dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 473 ogłoszenia

229 999 zł61,23 m² 3 756,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania w samym sercu Grudziądza, przy ul. Klasztornej 7. Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim. Lokal z balkonem, gładzie w całym lokalu. -Salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka z wc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

562 097 zł70,35 m² 7 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowy apartament w Ciechocinku w otoczeniu zieleni budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Nowa inwestycja zakończona - budynek oddany do użytku , z windą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 036 010 zł98,20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, jeśli myślałeś, że widziałeś już wszystko na bydgoskim rynku, to spójrz na rzut B.05. To nie jest zwykłe mieszkanie. To dwupoziomowy apartament o powierzchni 98,2 m , który daje.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Nowa bardzo atrakcyjna cena! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na I piętrze w zadbanym budynku na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania przy samej rzece w apartamentowcu koło Hali sportowo widowiskowej Łuczniczka i Lodowiska Torbyd! Mieszkanie ma wygodny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,80m 2 , usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 2000r. na terenie zamkniętym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

524 049 zł56,41 m² 9 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kupno od dewelopera, 0% prowizji. Planowany termin zakończenia budowy: 30.04.2026 r. Lokal mieszkalny nr 16 - loggia: 9,58 m Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji oraz zestawienie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

215 219 zł30,75 m² 6 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30,75 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 48 m2) na pierwszym piętrze w bloku z windą (2025 r.) na bydgoskim Czyżkówku. Atrakcyjne, świeżo wykończone trzypokojowe mieszkanie w nowy bloku z 2025.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł56,40 m² 9 397,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Trzypak - gotowiec inwestycyjny Z roi 8,88%! Mieszkanie (56 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki (jedna z wydzieloną sypialnią), położone na parterze kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

234 900 zł42,78 m² 5 490,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie drugie piętro Grudziądz | mieszkanie blisko parku Grudziądz | mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu gotowe do zamieszkania od zaraz. Salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia i duży przedpokój. Łazienka z wanną i prysznicem. Klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł99,40 m² 3 008,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż duży, komfortowy, klimatyzowany apartament w samym centrum zabytkowego, turystycznego miasteczka Nieszawy. Dzięki świetnej lokalizacji idealny jako mieszkanie dla pary z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta wyłącznie W naszym biurze Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Bydgoszcz - na osiedlu Bartodzieje. Lokal jest świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 60,40 m | Osiedle Lotnisko | ul. Skarżyńskiego | Grudziądz Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje w swojej ofercie funkcjonalne i zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 46,6 m , położony na parterze i składa się z 2 pokoi o pow. 10,80 m i 18,30 m ; kuchni o pow. 7,60 m ; łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł82,67 m² 12 398,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania Lokalizacja: osielsko, osiedle Bursztynowe Rok budowy: 2017 Piętro: 1 (blok mieszkalny) Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Osielsku, na.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41 m² 8 024,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Na "start", lub inwestycyjnie? Mieszkanie wykończone z dbałością o każdy szczegół! Z małym ale własnym ogródkiem! Jeśli tak, to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: przestronne i funkcjonalne 3 pokoje na os. Południe Szukasz mieszkania z potencjałem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we Włocławku? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z dwiema sypialniami, położone na 2. piętrze w kameralnej inwestycji w świetnej lokalizacji. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39 m kw, usytuowane na 5 z 11 pięter w budynku wybudowanym w na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł76,97 m² 8 691,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 77 m , idealne dla rodziny lub pod inwestycję. Dużym atutem nieruchomości jest niezależne wejście do każdego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

512 000 zł60,50 m² 8 462,81 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie: wchodzisz do mieszkania, a tu przestronny salon , idealny na rodzinne wieczory. Do tego dwa dodatkowe pokoje - dla dzieci, na biuro, albo gościnny - jak chcesz! Oddzielna kuchnia to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kupujący zwolniony z podatku pcc i prowizji dla biura! Grand Lubicz Apartments to miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z ciszą, zielenią i przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł94,80 m² 6 856,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe rozkładowe do remontu Toruń, stawki Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 94,8 m , położone w spokojnej, dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł49 m² 9 163,27 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie 49 m | Przylesie | M3 | Loggia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 10. piętrze w zadbanym, 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł49 m² 11 530,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament na osiedlu Panorama Wiślana , w nowo wybudowanym bloku, o powierzchni 49 m2, z ogródkiem, na parterze. Apartament wybudowany przez uznanego dewelopera czeka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z 2013 budynku z 2012 roku (bez windy), na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Więcej ofert na: / Oferujemy do wynajęcia apartament 40m2 w Grudziądzu na nowym osiedlu przy ulicy Mieszka I. Całość nowocześnie i funkcjonalnie wykończona -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż Kapuściska, ul. Spokojna, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym pośrednikiem. To unikatowa oferta zakupu mieszkań klasy premium w historycznej kamienicy, zlokalizowanej w prestiżowej części Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 106 zł39,03 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

564 990 zł81,60 m² 6 923,90 zł/m²