dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 011 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 011 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w Chomiaży Szlacheckiej. Ofertą objęta jest podwójna działka nad Jeziorem Chomiąskim, w odleglości 100 metrów od jeziora i 150 metrów od Hotelu Herbarium. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki teren przeznaczony pod zabudowę ( ziemia kl.VI ) w Łabiszynie o powierzchni 1742 m2. Nieruchomość w bliskiej odległości lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł690 m² 1 159,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się ofertą działki budowlanej w centrum Torunia. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem na budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

NA sprzedaż - piękna działka budowlana W zielonce 918 m | Media na działce | Asfalt i chodnik | Przystanek mzk 100 m Przedmiotem sprzedaży jest piękna, w pełni uzbrojona.

Szczegóły ogłoszenia

491 500 zł1 810 m² 271,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Bardzo ładna duża działka budowlana o powierzchni ok.1810 m2 w Cielu gmina Białe Błota. Znakomita lokalizacja i prestiżowe miejsce w cichej, spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Idea nieruchomości oferuję działki: na sprzedaż działka w Wałdowie Królewskim niedaleko Ostromecka. Aktualne warunki zabudowy: zezwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam ostatnią działkę pod zabudowę mieszkaniowo-usługową w Inowrocławiu przy ul. Wielkopolskiej. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biały Bór ul. Cedrowa - mamy zaszczyt zaprezentować Państwu 3 działki budowlane o pow. 937m2; 988m2 i 1144m2. Informacje o działce o pow. 988m2: - współrzędne geograficzne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nakłady na działce R.O.D. - mniszek, ul. Kossaka, ogrody Działkowe im. 100-lecia Agromet Unia w Grudziądzu Szukasz miejsca do wypoczynku blisko natury, z własnym domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 427 m² 105,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta naszego biura nieruchomości - działka budowlana idealna pod budowę domu jednorodzinnego! Działka położona w dogodnej lokalizacji w malowniczej miejscowości, otoczonej nowo.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł999 m² 63,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki z warunkami zabudowy przy jeziorze Orłowskim i Czarnym! Oferujemy do sprzedaży 4 działki o powierzchniach 999m 2 , 1000m 2 , 1008m 2 , 1514m 2 , klasoużytek rv i rvi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1000mkw. każda z wydanymi warunkami pod zabudowę jednorodzinną (bezterminowe) w miejscowości Kołdrąb, blisko Rogowa. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 6500 m , położona w spokojnej, zielonej części Osielska. Nieruchomość posiada szerokie możliwości zagospodarowania - brak miejscowego planu pozwala na uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

59 900 zł3 020 m² 19,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Promocyjna cena! Oferujemy do sprzedaży działkę pod budownictwo lub działalność gospodarczą, w miejscowości Barcikowo. - klasoużytek rv oraz rvi, powierzchnia 3020m 2 , województwo kujawsko -.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł2 464 m² 152,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę - grunt na sprzedaż, który znajduje się w malowniczej okolicy. Jeśli szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł11 000 m² 381,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

.Działka inwestycyjna w Toruniu wielkośc1,1ha. Posiada bardzo dobry dojazd do drogi głównej. Jest usytuowana na lewobrzeżnej stronie Torunia. Dojazd do centrum Torunia około 10min. Dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

196 980 zł1 407 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki w Żołędowie - spokój, zieleń i bliskość Bydgoszczy. Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjnie położone działki w Żołędowie, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna usytuowana w miejscowości Zarośle Cienkie, gmina Zławieś Wielka, powiat toruński. Powierzchnia działki: 3011m2. Działka płaska, w kształcie prostokąta. Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 atrakcyjne działki położone w miejscowości Władysławowo, gmina Łabiszyn. Działki sprzedawane są w cenie 80 zł/m i posiadają wydane warunki zabudowy na czas.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Działka przy lesie. Teren oddalony ok 200 m od głównej drogi Bydgoszcz- toruń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż 3 działki po 1000 m w Jarużynie nieopodal terenów leśnych. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 300 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1300 m - Nowa Wieś, parkowa - Osiedle Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej położonej w woj.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 199 m² 95,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna z warunkami zabudowy polegających na budowie domu letniskowego 70 m2 z możliwością zameldowania, zamieszkania oraz nadania adresu w miejscowości Ciche, gm.

Szczegóły ogłoszenia

170 520 zł1 176 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż 7 działek z warunkami zabudowy, każda o powierzchni 1176 m2. Działki położone są w miejscowości Prądki koło Bydgoszczy. Położone w urokliwej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Bydgoszcz w Centrum os. Śródmieście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 163m2. Aktualne wz pod zabudowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedaży Bardzo ładna działka w miejscowości Nowe Dąbie w centrum miejscowości (za Kobylarnią)w gminie Łabiszyn o powierzchni ok 817m2 blisko lasu, położona w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w naszym biurze! Kontakt Dolata Elżbieta tel.   Piękna działka z domkiem całorocznym, cudnym ogrodem Działka jest położona blisko ulicy osiedlowej między domkami ,.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł3 221 m² 114,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam przepiękną działkę budowlaną W samym sercu borów tucholskich - stara rzeka = jest jedną Z najpiękniejszych miejscówek W borach tucholski, blisko: - rzeki - jezioro las.

Szczegóły ogłoszenia

91 550 zł1 831 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka leży w spokojnej okolicy - na skraju lasu. Dla wszystkich którzy uwielbiają obcowanie z przyrodą - pięknym lasem idealne miejsce do odpoczynku. Możliwość zakupu większej działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działki w Magdalence, na granicy z miejscowością Kotomierz pod zabudowę jednorodzinną. Wielkość: 1030 m2. Uzbrojona w wodę, prąd przy działce. Niezalesione, płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas Kupujący nie płaci podatku pcc 2% jeśli szukacie państwo działek Z warunkami zabudowy W miejscowości takiej jak Stajenczynki w gminie Obrowo - zapraszamy! do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł11 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Działka inwestycyjna położona przy Al. Jana Pawła II w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka inwestycyjna Wielkie Pułkowo, gmina Dębowa Łąka Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1700 m , położona w miejscowości Wielkie Pułkowo (gmina Dębowa.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł374 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka letniskowa z domkiem w ciszy i spokoju , czyste powietrze obok las. 30 km do Bydgoszczy , 10 km do Koronowa. Korzyści z działki letniskowej : 1. Relaks i wypoczynek na.

Szczegóły ogłoszenia

371 040 zł3 092 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mateusz Geszczyński tel:   ostatnia parcela Z kompleksu działek W tleniu! Sprzedam działkę budowlaną/rolną w miejscowości tleń w sercu borów tucholskich! -.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł8 300 m² 43,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka - Topolinek, gm. Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 8300 m , położoną w miejscowości Topolinek, gmina Świecie.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 380 m² 67,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1380 m 2 położona na pograniczu Stawek i Konradowa. Atrakcyjna cicha okolica w sąsiedztwie lasu. Dojazd drogą gminną gruntową. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

39 900 zł1 200 m² 33,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane w gminie Piotrków Kujawski, w miejscowości Gradowo. Działki o powierzchni 1511 m oraz 1200 m znajdują się w malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł7 017 m² 42,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Jeziora Zaleskiego o powierzchni 7017m2. Wymarzone miejsce dla osób chcących obcować z przyrodą. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana Chełmża, ul. Trakt, 906 m , 110 000 zł Szukasz miejsca na budowę domu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną, inwestycyjną, przemysłową, siedliskową lub pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka o powierzchni 1.95 ha. Jest to cześć wiekszej calości. * działka.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij