dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 015 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 719 m , położona w spokojnej okolicy w miejscowości Stary Toruń. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Nowo wybudowany dom, na działce rekreacyjnej (ok. 350 m 2 ) w Bożenkowie rod Energetyk Dom składa się z trzech pokoi , co zapewnia wygodną przestrzeń zarówno do wypoczynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł2 850 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nowa oferta. Na sprzedaż działka budowlana Niemcz, gmina Osielsko-2850 m2. Oferta idealna dla dewelopera. Przedmiotem ofert jest atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2850 m2, położona.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 022 m² 155,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OFERTA W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż działka 1022 m2, z WARUNKAMI ZABUDOWY, przy ścianie lasu, w bardzo spokojnej okolicy, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży - dom z działką + możliwość zakupu dodatkowej działki. Polski Konopat, gm. Świecie, woj. kujawsko-pomorskie Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 503 m² 163,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działek - Tleń, gm. Osie - Bory Tucholskie Wyjątkowa lokalizacja w sercu natury Tleń to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości wypoczynkowych w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjne pod budownictwo mieszkaniowe przy granicy Ciechocinka - 1800m do ciechocińskich Tężni, dogodny dojazd do Torunia -20 minut Działka o pow.1831m 2 położona przy granicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł865 m² 91,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność działka budowlana 865 m podgórzyn / żnin Z warunkami zabudowy + możliwość dokupienia drugiej działki 849m2 lokalizacja: podgórzyn, gm. Żnin, woj. kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł1 236 m² 249,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę wraz z udziałem 1/3 w drodze stanowiącą drogę dojazdową. Całość stanowi 1236m2. położone w Papowie Toruńskim Osieki. wymiary około 24 front.

Szczegóły ogłoszenia

138 900 zł1 400 m² 99,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Okolice Kornelina i Zazdrości, gmina Szubin. Wydane warunki na dom jednorodzinny z garażem. Na działce jest przyłącze prądu oraz przyłącze wody z wodociągu. Można jako kanalizację.

Szczegóły ogłoszenia

150 100 zł3 002 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta Sprzedaży Działek w Miejscowości Lipinki, gmina Warlubie, powiat Świecki , woj. kujawsko-pomorskie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 7 działek po podziale rolnym.

Szczegóły ogłoszenia

140 712 zł1 599 m² 88 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Gotowa pod zabudowę! Działka w Dębniakach- cisza i komfort Krótko: twoje Metry Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Propozycja dotyczy zakupu nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 4184 mkw, kształtem zbliżona do kwadratu o bokach 67 m x 62 m, położona przy ulicy Wiślanej w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, w pobliżu domów.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł768 m² 123,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży! Działki o powierzchni od ok 780m2 do 1400 m2 w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dziemionna w gminie Nowa Wieś Wielka wśród nowo powstających domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy zakup działek w nowo tworzonym kompleksie działek budowlano - rekreacyjnych w Osadzie Sęk, piękna działka o pow. 100 mkw. Położona w strefie chronionej Parku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni ok. 5100 m , położona w miejscowości Gliszcz, gmina Sicienko, w spokojnej i zielonej okolicy, około 20 minut od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 037 m² 162,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka o powierzchni 1037m2 położona w miejscowości Szczutki, gmina Sicienko. Oferta zaspokoi potrzeby szerokiego grona klientów, w tym rodzin z dziećmi, które pragną cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży nakładów na działce R.O.D. - radzyń chełmiński Na sprzedaż nakłady na zagospodarowaną działkę rekreacyjną o powierzchni 500 m , położoną na terenie Rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

208 075 zł1 189 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w podbydgoskiej miejscowości Nekla, gmina Dobrcz. Odległość od lasu około 30m! Działka o powierzchni 1189 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad Wisłą Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m , położona w malowniczej miejscowości Osiek nad.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59 108 m² 11,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wydanymi warunkami zabudowy o pow. 5,9108 ha (59108 m2) w miejscowości Szczekarzewo przy drodze Łąkie - Rogowo w przepięknej okolicy otoczonej zielenią. Warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro akm nieruchomości posiada w swojej ofercie do sprzedania inwestycyjną działkę budowlaną w samym sercu Grudziądza jednej z dynamiczniej rozwijających się miejscowości północnej.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka rekreacyjna na sprzedaż :) Lokalizacja: - miejscowość: huta-Chojno (woj. kujawsko-pomorskie) - powiat: rypin - gmina: rogowo - 50km do Torunia - 50 km do Włocławka - bliskość lasów.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł934 m² 208,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta tylko W pepper house! działka budowlana W kobylarnii atuty: - 934m2 powierzchni! - spokojna okolica - w okolicy zabudowa jednorodzinna - Media w drodze! - 20 min do Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł450 m² 255,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna z małym domkiem letniskowym tuż nad samą Brdą na terenie Rodzinnych Ogrodów Działkowych "radość" idealną dla miłośników odpoczynku na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł3 418 m² 400,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! oferta dostępna tylko W pepper house! jachcice - działka nad brdą Z potencjałem inwestycyjnym - 3418 M ! atuty: bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Brdy duża, ustawna działka - 3418.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł37 000 m² 100,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Chełmży, dojazd do posesji ulicą Wagonową. Duża nieruchomość o powierzchni 3,699 ha.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy w swojej ofercie tylko dwie działki w Sąsiecznie. Działki w tej okolicy ze względu na swoje położenie znajdują nabywców w bardzo krótkim czasie. Miejsce rzeczywiście jest.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 047 m² 157,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Co jest najdroższym towarem na świecie? Oczywiście czas i święty spokój. Wyobraź sobie sytuację, kupujesz działkę i już następnego dnia na plac budowy może wchodzić ekipa budowlana,.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 000 zł1 126 m² 1 511,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu, który składa się z 3 działek o powierzchniach: 321, 395.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 200 m² 9,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Skępe kujawsko-pomorskie - grunty rolne 8 ha oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż grunt rolny o powierzchni 8 hektarów położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 098 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3098 m , położona w miejscowości Kamień Krajeński (nr ewid. 345/19). Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł3 626 m² 199,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Przepięknie położona działka o powierzchni 3626m2, w atrakcyjnej części Osielska,.

Szczegóły ogłoszenia

323 100 zł1 795 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jesteś Deweloperem i poszukujesz działki pod inwestycję? Zapoznaj się koniecznie z tą ofertą! Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska posiada w swojej ofercie na sprzedaż działkę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 1194m 2 (609m 2 i 586m 2 ), zlokalizowanej w miejscowości Łysomice/k Torunia. W drodze, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Super pejzaże, dobre położenie! Działka o powierzchni 1500 m2 w Złejwsi Wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana w Reptowie k. Ostromecka, gm. Dąbrowa Chełmińska.

Szczegóły ogłoszenia

142 800 zł1 428 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: działki pod zabudowę jednorodzinną w Samsieczynku, gmina Mrocza. W ofercie działka o powierzchni 1428 mkw. Wydane aktualne warunki zabudowy. Media: woda: tak Prąd: tak.

Szczegóły ogłoszenia

82 800 zł828 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy ofertę, specjalnie dla Ciebie - usiądź wygodnie i zobacz co chcemy Ci pokazać Ta oferta Cię zainteresuje. Działki budowlane Sztynwag Wydane Warunki Zabudowy Okazja Opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dziaki objęte planem - niedaleko Bydgoszczy - dobry dojazd! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 9 działek znajdujących się w na pograniczu Makowisk i Wypalenisk (gm. Solec.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 239 m² 37,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej. Lokalizacja Omawiana nieruchomość położona jest w miejscowości Iwiec, gmina Cekcyn. Znajduję się w odległości około 18 km od Tucholi.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij