dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta biura Apartament-Nieruchomości Wiktor tel.   Na sprzedaż teren inwestycyjny w Żninie o powierzchni 6805 mkw. Działka znajduje się przy drodze asfaltowej w której są.

Szczegóły ogłoszenia

565 100 zł56,51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 56,51m w tym przestronny balkon o powierzchni 16,53 m , usytuowane w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 440 zł34,95 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,27 m² 8 207,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą urządzonego mieszkania w budownictwie z cegły z 2002 roku umiejscowionego w dzielnicy Szwederowo. Opis budynku: trzypiętrowy kameralny blok,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta tylko w Partner Nieruchomości Dom w stanie deweloperskim, wybudowany wg projektu Dom w Klematisach 7 z pracowni Archon ( z drobnymi zmanami). Położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 752 000 zł94,70 m² 18 500,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż siedlisko położone w spokojnej miejscowości Bronisław w gminie Dobre, w województwie kujawsko-pomorskim. Nieruchomość idealna dla osób szukających ciszy, przestrzeni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m w bloku z 2025r na osiedlu Brdyujście. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,08m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 3107 mkw., położonej w malowniczej miejscowości Kopczyn, niedaleko Mogilna. Opis nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 020 m² 147,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Działka w miejscowości Osówiec w gminie Sicienko o powierzchni ok 1050 m2 położona w wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Cicha spokojna okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 000 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kleszczyn koło Rypina działka nad jeziorem. Machdom invest nieruchomości   Marzysz o własnym kawałku raju nad wodą? Ta działka jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 925 zł35,90 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

NA spzredaż / komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 z balkonem. - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe - Panoramiczne okna trzyszybowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 5419 m - Zbiczno, gm. Zbiczno | 200 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo położona działka o powierzchni 5419 m , znajdująca się w malowniczym otoczeniu pól.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

928 700 zł148 m² 6 275 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Nowe osiedle - Idealne pod kredyt w atrakcyjnej cenie. Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż doskonale wybudowany z dbałością o każdy szczegół - dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł1 094 m² 260,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o pow. ok.1093 m , położoną w miejscowości Wilcze, gm. Osielsko. Teren na którym znajduje się działka jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł123,50 m² 3 716,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Oferujemy na sprzedaż nowo budowany, pięknie położony , w pobliżu lasu dom w stanie surowym otwartym o powierzchni całkowitej 123,5m2 usytuowany na działce 655m2. około15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

175 550 zł3 511 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż oferujemy Państwu działkę zabudowaną (budynek gospodarczy i stodoła) w miejscowości Lubiewo Borach Tucholskich o powierzchni 3511 m 2 Na terenie działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferujemy kompleks działek zlokalizowanych w malowniczej okolicy w pobliżu Torunia. W ofercie znajduje się 27 działek, co daje możliwość wyboru tej idealnej dla Ciebie. Ceny.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł59,76 m² 6 425,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie na Michelinie - osiedlu, gdzie się kupuje, a nie sprzedaje. Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu szalenie klimatyczne, dwustronnie rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Oferta wyłącznie w biurze jagła nieruchomości - na sprzedaż działka z wydanym pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego projekt - "kalikst bez.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł62 m² 8 032,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Solno Inowrocław | około 62 m | 3 piętro | Balkon | 2 komórki lokatorskie o powierzchni 6 i 4 m2 Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł133 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny wolnostojący z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku o łącznej powierzchni 133,47m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 217 m² 37,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość Powierzchnia: 3217 m2 Wymiary: 52 x 119 x 123 m Kształt: trójkąt Teren działki: płaski Ogrodzenie: nie Miejsca postojowe: na terenie Dojazd: asfalt To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł111,85 m² 9 387,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży obszernego apartamentu na osiedli Residence w Osielsku przy ulicy Jana Pawła II. Budynek z 2010 roku zlokalizowany na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł113 m² 4 690,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży wygodny, parterowy dom wolnostojący. Nieruchomość zlokalizowana niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł280 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący, w pobliżu lasu, w otoczeniu niskiej zabudowy osiedla zlokalizowanego na Miedzyniu. Odległość od centrum wynosi 4 km,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6062 ha w Ślesinie koło Nakła nad Notecią. Cena: 400 000 zł do negocjacji Działka położona w centrum miejscowości, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super działka na sprzedaż idealne położenie działki w niedalekiej odległości od słynnego Grzybka,przy głównej ulicy Nieszawska49 ,idealny dojazd do działki drogą asfaltową,działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam działkę rod wraz z 70 m 2 domem w centrum Torunia! dom - wiatrołap - salon - kuchnia - łazienka - taras 2 piętro - sypialnia - łazienka - garderoba - taras Dom jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1 742 m - Mały Mędromierz, gmina Tuchola Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 742 m , położona w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł92,86 m² 8 819,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szanowni Państwo, szukacie komfortowego, gotowego do zamieszkania domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do Bydgoszczy? Ta nieruchomość łączy nowoczesność, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 456 zł45,59 m² 8 696,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 5: przedmiotem ogłoszenia jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 1. piętrze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [45,59] m to przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - II etap inwestycji - zrealizowany Mieszkanie nr 2-6, taras: 39,82 m Miejsce postojowe naziemne: 25 000,00 pln, miejsce postojowe podziemne pojedyncze: 45 000,00 pln Komórka lokatorska : 5.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł296,10 m² 604,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:817 m²

Oferta tylko u Nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Gruczno, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Budynek mieszkalny, o konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł2 700 m² 64,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję na sprzedaż atrakcyjną działkę z dużym potencjałem (siedlisko) położoną w miejscowości annowo k/ Rynarzewa. Działka 2700m2 ogrodzona, z wodą (studnia), prądem,.

Szczegóły ogłoszenia

152 600 zł1 400 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w miejscowości Chełmno ul. Podgórna. Działka o powierzchni 1400 m2. Nieruchomość do podziału, możliwość zakupu działki 1400 m2 lub 2800.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł128,58 m² 5 825,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Nowoczesne domy w zielonej okolicy Murowańca - miejsce, w którym chce się żyć. *****bez prowizji**********bez pcc***** Marzysz o przestrzeni, spokoju i bliskości natury,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł155 m² 8 703,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Szukasz domu blisko miasta, a jednocześnie w bliskości przyrody? Chciałbyś mieszkać w energooszczędnym i wolnostojącym domu z dużym, prywatnym ogrodem? Poszukujesz domu.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,50 m² 10 288,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje | 48,5 m | 2 piętro | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu mokre. Lokalizacja - bardzo dobra lokalizacja blisko centrum i starówki.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

**** oferta W biurze DML-gs-3069 ***** Oferuję do sprzedaży działkę znajdującą się w miejscowości Wieniec gm. Brześć Kujawski. Parametry podstawowe: - powierzchnia: 4700m2 - wymiar: ok. 31.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł160 m² 6 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Z przyjemnością przedstawiam ofertę domu znajdującego się w miejscowości Pigża przy ulicy Migdałowej. Bezpośredni dojazd droga asfaltową. Dom zaprojektowany z myślą zapewnienia Rodzinie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij