dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na IV piętrze w spokojnej części Bydgoszczy przy ul. Stawowej 15a. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Miesięczna kwota z opłatami to 2100 złotych. Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana w niedalekiej w okolicy Ronda Grunwaldzkiego. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

163 000 zł65 m² 2 507,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poziom: parter Powierzchnia: 65,0 m2 Pokoje: 3 Części przynależne: piwnica, garaż Rok budowy: lata 80-90 Technologia: wielka płyta Standard: do remontu Okna: pcv - nowe Meble: brak Miejsca parkingowe:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41m 2 z wyjściem na taras/ogród znajdujące się na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

378 689 zł36,10 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Marzena Prestige Nieruchomści Nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w samym sercu Bydgoszczy, przy ul. Kościuszki, to idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł69,40 m² 8 789,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie na Koniuchach Dlaczego warto tu zamieszkać? wyraźny podział na strefy: dwa poziomy pozwalają naturalnie oddzielić życie codzienne od strefy prywatnej. Dół to otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

601 762 zł56,77 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,61 m2 w stanie deweloperskim z ogrodem o pow. 57,00 m2 w Ciechocinku w pobliżu uzdrowisk.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2 na parterze w oficynie kamienicy, która przejdzie rewitalizację (części wspólne, główne instalacje). ul. Mickiewicza Stan do remontu. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł48,10 m² 6 819,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro nieruchomości natalia lamkowska Na sprzedaż: komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 48,1 m - os. Rządz, ul. Łęgi Szukasz miejsca, które zapewni Ci wygodę codziennego życia i pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

699 500 zł116,62 m² 5 998,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe z ogrodem w Opławiec Bydgoszcz 116,62 m2 bliskość lasu i Brdy Rynek nieruchomości w Bydgoszczy pokazuje wyraźnie mieszkania z prywatnym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 024 zł40,94 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej, spokojnej okolicy, a jednocześnie z dostępem do Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł26,20 m² 13 931,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

! kawalerka 26,2M - szwederowo! atuty: - przestronne 26,2m! - ustawny rozkład! - potencjał aranżacyjny! - duży balkon 7m! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł51,05 m² 9 794,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Prezentujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,05 m znajdujące się przy ul. Podgórnej (chełmińskie Przedmieście). Lokal znajduje się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł131,11 m² 4 385,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M5 pod inwestycje Centrum. Cena do negocjacji M5 o pow całkowitej 131,11 m2 i użytkowej 110,07 m2 na drugim pietrze w kamienicy usytuowanej w centrum miasta. Dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł51,97 m² 11 910,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na Górzyskowie. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł42,40 m² 10 259,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,4 m , położone przy ul. Kapitana Drzewieckiego 18a. w bloku z cegły. Lokal znajduje się na 2 piętrze i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Inwestycja w sercu Bydgoszczy mieszkanie 82,6 m z potencjałem podziału na 3 kawalerki! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 82,60 m z piwnicą wielkości mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł42,73 m² 51,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, jar, ul. Watzenrodego Szukasz nietuzinkowego mieszkania 2-pokojowego, w którym zamieszkasz od zaraz i na dłużej? Zależy Ci na nowoczesnej infrastrukturze, pełnym wyposażeniu, miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane przy ul. Traktorowej. Lokal znajduje się na 2. piętrze (z 2) w niskim, kameralnym budynku z 1995 roku spokojne, kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, tuż przy wsb! Układ mieszkania: - salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na bardzo duży balkon, - sypialnia, - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

468 000 zł78,61 m² 5 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne,nietuzinkowe ,przestronne mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji bydgoszcz-śródmieście! 4 pokoje! Polecamy na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie o powierzchni około 72 m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł158,20 m² 5 056,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Czy szukasz dużej, niebanalnej przestrzeni w kamienicy z charakterem? Marzysz o wysokich pomieszczeniach, miejscu do pracy i ciszy mimo centrum miasta? A może chcesz mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,17 m , położone w Bydgoszczy na osiedlu Błonie przy ulicy Romana Dmowskiego. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł54 m² 7 398,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

! oferta wyłącznie W pepperhouse! Luksus w Centrum Osia! 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z oddzielną kuchnią, gotowe do wprowadzenia w Sercu Borów Tucholskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nowoczesne, 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i balkonem w stanie deweloperskim, zlokalizowane na ,osiedlu Parkowym' w Aleksandrowie Kujawskim.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,20 m² 9 590,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze , czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

447 420 zł38,86 m² 11 513,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Idea nieruchomości przedstwaia mieszkanie wykonane pod klucz Super oferta dla Ciebie. Zapraszam! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,86 mkw , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Przytulna kawalerka po generalnym remoncie! atuty: - świetny układ! - Idealne pod inwestycje i wynajem! - Kamienica po generalnym remoncie! - Ekspozycja zachodnia! - Ogród/ patio! charakterystyka:.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł49 m² 12 653,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne mieszkanie w centrum Bydgoszczy idealne dla wymagających To wyjątkowe mieszkanie na rynku wtórnym łączy w sobie nowoczesny design, doskonałą lokalizację i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł48,50 m² 3 402,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego w Polanowicach w gminie Kruszwica o powierzchni 48,5 mkw. usytuowanego na parterze bloku. Mieszkanie składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękny apartament w kameralnym budynku idealna alternatywa dla domu! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

539 990 zł40,17 m² 13 442,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe w budynku z windą, balkonem - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kiedy budynek ma tylko 10 mieszkań, każde z nich jest na swój sposób wyjątkowe, ale lokal nr 10 to propozycja dla tych, którzy lubią mieć spokój nad głową. Jesteśmy na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia. Możliwość łatwej przebudowy na trzy osobne pokoje. Nieruchomość bardzo zadbana, czysta i funkcjonalna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 183 zł31,46 m² 11 289,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by mieszkania mogły być ciekawą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł109,38 m² 5 476,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł63,17 m² 4 589,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul.Słowackiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 63,17m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo słoneczne i posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł51,16 m² 12 998,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na Jarze. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, umeblowane o powierzchni 47,69 mkw z przynależną komórką lokatorską, w piwnicy, o pow. 3,47 mkw - razem 51,16 mkw,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij