dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

2 500 000 zł403,35 m² 6 198,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:4 475 m²

Prezentuję nieruchomość gruntową zabudowaną o pow. 0,4475 ha ,położonej w miejscowości Papowo Toruńskie, gmina Łysomice, powiat toruński, województwo kujawsko pomorskie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł742 m² 249,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną przy ul. Warsztatowej - Osiedle Rąbin. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Działka ma powierzchnię 742 m2.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł761 m² 229,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 761m 2 w centrum Łochowa Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w rewelacyjnej okolicy Łochowa. Działka jest prostokątna, płaska o wymiarach 24m x 33m. Media: - woda.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł1 220 m² 2 868,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:7 703 m²

Oferta Sprzedaży Biurowca z Halą i Garażami Opis Nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna, która składa się z biurowca, hali magazynowej oraz przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł158,50 m² 7 255,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie w klimatycznej kamienicy na Bydgoskim Przedmieściu! opis mieszkania: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej około 153m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

146 510 zł4 186 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane W otoczeniu lasu Z dostępem do brdy! niezwykła lokalizacja W koronowie możliwość zakupu działek sąsiadujących O takim samych wymiarach opis oferty: działka.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 459 m² 250,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną położoną nad jeziorem Dłuskim w gminie Rypin. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy Pojezierza Rypińskiego, w pobliżu wielu innych.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł257 m² 5 408,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:989 m²

Marzena Tel:   Prestige Nieruchomości Serdecznie polecam na sprzedaż piękny dom z ogrodem, idealny do zamieszkania i wypoczynku bez nakładów finansowych. Dom wybudowany przez obecnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wyjątkowo wysokim standardzie do wynajęcia Miejsce parkingowe w cenie Lokalizacja: fałata 94 Powierzchnia: 44m2 2 pokoje z aneksem kuchennym 4 piętro z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży działki budowlanej pod inwestycję Lokalizacja: grudziądz, ul. Droga Kurpiowska, woj. kujawsko-pomorskie Numer ewidencyjny działki: 10, obręb 71 Powierzchnia: 5012 m mpzp: 15mn-up.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 000 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler poleca Do sprzedania działka w Świeciu w otoczeniu dzielnicy domków jednorodzinnych blisko centrum. Działka uzbrojona w media ;prąd, gaz, kanaliza,woda. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:490 m²

Rod "relaks" ul. Łyskowskiego - oferujemy Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 490m2 z domkiem murowanym o pow. ok 25m2. Domek murowany, parterowy składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy wyjątkową ofertę działki o powierzchni 0,7370 ha, objętą aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego. To idealna lokalizacja dla inwestorów i osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł40 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Ewa   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży ziemi rolnej o powierzchni 40,4037ha w Zalesiu. Umów się na prezentację i zaproponuj swoje warunki. Przeprowadzimy cię przez cały.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł263 m² 5 893,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 724 m²

Nowoczesny dom w Złotorii! Projekt budowlany Magiczny Świat M189 Powierzchnia całkowita 263,22m2 Powierzchnia użytkowa 228,63 m2 Powierzchnia działki 1724 m2 Lokalizacja: złotoria spokojna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | balkon | hala garażowa | komórka lokatorska | Orla 13 Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 747 zł55,05 m² 8 151,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brb Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowego, 3-pokojowego mieszkania w malowniczym Ciechocinku. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł274,35 m² 5 285,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Podana cena jest ceną netto. Na sprzedaż funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł48,10 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Arkadia Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2-Pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m 2 usytuowane na 1 piętrze w bloku na ul. Św. Antoniego. W lokalu znajdują się : 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł19 735 m² 76,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Dobre Nieruchomości prezentują działki budowlane w sercu natury Januszkowo, gm. Nowa Wieś Wielka Powierzchnia: 19 735 m | Warunki zabudowy dla 8 domów | Projektowane przyłącze prądu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 013 m² 97,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu w lesie, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Chcesz, żeby Twoje dzieci bawiły się w ogrodzie, a nie na betonie? Szukasz miejsca, gdzie wieczorem słyszysz.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł1 450 m² 2 620,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:498 m²

Rezerwacja oferta tylko w naszym biurze. Wyjątkowa kamienica w sercu Bydgoszczy - 1450 m z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż przepiękna, zabytkowa kamienica położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł215 m² 6 279,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Komfortowy dom pod Bydgoszczą. Dom wybudowany w 2007 roku z wykorzystaniem najnowszych technologii. Otoczony przepięknie utrzymanym ogrodem. Parter to przestronny salon z panoramicznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²32 m² 1 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

******* biuro na wynajem osiedle mokre********* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu iurowego położonego na 1 piętrze biurowca na Mokrem. Lokal posiada powierzchnię 32 mkw- dwa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy 77 M2.

Szczegóły ogłoszenia

878 000 zł149 m² 5 892,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Superoferta! osielsko - dom W zabudowie szeregowej ze ścianą lasu. Dobra cena - alternatywa.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł28,50 m² 7 719,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Szukasz jasnego, komfortowego mieszkania w spokojnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu bez stresu, bez remontów i bez dodatkowych kosztów? Ta oferta to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

387 409 zł32,34 m² 11 979,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.9u, taras: 16,25 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

279 000 zł80 m² 3 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Dom z potencjałem w spokojnej części Rypina | stan surowy zamknięty | 353 m działki Tylko w naszym biurze Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1200 m 2 , położona na pograniczu Ciechocinka i Słońska Dolnego. Działka położona ewidencyjnie w Słońsku Dolnym w odległości 900 metrów od Parku.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł940 m² 317,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną z wydanymi warunkami zabudowy, o powierzchni 940 m2. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Czarne, gmina Wielgie, na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł4 700 m² 63,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka położona w Brzozowie, gmina Kijewo Królewskie. Nieruchomość o powierzchni 4700 m2. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł20 300 m² 4,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ziemię rolną 2,0300 ha we wsi Likiec w województwie kujawsko - pomorskim, w powiecie Lipnowskim w gminie Skępe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł68,42 m² 5 378,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

mieszkanie | Szubin | 68 m2 | 3 pokoje | 1 piętro | blok | blisko Bydgoszcz | blisko trasa S5 | Na sprzedaż oferuję 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,2 m2, położone na 1. piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

176 000 zł3 104 m² 56,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam na prezentację Krzysztof Nowicki   Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Barcin w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł600 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Nowa Posesja z przyjemnością prezentuje. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt weselno bankietowy o powierzchni ok. 600 m , z zapleczem noclegowym obejmującym 8 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł48,20 m² 7 572,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w Toruniu na Bydgoskim Przedmieściu. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł56,20 m² 9 590,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Rozkładowe i przestronne- 2 niezależne pokoje, trzecie piętro, niski blok z cegły na osiedlu Koniuchy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze , czteropiętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

393 572 zł45,06 m² 8 734,39 zł/m²

 

Piętro:1/4