dowolna

Działki kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

4 013 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 013 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kijowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

735 000 zł672 m² 1 094,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł1 209 m² 288,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana | Toruń, ul. Cierpicka Nr działki: 415 | Powierzchnia: 1 209 m Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Owocowa

Szpetal Górny,kujawsko-pomorskie

149 000 zł1 500 m² 99,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1500 mkw, w kształcie prostokąta o wymiarach ok. 34 m x 44 m, położona przy ul. Owocowej w Szpetalu Górnym, gmina Fabianki, częściowo ogrodzona siatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Żeglarska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł480 m² 289,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę działki rekreacyjnej rod usytuowanej na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych "nad Brdą", 15 minut spacerem od centrum Bydgoszczy. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubieniec

Lubieniec,kujawsko-pomorskie

55 000 zł600 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja. Sprawdź dostępność w najbliższych dniach. Oferujemy do sprzedaży działkę nad jeziorem Lubienieckim. Działka porośnięta częściowo kilkunastoletnim drzewostanem. Obok działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Batkowo

Batkowo,kujawsko-pomorskie

91 700 zł1 310 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Prestige Nieruchomości. Prestige Nieruchomości prezentuje do sprzedaży działki budowlane o nr: 51/1 (1569m2), 52/2 (1310m2), 52/3 (1774m2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

250 000 zł1 143 m² 218,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze! Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka z warunkami zabudowy mieszkaniowej o powierzchni 1143 m2 zlokalizowana wśród zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarkowo Dolne

Tarkowo Dolne,kujawsko-pomorskie

89 999 zł1 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż działkę budowlaną w Tarkowie Dolnym Na przeciwko działki znajduje się las państwowy! Piękne warunki przyrodnicze idealne pod budowę domu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Liszkowo

Liszkowo,kujawsko-pomorskie

159 000 zł5 600 m² 28,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja! Działka bez obciążeń i służebności! Dostęp do drogi asfaltowej. Świetna inwestycja. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa z linią brzegową

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

2 499 000 zł354 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Przepięknie i malowniczo położone siedlisko o pow. 35,45 Ha z linią brzegową ok. 500 m rzeki Drwęcy. W skład siedliska wchodzi ok. 16,5 ha gruntów rolnych i pastwisk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tupadły

Tupadły,kujawsko-pomorskie

125 000 zł989 m² 126,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

MW Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Tupadłach, zaledwie 1 km od Inowrocławia o powierzchni 989 m oraz 983 m w cenie 125 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Obrowo

Obrowo,kujawsko-pomorskie

186 000 zł2 021 m² 92,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży dwóch sąsiednich działek w miejscowości Obrowo. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gronowo

Gronowo,kujawsko-pomorskie

239 000 zł2 330 m² 102,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesująca ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Gronowo gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jedwabno

Jedwabno,kujawsko-pomorskie

266 900 zł4 448 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesującą i atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Jedwabno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Steklin

Steklin,kujawsko-pomorskie

155 000 zł2 955 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z Warunkami Zabudowy Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łubianka

Łubianka,kujawsko-pomorskie

216 000 zł1 363 m² 158,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnie zlokalizowanych działek w miejscowości Łubianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Stawiska

Stawiska,kujawsko-pomorskie

399 000 zł683 m² 584,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nowoczesne domy modułowe typu stodoła - 49 m , pod klucz! Wymysłowo- stawiska, gmina Piotrków Kujawski pow. Radziejowski woj. Kujawsko Pomorskie Na sprzedaż 3 nowoczesne domki modułowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Chełmża

Chełmża,kujawsko-pomorskie

155 000 zł1 050 m² 147,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu interesującą ofertę sprzedaży działki budowlanej w miejscowości P luskowęsy gm. Chełmża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Długa

Łysomice,kujawsko-pomorskie

284 000 zł1 174 m² 241,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w Łysomicach o powierzchni 1174 m . Działka jest ogrodzona i ma utwardzony dojazd. Dostępne są wszystkie media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Śliwaka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

305 000 zł1 178 m² 258,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prestige Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1178 m , położoną przy ul. Tadeusza Śliwaka w Inowrocławiu, w otoczeniu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

279 000 zł1 196 m² 233,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w makler nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1196 m , położona w centrum Łochowa, przy utwardzonej drodze z kostki. Wszystkie media dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Olimpijska

Samociążek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł1 150 m² 173,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Samociążek nad Zalewem Koronowskim działka budowlana z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Lipienica

Lipienica,kujawsko-pomorskie

199 900 zł3 500 m² 57,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz ciszy i spokoju wśród drzew, zieleni, śpiewu ptaków, jeziora - to oferta dla ciebie. Malowniczy , dziewiczy teren położony nad samym jeziorem, bez linii brzegowej z prawem zabudowy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 048 610 zł5 519 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 5519m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zajezierze

Zajezierze,kujawsko-pomorskie

95 095 zł1 001 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 1001 m położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Zajezierze, gm. Gniewkowo k. Torunia. Doskonała lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Unii Europejskiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł1 120 m² 222,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cześć! Mam dla Ciebie świetną ofertę. To działka budowlana w Inowrocławiu, przy ul. Uni Europejskiej. Powierzchnia to 1120 m , a kształt prostokąta o wymiarach 22 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 725 580 zł9 082 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 9082m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł486 m² 613,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Na sprzedaż działka która została objęta Strefą wielofunkcyjną z zabudową mieszkaniową jednorodzinną o profilu funkcjonalnym: teren usług, teren komunikacji, teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

48 500 zł964 m² 50,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości gorąco poleca na sprzedaż działki budowlane , położone w miejscowości Krążkowo , gm. Złotniki Kujawskie. Działki w 2008r miały wydane warunki zabudowy na budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krążkowo

Krążkowo,kujawsko-pomorskie

84 000 zł1 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 1150 m oraz 1200 m , położone w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

209 900 zł1 681 m² 124,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż: atrakcyjnie usytuowaną działkę 1678 m2 w miejscowości: nekla, ulica: żurawinowa. W najbliższym sąsiedztwie działki nowe domy jednorodzinne. 2 8m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł430 m² 418,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy urokliwą działkę rod w Janowie o powierzchni 430 m , na której znajduje się klimatyczny domek o powierzchni około 50 m z poddaszem oraz dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

125 000 zł989 m² 126,39 zł/m²

 

 

 

Kopanino,kujawsko-pomorskie

289 000 zł1 233 m² 234,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Kopaninie Lokalizacja - Kopanino, ul. Wrzosowa; - bezpośrednio za Złotorią, z odległością 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

814 340 zł4 286 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 4286m2 z własną linią brzegową Brdy położona na bydgoskich Piaskach. Grunt objęty miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 000 zł864 m² 520,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 864m 2 zlokalizowana jest na osiedlu Stawki w Toruniu. Działka o ustawnym kształcie prostokąta z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kornelin

Kornelin,kujawsko-pomorskie

81 380 zł1 252 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 1252 m - cisza, przestrzeń i pełna swoboda zagospodarowania Cena: 65 zł/m - łącznie 81 380 zł Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 394/6 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Parcelowa

Karbowo,kujawsko-pomorskie

190 000 zł1 573 m² 120,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 sąsiadujące ze sobą działki: nr 1025/13 o pow. 1573 m2 oraz 1025/14 o pow. 1574 m2. Możliwość zakupu jednej lub dwóch działek. Obydwie działki o wymiarach ok. 58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kameliowa

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł847 m² 171,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Czarnowo jedna Z nielicznych pustych działek. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 847 m , zlokalizowana w miejscowości Czarnowo , w kameralnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Lisia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł300 m² 263,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka rod formet o powierzchni 300 m , położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Lisiej w Bydgoszczy. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bliskość Kanału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

224 000 zł800 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Makler poleca Do sprzedania działka w Łochowie o powierzchni 801m.Działka położona przy kanale Noteckim.Super lokalizacja.Działka graniczy ze ścianą lasu.Posiada wodę i prąd.Idealna.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij