dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z widokiem na Wisłę | Osiedle Winnica | 80 m Na wynajem przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 80 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł50,40 m² 6 924,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,4 m 2 znajdujące się w Śródmieściu w Bydgoszczy. Lokal usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Jagodowo, gmina Osielsko. Nieruchomości zlokalizowane są w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się okolicy zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł80 m² 6 525,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Mam ogromna przyjemność przedstawić dom z ogromnym potencjałem. Parter domu jest wykończony, gotowy do wprowadzenia, wystarczą meble. Na dole znajduje się salon z dwoma dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł95,60 m² 4 707,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:655 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym w miejscowości Władysławowo (gmina Łabiszyn), o powierzchni użytkowej 95,60 mkw., położony na działce o powierzchni 655 mkw. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

23,43 zł/m²811 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowy, wybudowany w 2001 roku, p osiada dwie kondygnacje nadziemne i jedną kondygnację podziemną. Podziemnie: archiwum pokój 2 pomieszczenia gospodarcze kotłownia łazienka 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 100 zł45,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł336 m² 3 273,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 382 m²

Na sprzedaż funkcjonalny obiekt użytkowy o powierzchni 336 m , położony na działce 1382 m . Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym stanem technicznym, praktycznym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki W teodorowie (gm. Wielgie) (warunki zabudowy) Oferujemy do sprzedaży działki o powierzchni 1000m 2 , 1060m 2 , 1100m 2 , 1555m 2 , usytuowane w województwie kujawsko - pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł500 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobre Nieruchomości mają przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne biuro o powierzchni 22,57m2 w nowoczesnym biurowcu położonym w Bydgoszczy. Idealna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

185 690 zł1 198 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Prądki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1198m2 w miejscowości Prądki. Działka idealnie prostokątna, płaska o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż | połowa domu parter 90 m | Toruń - Stawki Na sprzedaż funkcjonalna i kameralna połowa domu o powierzchni około 90 m , usytuowana na działce o powierzchni 258.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²35,64 m² 1 853 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Komfortowy, nowy lokal na wynajem W nowoczesnym biurowcu W toruniu! Nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe do wynajęcia w dwupiętrowym budynku o powierzchni około 1000m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 097 152 zł97,96 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

291 000 zł32 m² 9 093,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu rewelacyjną ofertę Ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m po generalnym remoncie Rozkład pomieszczeń: kuchnia, łazienka, sypialnia, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł74 m² 8 175,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł79,14 m² 8 832,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłączność! nie szukaj dalej! Nowoczesny 3-pokojowy apartament o powierzchni 79,14 m , z dużą loggią w budynku z 2014 r. na Osiedlu Lake Residence w Osielsku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,68 m² 11 353,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,68 m , położone na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku, zrealizowanego przez Majster.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł3 624 m² 386,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 3624 m , zlokalizowana na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego- jednej z najbardziej pożądanych stref.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Stary Toruń, bardzo blisko Torunia Biuro Nieruchomości jwg Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę o powierzchni 0,1999 ha (1999 m ), położoną.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 098 m² 355,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - wyjątkowa działka budowlana w Niemczu o powierzchni 1 098 m . W cichej i spokojnej okolicy Niemcz, dla wyjątkowego klienta ogrodzona działka. Plusy tej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł47 m² 9 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Błonie mieszkanie M4 po remoncie blok 3 piętro balkon Zapraszam na oględziny! Piękne mieszkanie, w trakcie generalnego remontu. - powierzchnia 47 m2, układ rozkładowy, - 3 piętro - 3 pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu przy Wzorcowni we Włocławku o powierzchni 68 m 2. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze budynku.Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Od 1 lutego wynajmę bardzo ładny 12 m2 pokój w mieszkaniu studenckim 2 -pokojowym damskim spokojnej , niepalącej , dbającej o porządek i cudzą własność studentce. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł368 m² 394,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzena tel:   tylko U nas Prestige Nieruchomości Komfortowa działka rod z całorocznym domkiem - wysoki standard, cisza i prywatność! Na sprzedaż oferuję przeniesienie prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł51,35 m² 6 913,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Kapuściska parter. Cena do negocjacji!. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł338 m² 7 396,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4