dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 750 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 750 ogłoszeń

1 698 000 zł11 320 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren o pow. 1,1320ha zlokalizowana w południowej części miasta, przy ul. Widok. Teren płaski, o kształcie prostokąta, sąsiadujący z zabudową mieszkalną oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne , słoneczne dwupokojowe mieszkanie w poszukiwanej dzielnicy Fordonu. Dwa niezależne pokoje. Kuchnia z oknem zabudowana meblami wliczonymi w cenę nieruchomości. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 915 m 2 , położona w trzeciej linii ulicy Topolowej. Ścisłe centrum Ciechocinka z nową zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy pośród powstającej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,82 m² 9 027,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | balkon 9,7 m | klimatyzacja | 2 garaże | teren zamknięty Duży balkon, klimatyzacja, dwa garaże i świetna lokalizacja to połączenie, które w mieszkaniach pojawia się.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł110 m² 11 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 525 m²

Zaciszny, przestronny i pełen słońca dom z prywatnym pomostem w Branicy. Cztery pokoje na powierzchni 110 m , usytuowane na rozległej, w pełni zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł55 m² 3 436,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Centrum - oferujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni ponad 55m2. Lokal składa się z sali konsumenckiej, baru, kuchni, zmywalni, wc dla personelu, wc dla gości oraz przynależnego.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł188,54 m² 3 707,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 412 m²

Dom z cegły w Sadowcu - solidny, klimatyczny i osadzony w naturze. 108 m powierzchni z możliwością adaptacji poddasza (80 m ), co daje 188 m2 na pięknej działce 2412.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie piękne działki w Toporzysku .Dojazd drogą krajową S80 i do samych działek dojazd drogą gminną asfaltową. Działki mają status budowlanych i nieuciążliwej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł35,50 m² 9 154,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Parkowej 44, na cenionym osiedlu Lotnisko. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł90 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:91 m²

Domy Zapraszam do zapoznania się z treścią najnowszej oferty. Opis oferty: na sprzedaż dom w świetnej cenie, położony w sercu Bydgoszcz na Śródmieściu. Budynek z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,23 m² 11 151,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz! atuty: - dogodna lokalizacja! - teren zamknięty! - centralne ogrzewanie gazowe! - woda miejska! - rolety zewnętrzne! -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł34,84 m² 15 183,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Czy szukasz nowoczesnego, świeżo wykończonego mieszkania w Bydgoszczy? Zależy Ci na gotowym lokalu, do którego możesz wejść od razu bez remontów i dodatkowych kosztów? A może szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea niruchomości przdstawia Tylko w naszym biurze! Działka na sprzedaż w cichej, spokojnej okolicy lasu. Opis działki: na sprzedaż działka o powierzchni 16398 mkw , media: woda.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160,75 m² 4 348,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:882 m²

Wymarzony dom Z klimatem na kociewiu Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia Państwu na sprzedaż piękny dom o powierzchni 160,75 m2, położony w urokliwej miejscowości lipinki,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł2 496 m² 74,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta biura pepper house! Działka 2496 m2 - Wolice - k. Barcina! atuty: - tereny zielone przystosowane pod zabudowę jednorodzinną! - osiedle nowych domów jednorodzinnych charakterystyka: działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł1 946 m² 822,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kompleksu budynków magazynowo - produkcyjno - biurowych z parkingiem. Na działce o wielkości 1946m2 mieszczą się z dwa budynki : - Hala / magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł84 m² 8 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w bloku z 2000 roku, w atrakcyjnej lokalizacji - bydgoskie Górzyskowo. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł128,13 m² 7 336,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 974 m²

Czerniewice |ul. Przy Torze 9 | Bliźniak - 5 Pokoi | 128,13 m2 już gotowe! Atrakcyjne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim. Budowa I prace budowlane zostały.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł78,90 m² 5 323,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Arkadia N ieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku.Centrum miasta W mieszkaniu znajduje się : Pokój dzienny - 27,36 m 2 Jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Simple Dom polecam Państwu działkę budowlaną, idealną pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego z niezakłóconym widokiem na jezioro Chwałowskie. Własna linia brzegowa!.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł48 923 m² 36,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna (48 923 m ) przy drodze nr 247, blisko S5 (węzły Szubin Południe - 1,5 km, kowalewo - 4,9 km); świetna lokalizacja - 20 min od Bydgoszczy, media w drodze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis oferty: działki budowlane w malowniczej okolicy w Zielonczynie. Aktualne warunki zabudowy. Niezalesione. Blisko las, piękne widoki! media: woda: przy działce. Prąd: przy działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agnieszka Śliwińska Specjalista ds. nieruchomości   Prezentuję Państwu działkę pod zabudowę jednorodzinną z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Mierzwin,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Gorzeniu - mpzp opis oferty: przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w miejscowości Gorzeń (gmina Nakło). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł549 m² 9 089,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:219 m²

Kamienica z widokiem na Wyspę Młyńską - wyjątkowa inwestycja w sercu Bydgoszczy Na sprzedaż oferujemy niepowtarzalną kamienicę położoną w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł151 m² 8 609,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szukasz nowego developerskiego domu jednorodzinnego w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 139 zł75,23 m² 8 083,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

O mieszkaniu nr 18: przedmiotem ogłoszenia jest 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na podwyższonym parterze w inwestycji Osiedle Jagiełły Etap I. Mieszkanie o powierzchni [75,23].

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł309 m² 5 016,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:662 m²

Wyjątkowa okazja! Dom wolnostojący na sprzedaż w samym sercu Osielska - ul. Narcyzowa Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, reprezentacyjnego domu wolnostojącego, położonego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł100 m² 4 199,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Dom w centrum Grudziądza - ul. Paderewskiego Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska W samym sercu Grudziądza, przy ulicy Paderewskiego , czeka na nowego właściciela wyjątkowy dom, który.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 120 m² 84,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka I Dąbrówka Nowa I 2120 mkw I Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości znajdującej się w Dąbrówce Nowej. Działka ma nieregularny kształt zbliżony do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na wzgórzu w otoczeniu łąk i nowych domów Bardzo ładna działka w uroczym miejscu w pobliżu lasu, zaledwie kilka kilometrów od Bydgoszczy - w Dąbrówce Nowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

864 125 zł69,13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta sprzedaży tylko U nas Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Fosa Jagiellońska w Kowalewie Pomorskim Blok czteropiętrowy bez windy po.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł82,16 m² 9 116,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 82 m | balkon | garaż opcja | Górzyskowo Przestronne i słoneczne 3 pokoje gotowe do zamieszkania! Duża strefa dzienna 39 m , trzy strony świata i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł6 200 m² 135,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż: działka inwestycyjna 6200 m z warunkami zabudowy pod obiekt magazynowy Lisi Ogon, gmina Białe Błota Specyfikacja oferty: powierzchnia działki: 6200.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł45,03 m² 7 550,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 45,03 m2, które dzieli się na: - salon z aneksem kuchennym (19,15 m2) - Pokój (12,32 m2) - Łazienka (7,13 m2) - Przedpokój (3,4 m2) -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł163,40 m² 4 467,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom parterowy, wolnostojący , z dużym garażem w bryle budynku, o powierzchni użytkowej 128,10 mkw i całkowitej 163,4 mkw, położony w Wieńcu Zalesiu, tylko 6,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł3 724 m² 483,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w super lokalizacji na Flisach w Bydgoszczy Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkalną jednorodzinna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł800 m² 61,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 0,0800 ha (800m2) w miejscowości Wólka w bliskim sąsiedztwie Lipna 18 km oraz 5 km od Skępego. W bliskim sąsiedztwie działki znajduje się jezioro Łąkie ok. 2,5 km.