dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 749 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 749 ogłoszeń

150 000 zł5 823 m² 25,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam działkę o powierzchni 5823 m2, malowniczo położoną w miejscowości Wilcze,.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł3 900 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka bezpośrednio przy Rzece Drwęca. Prezentujemy działkę znajdującą się w Karbowie w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeki Drwęca. Nieruchomość ma powierzchnię 3900 m2. Działka znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł57,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu piękne nowoczesne mieszkanie, o powierzchni 57,50m kw, usytuowane na parterze trzypiętrowego, monitorowanego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o idealnej miejscówce dla swojej rodziny ? Chcesz wybudować dom marzeń nad jeziorem z dala od zgiełku i miejskiego hałasu? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję. Niezwykłą.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:250 m²

Marzena Prestige Nieruchomości tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie w domu z ogrodem, w samym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość składa się z dwóch dużych ustawnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł68 m² 10 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Apartament - wysoki standard wykończenia, 4 pokoje, i piętro w nowym bloku cegły.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 009 m² 127,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki budowlane w Olimpinie na sprzedaż Działka 1009m2 Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - domy jednorodzinne. Osiedle nowych domów jednorodzinnych. Posiadamy więcej działek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta W naszym biurze! nowa, atrakcyjna cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 na bydgoskim osiedlu Flisy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

357 700 zł7 300 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Czarże Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7300 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł46,50 m² 10 731,18 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż piękne, stylowo zaaranżowane i w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe, położone na wysokim parterze na granicy bydgoskich dzielnic Szwederowo oraz.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł108,40 m² 2 758,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 108,40 mkw, położone na 2. piętrze solidnej kamienicy z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, należące przed wojną do zamożnych mieszczan,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:623 m²

Wolnostojący dom wybudowany w technologii tradycyjnej (115m2 powierzchni całkowitej, 95m2 powierzchni użytkowej) z jednostanowiskowym garażem 16m2 w bryle budynku z 1988 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł117,85 m² 6 024,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

! dom W cenie mieszkania - nowoczesne osiedle Z prywatnym parkiem! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! atuty: -dogodna lokalizacja - 12 km do centrum Bydgoszczy! -położenie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł151,10 m² 5 486,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 140 m²

Elegancki projekt domu wyróżniający się prostą bryłą oraz energooszczędnymi rozwiązaniami architektonicznymi! Na sprzedaż piękny nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 151,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł50,52 m² 6 532,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przytulne, jasne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 50,52 m . Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł25 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Szukasz mieszkania inwestycyjnego? A może jesteś miłośnikiem secesyjnych kamienic z historią? Czy po prostu szukasz mieszkania, które całkowicie zaadoptujesz pod swoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek zlokalizowanych w Wielkiej Nieszawce. Oferowane są trzy działki do sprzedaży, dwie o powierzchni 3146m2 każda oraz trzecia o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (36m 2 ) na pierwszym piętrze w bloku z 2025r. na najnowocześniejszym osiedlu miasta w dzielnicy muzycznej w Bydgoszczy Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł55 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Szukasz mieszkania z dala od blokowisk? Z zielenią za oknem? Własnym kawałkiem ogrodu? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. To.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł9 710 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, malowniczego terenu o pow. 9710m2, w którego skład wchodzi las prywatny. filmik:.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł73 m² 5 095,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę czteropokojowego mieszkania umiejscowionego na parterze w niskim bloku, budynek ustawiony prostopadle do ulicy, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 200 zł31,60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję zlokalizowaną w Centrum Bydgoszczy. To idealne miejsce dla osób, które cenią wygodę mieszkania w centrum miasta, w bliskiej odległości do.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł220 m² 950 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mapa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż budynek do generalnego remontu W centrum włocławka/tereny mieszkaniowe/potencjał inwestycyjny Nieruchomość zabudowana dwukondygnacyjnym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,89 m² 10 733,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie na sprzedaż w dwuletnim apartamentowcu 63m2. Salon z otwartą kuchnią, dużym, narożnikowym balkonem. Elegancka zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd. Duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyobraź sobie miejsce, w którym po całym dniu możesz naprawdę odpocząć. Cisza, przestrzeń i poczucie prywatności, a jednocześnie bliskość miasta to właśnie oferuje działka.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł80,86 m² 7 160,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Szwederowo 4 pokojowe mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z czterech osobnych pokoi, co czyni go.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł183,40 m² 3 811,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 118 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony z garażem w bryle budynku położony w miejscowości Rybieniec, gmina Stolno, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł930 m² 2 075,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 930 m , położona w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość zabudowana jest dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek parterowy około 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł109,97 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w wyjątkowo spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Jesiennej w Murowańcu. Nieruchomość stanowi niezależny segment z pełnym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż unikalną działkę budowlaną o powierzchni ok. 7400m , położoną w malowniczej części Zamku Bierzgłowskiego, w pięknej okolicy oraz sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

47 700 zł734 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż tania działka budowlana. Doskonałe położenie 5 km od Golubia-Dobrzynia. Niedaleko duży kompleks leśny i tereny do wędkowania lub spacerów nad rzeką Drwęcą. Powierzchnia 734 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł316 m² 3 382,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:953 m²

Szukasz miejsca, które połączy komfortowe życie prywatne z dochodowym biznesem? Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 316,53 m , położona na działce 953 m , znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 300 m² 90,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: unikatowe działki nad jeziorem Zbójno, kujawsko-pomorskie W ofercie znajduje się 5 wyjątkowych działek położonych bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Zbójno. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny typu bungalow o powierzchni 107m2 w gminie Osielsko. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

334 159 zł29,55 m² 11 308 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 2.24u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł100 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom | 103 m | działka 700 m | blisko Włocławka Na sprzedaż nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 103 m , usytuowany na.