dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 016 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 016 ogłoszeń

296 000 zł750 m² 394,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna działka o powierzchni ok 750m2 w bardzo dobrej lokalizacji w osielsku Znakomity dojazd zarówno do centrum Osielska i dalej do centrum Bydgoszczy jak.

Szczegóły ogłoszenia

67 500 zł1 035 m² 65,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję działki do sprzedania niedaleko naszego miasta ok. 25 km do Bydgoszczy. Działki położone są w kierunku na Inowrocław o powierzchni od 1035 m2 cena za 1m2 60 zł. Działki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł10 227 m² 107,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Mam zaszczyt zaoferować na sprzedaż dużą działkę w miejscowości Łazieniec przy ul. Widok. Odległość do Ciechocinka 7km, do Aleksandrowa Kujawskiego 2,8km, do Torunia 25km, do Włocławka 40km,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta idealna dla osób szukających odpoczynku i wytchnienia wśród zieleni. Działka o powierzchni 499 m2, posadowiona w Nowym Dąbiu na terenie Ogródków Działkowych ,nad Notecią. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Zapraszamy na prezentację pięknej działki z potencjałem zlokalizowanej w atrakcyjnym miejscu w miejscowości Wielki Lubień. Wielki Lubień to miejscowość położona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obecnie bardzo poszukiwane przez kupujących są działki małe z wydanymi warunkami zabudowy. Najczęściej pyta się nas o działki w granicach od 700m2 do 1500m2. Powierzono nam do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 1 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy w drugiej linii Jeziora Głuszyńskiego. Jezioro Głuszyńskie (wg.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 075 m² 195,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną w Nekli, nieruchomość objęta mpzp: a) na poszczególnych działkach możliwość budowy wyłącznie jednego budynku mieszkalnego, pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wałdowo królewskie piękne działki W malowniczej okolicy! Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doskonale usytuowane działki w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Zgodnie ze studium, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną. Działki z wz. Usytuowane między ulicą Makową.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł10 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10200m2 w miejscowości Mięcierzyn gm. Rogowo, która od zachodu przylega do lasu. Objęta mpzp pod zabudowę zagrodową (nie trzeba starać się.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł6 200 m² 87,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu siedlisko położone w Szabdzie. Duża działka położona jest 0,5km od drogi krajowej numer 15 Toruń-Olsztyn, w sąsiedztwie ładnych, nowych domów jednorodzinnych. Na.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł1 056 m² 92,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Działki w Prądocinie (gmina Nowa Wieś Wielka blisko Chmielnik)o powierzchni od 1000m2 -4000m2 wśród nowo powstających domów jednorodzinnych Działki położone bardzo blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

220 320 zł1 224 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu na sprzedaż działkę w malowniczej lokalizacji w pobliżu lasu. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na cele zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1100m 2 z projektem pod budowę podwójnego domu jednorodzinnego z garażami typu bliźniak! Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł700 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia od zaraz plac o powierzchni 700 m . Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Bramy wjazdowe na teren obiektu zamykane automatycznie. Najemca otrzymuje piloty do bramy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną z aktualnymi warunkami zabudowy w Nakle nad Notecią. Działka objęta mpzp -oznaczona jak 4 mn (zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna).

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 875 m² 186,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Ustawna, duża działka budowlana w spokojnej, zielonej okolicy Brzozy Bydgoskiej - idealna lokalizacja dla osób szukających ciszy, a jednocześnie bliskości Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1074m2 w podbydgoskiej miejscowości Kruszyn, niedaleko drogi krajowej numer 10. Działkę obejmuje miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana na sprzedaż - Chrząstowo, gmina Gniewkowo Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1510 m , położona w miejscowości Chrząstowo, gmina Gniewkowo, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 601m2, w Solcu Kujawskim. Wydane są warunki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ośmiu działek w Barcin Wieś. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze łączącej Barcin z Bydgoszczą. Przewidywany teren, to pas.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 581 m² 80,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka ewidencyjna nr 50/2 o powierzchni 0,4581 ha obręb Grzywna 0011, niezabudowana, w kształcie trójkąta. Działka użytkowana rolniczo - łąką, porośnięta niską roślinnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: urokliwa działka budowlana 2900 m w Śliwiczkach - z wyjątkowym klimatem! Jeśli marzysz o budowie domu w spokojnej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

188 000 zł3 729 m² 50,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w północno-wschodniej części Kcyni, pomiędzy ulicami Nakielską i Tupadzką, w odległości około 1,5 km od Starego Rynku. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł42 410 m² 28,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu Z dostępem do brdy! niezwykła lokalizacja W koronowie łączna powierzchnia 42.410 MKW OPIS OFERTY: Działka budowlana w otulinie lasu.

Szczegóły ogłoszenia

253 260 zł1 407 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka rolna o pow. 1407 m2 w miejscowości Nekla. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł9 710 m² 36,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolno-leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego, malowniczego terenu o pow. 9710m2, w którego skład wchodzi las prywatny. filmik:.

Szczegóły ogłoszenia

1 930 000 zł930 m² 2 075,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w centrum Bydgoszczy Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 930 m , położona w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość zabudowana jest dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek parterowy około 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł3 300 m² 90,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż: unikatowe działki nad jeziorem Zbójno, kujawsko-pomorskie W ofercie znajduje się 5 wyjątkowych działek położonych bezpośrednio nad jeziorem w miejscowości Zbójno. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Augustynowo, gm. Izbica Kujawska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Augustynowo, gmina Izbica Kujawska.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł16 802 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu nietuzinkową i bardzo interesującą ofertę sprzedaży działki Z warunkami zabudowy w Gutowie.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 082 m² 106,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szukasz miejsca, które połączy bliskość natury z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka w Łącku (gmina Pakość) to idealny balans między sielskim spokojem a funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 250 m² 71,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki (2x1250m2) z widokiem na jezioro w sąsiedztwie jeziora Ostrowickiego - ok.160 metrów. Zjazd na działki bezpośrednio z drogi gminnej, media do podłączenia. Jezioro Ostrowickie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł4 900 m² 142,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w centrum miejscowości Zielonka w gminie Białe Błota o powierzchni ok 4990 m2 Przykładowe przeznaczenie: -biura, magazyny, pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Działka 972m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Sucha, gm. Lubiewo, pow. tucholski, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł6 000 m² 33,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam ładną działkę wraz z bardzo dużym stawem w miejscowości Drużyny. Drużyny gmina Bobrowo powiat brodnicki województwo kujawsko-pomorskie. Nieruchomość położona blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie, sąsiadujące z sobą działki: 1583 mkw i 2148 mkw, łącznie 3730 mkw, tworzące prostokąt o wymiarach 33 m x 113 m, położone w miejscowości Chełmica Mała, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

57 900 zł983 m² 58,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Klamry, gmina Chełmno, powiat Chełmiński, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działka o powierzchni 983 m2.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł950 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 950m2 z aktualnymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Żołędowo, gm. Osielsko, woj Kujawsko-Pomorskie. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Działka położona.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij