dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

248 800 zł1 244 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zawsze marzyłeś o własnym wymarzonym domku w cichej i pięknej okolicy ? Dlatego ta działka jest idealna dla Ciebie. Sprzedam działkę budowlaną , woda ,prąd bezpośrednio przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł740 m² 5 675,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 330 m²

Miejsce na siedzibę Twojej firmy. Przedstawiam ofertę nowowybudowanego obiektu w Toruniu. Budynek wymaga tylko ostatniego wykończenia, które nalży dostosować bezpośrednio do specyfiki przyszłej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 041 zł38,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną pod budowę domu jednorodzinnego o powierzchni 1.536 m2 w miejscowości Zamość powiat nakielski, gmina Szubin. Sąsiedztwo domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł170 m² 4 288,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:267 m²

To Widok kojący oczy, który zachęca do wypoczynku w Domu, wtapiając się w piękno pobliskiej natury, jeżeli zachwycił i Ciebie zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa Ofertą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł431,46 m² 3 546,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:12 079 m²

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Wyjątkowa Willa nad Jeziorami Byszewskimi 7 km do Koronowa, 25 km do Bydgoszczy i 25 km do Sępólna. Więcej zdjęć na stronie biura www Jagla pl.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł48,20 m² 8 070,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zdjęcia przedstwaiają przykładową wizualizację mieszkania. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Toruń, ul. Łyskowskiego 1 | 48 m | Piękny widok z 9. piętra Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia we Włocławku na osiedlu Południe, dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 129,0m2, oraz dwa garaże samochodowe, każdy o powierzchni ok 18,0m2 w tym jeden pod.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł1 772 m² 496,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rubinkowo, działka 1772m2, mpzp, przeznaczenie: mieszkalno-usługowe Oferta dostępna tylko w Krupiński Nieruchomości. Pokazujemy dokładną lokalizację nieruchomości, zatem właściciele proszą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą niesamowitej działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 24 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności - ul. Biziela. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż w naszym biurze klimatyczne mieszkanie na 3 piętrze przedwojennej odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Budynek został poddany gruntownej odbudowie. Nowe instalacje, piony.

Szczegóły ogłoszenia

277 700 zł37 m² 7 505,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono.

Szczegóły ogłoszenia

2 330 000 zł259 m² 8 996,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 548 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu z niepowtarzalnym klimatem i pięknymi detalami, położonego w prestiżowej części dzielnicy Kaszczorek w Toruniu. To.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,30 m² 9 088,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone na parterze w budynku Młodzieżowej Spółdzielni Mieszkaniowej (msm) przy ul. Wojska Polskiego w Toruniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

iurowiec przy ul. Starotoruńska 5, toruń Piętro II / Windy Wynajmę biura po remoncie o powierzchni 64 m2. Istnieje możliwość wynajęcia również innych biur o powierzchni od 32m2 do 180m2.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 006 m² 42,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działki budowlane w Wiewiórkach, gmina Płużnica, woj. kujawsko-pomorskie Oferujemy na sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane , położone w miejscowości Wiewiórki ,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł27,60 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,8 m zlokalizowana w Bydgoszczy na osiedlu Błonie - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł116 m² 8 189,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 210 m²

Na sprzedaż | dom parterowy 116 m | działka 1210 m | Grudziądz, ul. Kociewska | stan deweloperski / możliwość wykończenia pod klucz Szukasz domu, który łączy komfort nowego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł74,84 m² 8 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Lokalizacja: lokal znajduję się w Śródmieściu Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 2. Niedaleko Park im. Kazimierza Wielkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł170 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

Loft house nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, obecnie na etapie prac wykończeniowych. Dom z rynku pierwotnego, kupujący nie płaci 2 % podatku pcc. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

8 400 000 zł14 060 m² 597 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Tara w Żninie przedstawia ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego pod zabudowę wielomieszkaniową o powierzchni 1,4060ha. Jest to prawdziwa gratka dla deweloperów,.

Szczegóły ogłoszenia

150 600 zł1 506 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej w Białym Borze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o wyjątkowym potencjale. Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 408/19.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, usytuowany na zagospodarowanej, malowniczej, ogrodzonej działce. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Duża działka w dobrej lokalizacji w miejscowości Kruszyn Krajeński o powierzchni ok 1615 m2 położona wśród nowo powstających domów jednorodzinnych. Bardzo blisko drogi.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł26,50 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1864

Mam przyjemność zaprezentować lokal dwupokojowy 26,5 m2 po kapitalnym remoncie wraz z wymianą wszystkich instalacji. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze. Jest możliwość umeblowania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

348 900 zł41 m² 8 509,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu piękne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m 2 znajdujące się w odnowionej, klimatycznej kamienicy w Bydgoszczy. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działki z warunkami zabudowy - Krężoły, gm. Złotniki Kujawskie - droga asfaltowa - media! Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 717 mkw. i 1223 mkw. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł1 626 m² 375,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1626 m2. Super lokalizacja! Bydgoszcz Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-2 24mkw. ul. Królowej Jadwigi czynsz najmu 1350zł plus opłaty Oferujemy do najmu kawalerkę w odrestaurowanej kamienicy - nowe instalacje, zrobiona elewacja, klatki schodowe. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł901 m² 229,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bardzo atrakcyjna działka budowlana 901 m2 w pożądanej lokalizacji na kameralnym osiedlu. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w atrakcyjnej okolicy w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi działka budowlana w Ciechocinku przy ul. Zdrojowej, druga linia zabudowy. Działka ma powierzchnię 774 m2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia: ok. 1000 m2. Wymiary: ok 30 m x 35 m. Kształt: kwadrat. Teren działki: płaski. Ogrodzenie: nieogrodzona. Miejsca postojowe: na terenie. Dojazd: nieutwardzona. Droga powiatowa asfaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł104 300 m² 38,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki pod inwestycję , to proponuję Ci nieruchomość o powierzchni 10,43 ha w Grębocinie. Na dzień dzisiejszy jest to działka rolna , jednak w studium zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł450 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 450 m - Wąbrzeźno lokalizacja: działka położona w cichej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum Wąbrzeźna. Bliskość sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej o pow. 3612 m z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona w obrębie wsi Nowe Dąbie, natomiast usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z potencjałem do zamieszkania lub pod inwestycję Sosnówka, gmina Grudziądz Wyobraź sobie, że budzisz się we własnym domu z ogrodem, w spokojnej miejscowości, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

424 000 zł39,74 m² 10 669,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzena Tel:   Prestige Nieruchomości Przytulne mieszkanie z tarasem Bartodzieje Małe Szukasz miejsca, do którego od razu możesz się wprowadzić i poczuć jak u siebie? To.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł6 996 m² 235,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o powierzchni 6996 m2 z mpzp (miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego) o symbolu - mn (teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na osiedlu Piaski (dolny taras).

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 146 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący położony w miejscowości Kruszki gmina Cekcyn 300 m od jeziora Cekcyńskiego. Odbiór domu w grudniu 2022.Działka 1146 m2.Dom parterowy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij