dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 007 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 007 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko W naszym biurze! Działka w Wąsoszu blisko jeziora! Na sprzedaż udział 3/20 w działce o powierzchni 0,4726 ha położonej w podbydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana nad jeziorem z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne lub pensjonatowe w mieście Chełmża przy ulicy Turystycznej położona przy jeziorze Chełmżyńskim. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

312 300 zł3 470 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu dwie działki inwestycyjne, zlokalizowane w przemysłowej części Mogilna przy ul. Przemysłowej. Działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego uchwała nr.

Szczegóły ogłoszenia

166 200 zł831 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona bardzo blisko wody ok 170 m od plaży Dla wszystkich którzy uwielbiają spokój obcowanie Z ciszą I przyrodą - - Idealne miejsce do życia i odpoczynku. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 000 m² 153,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3000 m2. W trakcie procedowania warunków zabudowy na 4 budynki mieszkalne. Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł27 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szynkówko - malownicza wieś położona w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie brodnickim w gminie Górzno Przedmiotem oferty są działki rolne o łącznej powierzchni 2,7491.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł1 953 m² 178,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż działka (oznaczona numerem 4 na mapie załączonej do oferty), z wydanymi, nowymi, aktualnymi warunkami zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł4 149 m² 55,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa z wydanymi warunkami zabudowy na budowę dwóch domów jednorodzinnych! Lokalizacja: turznice, gmina Grudziądz, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł9 946 m² 382,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w bardzo dobrze skomunikowanej części Torunia, w mpzp jako przeznaczenie podstawowe: usługi - magazyn, biura, sklepy; dopuszczalne: obiekty małej architektury urządzenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Markowicach pod Inowrocławiem. Powierzchnia to 2,29 ha. W nowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 1rz i 2rz co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dogodnie położona działka budowlana we Władysławowie przy głównej trasie do Łabiszyna. Powierzchnia: 1672 m W granicach 200 m do sklepu, przystanku i kościoła Działka uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka położona w miejscowości Myśliwiec, gmina Ryńsk, powiat wąbrzeski, województwo Kujawsko-Pomorskie. Działki posiadają warunki zabudowy - podane poniżej ceny podlegają.

Szczegóły ogłoszenia

112 400 zł1 501 m² 74,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro makler poleca Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, zlokalizowana w miejscowości Toporzysko (gmina Zławieś Wielka). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Toruń - Stawki Działka Usługowa 5531 m przy ul. Łódzkiej Biuro Nieruchomości Blue Home prezentuje unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o charakterze komercyjnym, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 420 m² 43,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam na prezentację. Nowicki Wiktor Nieruchomości Apartament Tel.   Na sprzedaż dwie działki w Gąbinie o powierzchni 3478mkw. i 3420 mkw. Ukształtowanie terenu płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł3 024 m² 41,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3024 mkw, w kształcie prostokąta o bokach około 65 m x 46,5 m, położona w miejscowości Kąty Kolonia, gmina Brześć Kujawski, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1 695 m położona w miejscowości Czarne Błoto. Nieruchomość usytuowana jest w cichej okolicy, bezpośrednio przy lesie, co sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego o powierzchni 2700mkw. i wymiarach około 47,5 x 57m w Rogowie. Nie trzeba załatwiać warunków.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę na obrzeżach Łabiszyna od 688 m2. Media w drodze. Na sprzedaż działka z kompletem mediów przy samej działce. * powierzchnia calkowita: 1313 m2 (dzialka nr.3). * wymiary 29m.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł4 700 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Strzelewo blisko Zielonczyna z dostępem do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 4 budynków wolnostojących. Media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 100 m² 181,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 1100m2 działki zabudowanej starym spichlerzem. Obiekt można odrestaurować i przebudować pod agroturystykę bądź inną działalność. Działka jest płaska, niezalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł18 506 m² 156,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

#Lokalizacja Nieruchomość położona na obrzeżach Nakła nad Notecią - Bielawy. Teren znajduję się w bardzo dobrze widocznym miejscu, przy drodze krajowej nr 10, jednak dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane objęte mpzp. 2 x dom w trakcie budowy. 1 x dom z budynkami gospodarczymi do remontu, działka 1650 m2. Położone w miejscowości Łubianka przy ulicy Jodłowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowe oferty działek W naszym biurze! W ofercie naszego biura również inne działki w tej okolicy o powierzchni od 591m2 do 1552m2. Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1780 m 2 położona w okolicach zbiegu ulic Bema i Kopernika. Działka doskonale skomunikowana z drogą krajową 91 i węzłem autostradowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idea Nieruchomości zaprasza Tylko u nas! działki: na sprzedaż działka budowlana o powierzchn i 1591 mkw , położona w miejscowości Gliszcz , gmina Sicienk o , bezpośrednio nad.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł3 004 m² 79,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Super działka z wz w Gołotach Nieruchomości Apartament Pośrednik Tomasz   tomaszw@nieruchomosci-apartament wz na 3 budynki mieszkalne jednorodzinne Działka ma przyległą gminną drogę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana powiat Bydgoszcz, położona w Nowej Wsi Wielkiej przy ulicy Długiej. Działka z planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem ur/mn , co oznacza przeznaczenie pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mirela Barwińska   Tel.   Mam przyjemność zaprezentować Państwu duża działkę rolną o powierzchni 7,71 ha. Możliwość wydzielenia mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przeznaczona pod funkcje podstawowe : - produkcyjną, - składową, - usługową Media w drodze: - woda, - prąd, - kanalizacja. Działka znajduję się blisko (ok 4 min) drogi.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł1 486 m² 299,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną na osiedlu Piaski. Działka o powierzchni 1604 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł5 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki ze ścianą lasu w kameralnej, zielonej lokalizacji Rożno-Parcele Lokalizacja - Rożno-Parcele, ul. Konwaliowa ; -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna Lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę narożnikową o powierzchni 1147 m w Bobrownikach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Działka budowlana, niezadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 7,58 ha zlokalizowana w Grębocinie przy ul. Kolejowej, zaledwie 5 km od Węzła Autostradowego Lubicz. To idealne miejsce dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł1 327 m² 75,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 1327 mkw, kształtem zbliżona do prostokąta o bokach około 28 m x 47 m, położona w miejscowości Osiek, gmina Fabianki, w uroczym zakątku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

142 500 zł3 162 m² 45,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny nad jeziorem Żałe sprzedam. Położone są na stoku wzgórza leżącego na dużym cyplu rozdzielającym jezioro na kształt.

Szczegóły ogłoszenia

2 989 000 zł3 863 m² 773,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta obejmuje dwie nieruchomości położone w dzielnicy Grębocin nad Strugą w Toruniu: przestronny, dwupiętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 486 m oraz budynek.

Szczegóły ogłoszenia

5 206 zł6 508 m² 0,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wydzierżawienia grunt o pow. 6508 m2 w Toruniu przy ul. Nieszawskiej, (dz. nr 303/2, obr. Toruń 64). Podana cena jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż - Marulewy, gmina Inowrocław Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 4328 m , położona w malowniczej miejscowości Marulewy w gminie Inowrocław.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż w miejscowości Grodztwo w Gminie Kowal, powiat włocławski atrakcyjne cztery działki z aktualnymi warunkami zabudowy - pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Opiekun oferty : Iwona fryszkowska   prestige Nieruchomości Oferta tylko w naszym biurze! Polecam na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 9000 m2 w miejscowości Januszkowo ,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij