Parter | Budynek z cegły | 2 duże pokoje | Blisko szkoły, sklepów i terenów zielonych Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł177 m² 6 949,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 027 m²

Nowoczesny Nowy Dom parterowy Do wprowadzenia Nowoczesny dom parterowy z garażem 143,2 m2 działka 1027 m2 gotowy do zamieszkania. Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona na pograniczu Ciechocinka i Słońska Dolnego bezpośrednio przy wale wiślanym. Położenie działki przy wale eliminuje ją do jakiejkolwiek zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł170 m² 6 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Makler poleca; dom w doskonałej lokalizacji | 150 m | Działka 800 m | Fotowoltaika | Garaż Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom piętrowy z 2007 roku, położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, klimatyczne studio z ogródkiem w sercu turystycznych Pieczysk tuż przy Zalewie Koronowskim Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub gotowego produktu inwestycyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkaj na swoim! Cena: 670.000zł (do negocjacji) Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową nieruchomość, jaką jest dwupoziomowe mieszkanie znajdujące się w bloku przy Szosie Chełmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzenia o działce nad jeziorem a nawet domem z widokiem na jezioro są na wyciągnięcie ręki! Wybuduj dom marzeń nad jeziorem z dala od zgiełku i miejskiego hałasu! Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe gotowe do wprowadzenia: powierzchnia podłogi: około 73m2 m Powierzchnia użytkowa: 37,82m2forma własności: pełna własność z kwdostępność: dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł67,44 m² 9 475,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Mokre przy ul. Lelewela Lokal o powierzchni 67,44 m2 znajduje się w drugim piętrze w niskim bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki rolno - budowlane w sąsiedztwie lasu opis nieruchomości Prezentuję Ci kilka działek budowlanych w miejscowości Ojrzanowo w gminie Łabiszyn. Powierzchnia działek to 5115m2,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł135,12 m² 2 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Dom z potencjałem | Centrum Lubienia Kujawskiego | Blisko jeziora 0% prowizji - kupuj bez dodatkowych kosztów. Krótko : Twoje Metry Biuro Nieruchomości oferuje Państwu niezwykle funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł204 m² 7 598,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Wyjątkowy dom z linią brzegową jeziora - idealny dla rodziny lub pod agroturystykę Na sprzedaż oferujemy piękną nieruchomość położoną w malowniczej, spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł150 m² 5 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, nowoczesnego domu jednorodzinnego w trakcie realizacji, położonego w kameralnej i zielonej.