dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 467 ogłoszeń

220 000 zł34,77 m² 6 327,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta W pepper house! Nowoczesna, inwestycyjna kawalerka! atuty: - lokalizacja w centrum miasta! - Po generalnym remoncie! - Oferta inwestycyjna! charakterystyka: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż - w naszym biurze! Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

426 426 zł40,04 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,04 m2 z balkonem - 0% prowizji, 0% podatku pcc - Osiedle ogrodzone i monitorowane - Nowe budownictwo - Ogrzewanie podłogowe -.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł36,60 m² 10 519,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji za 385 000 pln! Mieszkanie znajduje się w Toruniu, przy ulicy Łódzkiej, na drugim piętrze w budynku z cegły, który został.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł35 m² 12 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowy apartament | stare miasto | 35 m | III piętro | kamienica | gotowiec inwestycyjny | 429 000 zł Biuro nieruchomości Blue-Home z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł86,16 m² 8 693,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Idea niruchomosci zapraszam do najnowszej oferty mieszkanie: M5 na prestiżowym Osiedlu Leśnym , mieszkanie na idealnym 1 piętrze. Opis oferty: mieszkanie o powierzchni 86,16 mkw, 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł35,79 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 2-pokojowe mieszkanie z antresolą! Centrum miasta- nowczesna inwestycja! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł64,70 m² 4 868,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! nowa niższa cena! tylko U nas! 3-pokojowe mieszkanie na parterze - Raciniewo Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 mkw, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł39,38 m² 8 760,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na parterze budynku wielorodzinnego. Mieszkanie przechodzi gruntowny remont. W budynku wymienione zostały wszystkie instalacje, zamontowane zostało.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie na Szwederowie. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie posiada salon z aneksem i oddzielną sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37,03 m² 9 694,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w samym sercu Toruń - na klimatycznej Starówce, przy ul. Łaziennej, w pierwszej linii zabudowy od Bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31,10 m² 51,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy! Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w zadbanej kamienicy po gruntownym remoncie. Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł45,90 m² 6 492,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,9 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze przedwojennej, dwukondygnacyjnej kamienicy w Bydgoszczy. To propozycja z duszą, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

** nowe deweloperskie mieszkanie Z ogródkiem 22 M2 na nowo budowanym osiedlu jakubskie przedmieście ul. Marii skłodowskiej- curie - 44,04 m2, 2 rozkładowe pokoje, dwustronne, parter W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni 67 m2, który składa się z salonu, oddzielnej kuchnie (w pełni wyposażonej w meble w zabudowie, sprzęty agd), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł34 m² 12 617,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w samym centrum Bydgoszczy, przy ul. Pomorskiej 4 8. Lokal o powierzchni 34 m składa się z dwóch ustawnych pokoi salonu oraz sypialni, z których.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł70 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

4 pokoje | 70,5 m | kamienica | osiedle bydgoskie | blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,5 m , położone na Osiedlu Bydgoskim - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł110 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 106 m 2 , usytuowane na osiedlu Kazimierza Wielkiego Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 106 m 2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

842 160 zł73,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

693 900 zł69,39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,39 m2 - na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy. Piękna lokalizacja w otoczeniu zieleni i Kanału Bydgoskiego Zakup nieruchomości bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Jasne, rozkładowe 50-metrowe mieszkanie z osobną księgą wieczystą (utworzoną przy akcie notarialnym) położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł48 m² 15 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 5 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej 57b, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie narożne w budynku szeregowym o pow. ok 59m2 do remontu częściowo skute tynki i rozłożona instalacja kanalizacyjna wylewki do dalszego remontu i własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow 70 m2 na 4 piętrze, zlokalizowanego na bydgoskim przedmieściu w bloku z cegły z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Grand Lubicz Apartments to kameralna inwestycja położona w Lubiczu Dolnym, tuż obok Torunia. To miejsce dla osób, które nie chcą wybierać między spokojem a wygodą, między naturą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja- blisko Parku Łokietka! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, do wprowadzenia o powierzchni użytkowej 28,50 m 2 a faktycznej po podłodze (34m 2 ).

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37,95 m² 6 587,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po remoncie, 2 pokoje Prerzentuję Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,95 m2 z balkonem, położone na 2 piętrze na Osiedlu Piastowskim. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł73,16 m² 14 352,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywnego apartament, zaprojektowany z dbałością o detale i wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Salon: stolik włoskiego kamienia, sofa Kler, zabudowa rtv.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł97,55 m² 2 255,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż piętro domu w Unisławiu przy ul. Sienkiewicza samodzielny, wyodrębniony lokal mieszkalny z osobną księgą wieczystą oraz miejscem parkingowym, w domu typu kostka prl.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż w naszym biurze w pełni umeblowana i przygotowana do zamieszkania kawalerka o powierzchni 35 metrów. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą: - numerowane,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł57,32 m² 10 450,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 57,32 m , zlokalizowane na wysokim parterze nowoczesnego budynku w Osielsku pod Bydgoszczą, przy ul. Jana Pawła II. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł41,08 m² 10 102,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości polecają! Idealne dla studentów 2 pokoje blisko Politechniki Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,08 m w stanie deweloperskim, położone.

Szczegóły ogłoszenia

526 000 zł48,02 m² 10 953,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z windą, zapewniającą wygodny dostęp bezpośrednio z poziomu hali.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł57,92 m² 11 723,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym, zamkniętym osiedlu z dostępem do prywatnego basenu - idealne miejsce dla osób ceniących komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł139,20 m² 5 021,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację - oferta dostępna tylko w biurze horyzont. Ze względu na metraż i lokalizację jest to idealna propozycja zarówno dla dużej rodziny, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł22 m² 2 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 1 przy ulicy Głównej 23a w miejscowości Maksymilianowo ma powierzchnię 22,00 m2, mieści się na parterze i składa się z pokoju i kuchni. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

472 000 zł47,30 m² 9 978,86 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: piękne mieszkanie po generalnym remoncie - Bartodzieje Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,30 m , położone na 1. piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację. Roma tel:   Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Nakle nad Notecią. Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 67,2 mkw. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł38 m² 4 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie w Centrum Włocławka, przy ul.Świętego Antoniego 43, województwo kujawsko-pomorskie, w pobliżu niezbędnej.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł51,53 m² 9 062,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szubin! to tylko 15min s5 od Błonia! Jeśli to czytasz, to znaczy, że coś Cię zaintrygowało Welcome to the Szubin. Masz teraz dwa scenariusze do wyboru jak Neo w Matrixie, ale bez jedzenia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,80 m² 12 531,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie po kaptalnym remoncie na ul. Ikara w pobliży siedziby nato na bydgoskim Górzyskowie. Prezentacja w niedziele 21 września. Zadzwoń i umów się! Mieszkanie znajduje.