dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

589 000 zł131 m² 4 496,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 307 m²

Nowa atrakcyjna cena siedliska położonego w Sokoligórze 10 km od Golubia-Dobrzynia i 11 km od Kowalewa-Pomorskiego. Idealne dla osób szukających ciszy i spokoju, z szerokimi.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 767 m²

Atuty: - wysoki standard wykończenia - Pięknie zagospodarowana działka - Nowe budownictwo - Garaż 3 stanowiskowy - Bliskość lasu - Dobra komunikacja z Bydgoszczą charakterystyka: wyjątkowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

183 000 zł12 200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 1,22 ha (12200 m2) w miejscowości Blinno w sąsiedztwie drogi krajowej nr 10. Działka nie jest uzbrojona. Działka posiada klasyfikację: psv, rv oraz rvi Potrzebujesz więcej.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł43,82 m² 2 943,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie: parter, niezależne wejście z antresolą Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni użytkowej 43,82m2, zlokalizowane na parterze w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż reprezentacyjny budynek handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej około 440m2 znajdujący się w dzielnicy Bartodzieje, na terenie zamkniętym, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

78 000 zł1 200 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1200 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach 27 m x 44,5 m, położona w miejscowości Zawada Piaski, gmina Baruchowo, blisko drogi krajowej 265 Kowal.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł92,68 m² 4 046,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom z urokliwą działką w malowniczej okolicy! Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości prezentuje wolnostojący dom usytuowany na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł1 262 m² 55,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gzin to mała miejscowość leżąca w powiecie bydgoskim, gmina Dąbrowa Chełmińska w Dolinie Dolnej Wisły w odległości 15 km od Bydgoszczy i 25 km od Torunia. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,80 mkw (53,43 mkw wg pomiarów) + przynależna piwnica 5,50 mkw, położone na parterze bloku 2-piętrowego w Śródmieściu Włocławka, blisko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka przepięknie położona, z pięknym pejzażem i linią drzew w tle. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł167 m² 3 652,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:22 556 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolno stojącego w stanie deweloperskim. Budowa rozpoczęta w 2019 roku, w chwili obecnej stan deweloperski. Do dokończenia są.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy wyjątkowe działki budowlane o powierzchni: 166/9 - 1052 m   m   m   m   m   m   m   m2 Położone są.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł648,90 m² 319,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:13 100 m²

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości obejmującej dom jednorodzinny oraz funkcjonujący zakład produkcyjno-usługowy z branży obróbki.

Szczegóły ogłoszenia

291 720 zł2 431 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż 2 piękne, duże działki w Gzinie Górnym. Jedna działka ma powierzchnię 2431 m2 w cenie 120,00 zł za 1m2 a druga 2215 m2 w cenie 160 zł/m2. Obie sąsiadują.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Polecamy do zakupu mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Kormoranów, osowa Góra. Lokal znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku wybudowanym w 1996 roku. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 100 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działki z warunkami zabudowy o pow. 1100m2 bardzo blisko lasu cicha i spokojna okolica Blisko Torunia, bydgoszczy ok 20km Inowrocław zapraszam na prezentację

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł1 400 m² 3 928,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować unikatowy eklektyczny pałac z elementami neoklasycystycznymi usytuowany w zabytkowym parku z zachowanym starodrzewem. Nieruchomość położona nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł791 m² 442,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 791 m2 na lewobrzeżu w Toruniu! Działka budowlana o powierzchni 791 m2 położona przy ulicy Rudackiej w Toruniu. Cicha i spokojna okolica a zarazem szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

899 500 zł82,90 m² 10 850,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Apartament w samym sercu toruńskiej starówki. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu toruńskiej starówki - na Rynku Staromiejskim. Mieszkanie o powierzchni 82,9 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

139 872 zł12 400 m² 11,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka rolna z możliwością podziału o pow. 1,24 ha (12400 m2) w miejscowości Rogowo otoczona polami i lasami w cichej i przepięknej okolicy. Działka jest lekko nachylona.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł919 m² 210,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z dala od zgiełku miasta. Polecam. Andrzej Marczak   Na sprzedaż działki w miejscowości Żołędowo gmina Osielsko. Działki o powierzchniach 933 mkw. 919 mkw. 950 mkw. 3005 mkw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w Branicy - idealne miejsce na Twój dom przy jeziorze. Jeśli marzysz o życiu w pobliżu jeziora, w otoczeniu lasów, to Branica jest miejscem, które spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (60m2) na II piętrze w bloku z 2012 roku w samym centrum miasta na ul. Dworcowa 13. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie komfort miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - 47m2 - Kapuściska Atuty: 3 ustawne pokoje: idealne do aranżacji wg własnych potrzeb. Balkon: dodatkowa przestrzeń na relaks i odpoczynek. Piwnica:.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł156,30 m² 2 975,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zaproponuj swoją cenę. Budynek handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta, tuż przy inowrocławskim rynku. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 72 mkw., na działce o powierzchni 4300 mkw. Dom znajduje się we wsi Mięcierzyn, blisko Rogowa - 6km, w powiecie żnińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł31,18 m² 9 942,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni, łazienki oraz korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 322 m² 75,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Działka brzeźno oferta dostępna tylko U nas- wyłączność. Do sprzedania atrakcyjna działka przeznaczona w mpzp pod działalność gospodarczą, w bardzo dobrej lokalizacji bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł62 m² 11 290,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:479 m²

Nowa oferta! Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 62 m , położony na działce 479 m w atrakcyjnej lokalizacji - Kapuściska. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł650 m² 1 229,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zabytkowy dworek na sprzedaż w Chełmońcu pod Kowalewem Pomorskim Na sprzedaż unikalny, zabytkowy dworek z XVIII wieku, położony w urokliwym Chełmońcu, w pobliżu doliny rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 415 zł39,10 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1,15 ha (11 500 m ), położony w miejscowości Topolno (gmina Pruszcz, powiat świecki). Działka stanowi grunt rolny łąki trwałe (ł).

Szczegóły ogłoszenia

163 840 zł2 048 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta dostepna wyłacznie W naszym biurze Działka nr 2/69 pow 2048m2 Marusza Chcesz uciec od miejskiego zgiełku i mieć swoje miejsce? Pomożemy Ci spełnić te marzenia Obejrzyj Naszą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

463 232 zł2 464 m² 188 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dotyczy sprzedaży gruntu, który posiada warunki zabudowy dla budynku wielorodzinnego w gm. Białe Błota, miejscowość Łochowo. Numer działki: 239/97 Powierzchnia działki: 2464 m2 Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

114 072 zł1 164 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek, w pobliżu lasu w Zielonczynie Oferujemy na sprzedaż działki położone w pięknej i malowniczej okolicy w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł254,30 m² 8 454,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 763 m²

Możliwość zamiany na mieszkanie z dopłatą. Unikalny dom parterowy z poddaszem użytkowym na działce o powierzchni 1763 m2. Obecny właściciel jest pasjonatem koni i na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł732,50 m² 477,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną - Bydgoszcz, flisy, ul. Mławska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 732 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

212 850 zł1 290 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę, 1290 m w miejscowości Szczutki Na sprzedaż pięknie położona działka w kompleksie innych działek w miejscowości Szczutki Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o funkcji komercyjnej. Położona jest przy ul. Chrzanowskiego 13 - działka oznaczona numerem 259/61. Teren utwardzony i ogrodzony. Na działce znajdują się budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona