dowolna

Mieszkania kujawsko-pomorskie - Sprzedaż i wynajem mieszkań

4 461 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 461 ogłoszeń

6 765 zł108,25 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł37,64 m² 4 489,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu śliczne mieszkanie o powierzchni 37,64m kw, usytuowane na parterze w budynku z cegły wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 375 zł41,74 m² 10 790,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jar | watzenrodego 47 | 2 pokoje | 41,74 m 2 Przekazanie lokalu mieszkalnego do użytkowania na Grudzień 2026 roku. Bez prowizji, bez podatku pcc! Dostępne również oddzielne garaże z własną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł40,21 m² 7 435,96 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo niskie opłaty eksploatacyjne brak czynszu administracyjnego parter bez schodów zero barier architektonicznych świetna lokalizacja osiedle Mokre, ul. Podgórna ogród do dyspozycji właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż w naszym biurze kawalerka o powierzchni 26,2 m usytuowana na parterze nowoczesnego bloku z 2008 roku na ul. Chołoniewskiego. Usytuowanie bloku to możliwość swobodnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu 2 pokojowego mieszkania w apartamentowcu z windą w Ciechocinku - dostępne od zaraz Oferujemy do wynajęcia komfortowe i w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 70,70 m2 z dużym ogrodem o pow. 64,72 m2 i balkonem w Ciechocinku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży mieszkania - ścisłe centrum miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie, położone w ścisłym centrum miasta, w doskonałej lokalizacji zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1880

Kawalerka z potencjałem Al. Kościuszki 10, bydgoszcz Śródmieście Oferuję na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 18,6 m , położone na 4. piętrze w kamienicy w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,75 m , położone na parterze w niskim, 2-piętrowym bloku w Piotrkowie Kujawskim. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,74 m² 12 393,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Tylko W naszym biurze! Kawalerka (25,74m2) położona na parterze w nowym budynku (2024 r.) na osiedlu Industria. Na sprzedaż wykończone i wyposażone mieszkanie, gotowe do wejścia bez.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem polecam Państwu M3 o powierzchni 34m2 na drugim piętrze małej kameralnej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 098 zł55,99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

398 990 zł50,70 m² 7 869,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na 1 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej - sypialni - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł30 m² 12 966,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Biuro Nieruchomości Makler oferuje na sprzedaż atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 30 m , położoną na osiedlu Zielone Tarasy w Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zostanie zwolnione 1 czerwca 2026 roku - możliwość oględzin od 1 maja 2026 roku. Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie. Blok z 2025 roku, super lokalizacja - Flisacka 19f, osiedle Nowe Flisy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Tylko u nas! Dobre nieruchomości polecają na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,28 m , w sercu miasta, przy ulicy Poznańskiej 8. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

306 900 zł26 m² 11 803,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i pachnące świeżością mieszkanie o powierzchni 26m 2 znajdujące się przy ul. Grunwaldzkiej w dzielnicy Okole.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 753 zł61,07 m² 7 954,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem 61 m Winda, klima Ciechocinek brb Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł35 m² 14 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie znajdującej się przy ulicy Floriana w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł77 m² 6 350,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż w naszym biurze, duże rozkładowe mieszkanie, nieruchomość która oferuje balkon, garaż blaszany, własny ogródek oraz kominek. Mieszkanie mieści się w samym Centrum Sicienka, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Błonie przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 i mieście się na parterze. Wyposażenie: składa się z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34,77 m² 6 039,69 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości glam house gorąco poleca na sprzedaż kawalerkę w sercu Bydgoszczy Idealna inwestycja - Bocianowo, bydgoszcz - po kapitalnym remoncie! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

450 000 zł65,25 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1866

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze historycznej kamienicy z 1866 roku przy ul. Prostej 7 w samym centrum Toruń. Budynek stanowi element.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ok. 110m2) na pierwszym piętrze przy ul. Strzeleckiej(górzyskowo) w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł58,16 m² 8 682,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 rozkładowe pokoje z balkonem, po remocie, koniuchy Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m2 , położone na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Długiej.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł61,95 m² 3 018,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Mieszkanie dwupokojowe ( 61,95m2 ) na pierwszym piętrze w kamienicy w Koronowie! Na sprzedaż mieszkanie położone na 1 piętrze w klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 kwietnia! Na wynajem nowoczesny apartament zlokalizowany w Bydgoszczy, przy ulicy Paderewskiego. Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu co gwarantuje wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł47 m² 12 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości polecają: na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,58 m , wykończone pod klucz, z balkonem ok. 5 m , komórką lokatorską (1,43 m ) na tym.

Szczegóły ogłoszenia

232 900 zł53,01 m² 4 393,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

mieszkanie na sprzedaż Grudziądz | mieszkanie dwupokojowe Grudziądz | kamienica po remoncie Grudziądz | mieszkanie parter Grudziądz | mieszkanie blisko parku Grudziądz | mieszkanie do odświeżenia |.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na parterze kamienicy przy ul. Kordeckiego. -Powierzchnia: 55 m -liczba pokoi: 2 -poziom: parter -rodzaj zabudowy:.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,76 m² 9 268,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Bydgoskim Przedmieściu doskonała lokalizacja i potencjał inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone na Bydgoskim Przedmieściu, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

318 500 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mieszkanie 2 pokojowe do zamieszkania przez parę lub dobra inwestycja pod wynajem. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł48,20 m² 7 863,07 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48,2 m - Bydgoszcz, wzgórze Wolności - 389 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 48,2 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł25,33 m² 9 988,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie blisko Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, idealnie nadaje się na dwupak posiada dwa osobne balkony. Można również zrobić.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu kawalerkę o powierzchni 32m znajdujące się na parterze w kamienicy przy Parku Łokietka. Propozycja idealna dla singli lub pary. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł32,28 m² 71,25 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie na Fordonie- bajka w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na piątym piętrze z dużym balkonem. Mieszkanie nowe, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,57 m² 8 619,56 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

4 pokoje z możliwością przerobienia na 5, szwederowo Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta na wyłączność Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,04m2) na drugim piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł41,01 m² 21 141,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję niepowtarzalny apartament zlokalizowany w centrum Torunia, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, oddanych do użytku w Polsce w ostatnich latach - Inwestycji.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij