dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 612 ogłoszeń

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa lokalizacja! Oferujemy do sprzedania piękną działkę o powierzchni 1000 m z aktualnymi warunkami zabudowy na budowę jednorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem w bryle,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł1 115 m² 1 479,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka, która nie lubi stać w cieniu bo znajduje się w top lokalizacji w Kaszczorku. A jak wiadomo, dobra lokalizacja to nie dodatek to fundament. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czyżkówko | cisza, ogródek, teren ogrodzony Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Czyżkówka, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

93 750 zł1 250 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki z widokiem na jezioro Kleszczyńskie, mościska , gmina Brzuze. Działki budowlane z widokiem na jezioro, media: prąd, woda do podłączenia.Zjazd na działki bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł71 m² 5 563,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta tylko w Jagła Nieruchomości Przestronne M4 z dużym potencjałem - Fordon, os. Szybowników Jagła Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania M4 położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł56 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne pod inwestycje ,położone w poszukiwanej lokalizacji Bartodzieje .Trzy pokoje 16m2; 11m2 ;9m2. Na podłogach położono panele ,na ścianach gładzie .Lokal słoneczny ,gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1876

Oferta dostępna tylko W pepper house! Jeżeli szukasz nowego biura, salonu, kancelarii - oferta, którą oglądasz może być strzałem w dziesiątkę. Trzy pomieszczenia, genialna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

44,98 zł/m²103,38 m² 4 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu biurowego, położonego na drugim piętrze nowoczesnego budynku zlokalizowanego przy ulicy Kościuszki 66. Jest możliwość wynajmu również lokalu który znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

806 085 zł85,30 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Sprzedaż mieszkań na osiedlu Nowa Nakielska by phn inwestycja Z historycznym dziedzictwem Nowa Nakielska by phn to wyjątkowa inwestycja deweloperska, powstająca na terenach dawnej Fabryki Obrabiarek.

Szczegóły ogłoszenia

948 000 zł15 800 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Agdom Nieruchomośc i ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę w miejscowości Fabianki, województwo kujawsko-pomorskie, powiat włocławski, około 10km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł812 m² 158,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! Działki w pięknym i zacisznym miejscu w Dobrczu Lokalizacja: miejscowość Dobrcz, gmina Dobrcz Powierzchnia Działki: 788m2 (kształt zbliżony do kwadratu, 28x29) Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł4 197 m² 106,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 197 m²

Działka 4197 m2 z domem, stawem i rozpoczętą budową Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o pow. 4197 m2 zlokalizowanej w kępiacz - czernikowo powiat toruński. Działka nr 554/5.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:772 m²

Tylko U nas! Unikatowa oferta, dom zaledwie 50 m od Dzikiej plaży w Kruszwicy. Takich miejsc na sprzedaż nie ma! Idealne dla osób szukających swojej oazy spokoju w pobliżu pięknego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działki inwestycyjne położone w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska (naprzeciwko Castoramy). Łączna powierzchnia działek to 14505 m2. - przeznaczenie w Miejscowym Planie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie o powierzchni około 82 m2 w kamienicy przy ulicy Jaroczyńskiego w bardzo bliskiej lokalizacji umk w Toruniu. Mieszkanie usytuowane jest na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł3 490 m² 72,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży! Znakomita duża działka z własnym "oczkiem wodnym" o powierzchni ok 3500 m2 w dobrej lokalizacji w Krążkowie w gminie Złotniki Kujawskie. Tylko! -ok 600-1000m do.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 000 zł645 m² 6 461,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Na sprzedaż: obiekt inwestycyjny funkcjonujący hostel | 650 m | 32 pokoje | parking | Bielawy, bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem, aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł171,21 m² 5 548,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 008 m²

Bolek czeka na nowego właściciela! bez podatku pcc I prowizji! Poznaj Bolka - dom z duszą i charakterem, który zagościł w Toporzysku, byś miał blisko zarówno do Torunia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu biura w biurowcu Nowy Arsenał przy ul. Dominikańskiej. Opis nieruchomości: powierzchnia: 112 m Piętro: 2 Lokalizacja: centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferowany lokal użytkowy znajduje się w wolnostojącym budynku mieszkalnym przy głównym ciągu handlowym na Wrzosach. Lokal posada dwa niezależne wejścia z poziomu przyziemia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł46,90 m² 36,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Copernicus Nieruchomości. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w cichym i spokojnym miejscu nieopodal toruńskiej Starówki - spacer na nią nie zajmie Ci więcej niż 15-20.

Szczegóły ogłoszenia

641 000 zł121 m² 5 297,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:260 m²

Okazja, dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim uwaga:!. W cenie 410tyś domy się wyprzedały i jest nowa cena, wyższa ale i tak dobra. Inwestycja na etapie wstępnym.

Szczegóły ogłoszenia

28,41 zł/m²345 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowa-magazynowa 345m2, położona w świetnej lokalizacji na osiedlu Mokre. Możliwość dodatkowo wynajęcia hali garażowej (263m2), która posiada po obu.

Szczegóły ogłoszenia

328 000 zł38,70 m² 8 475,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na parterze na osiedlu Młodych. Prezentuję 2-pokojowe , 38,7 metrowe mieszkanie położone na parterze w wieżowcu na Osiedlu Młodych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł205 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Dom, który ma wszystko: basen, sauna, i fotowoltaika! Szukasz komfortowego azylu z ogromną działką, gdzie koszty utrzymania niemal nie istnieją? Chcesz cieszyć się własną strefą spa.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł35,14 m² 10 102,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 35,14 m 2 - salon, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż pięknie położoną działkę w miejscowości Władysławowo Na sprzedaż działka położona w pięknej i malowniczej okolicy w cichym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60,50 m² 10 115,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , po kompleksowym generalnym remoncie, wykończone w najnowocześniejszych trendach wnętrzarskich. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł4 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna! nowa! Polecam na wynajem halę magazynowo-produkcyjną o pow.4000 m2 z zapleczem socjalno-sanitarnym i powierzchnią biurową. Możliwość przygotowania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na pierwszym piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z windą oraz bezpośrednim zjazdem do hali garażowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58 m² 14 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u Nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego domku położonego na pięknej , zadbanej działce w centrum Niemcza. Działka o wymiarach 19m2/49m2.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. Winda- jest 36 zł netto - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,95 m² 6 748,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81,60 m , położone w doskonałej lokalizacji - przy ul. Leszczyńskiego w Bydgoszczy. To idealna propozycja dla rodziny, a także.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł115 m² 8 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 444 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zielonka pod Bydgoszczą, który łączy komfort codziennego życia z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:463 m²

Rod Mniszek - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 463m2 z domkiem murowanym w pełni wyposażonym o pow. ok 35m2. Domek murowany parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o domu blisko lasu, ale z wygodnym dojazdem do miasta? Ta działka może być właśnie dla Ciebie! Nowa Wieś ul. Krucza Powierzchnia: 1200 m - spokojna, zielona okolica - sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł90,30 m² 6 256,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Duże, 4-pokojowe mieszkanie (90,30m2) w niskim budynku na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie składa się z czterech dużych pokoi, osobnej kuchni i łazienki z wc. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł168 m² 5 297,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Duży dom na Bielawach z budynkiem gospodarczym tylko W naszym biurze Przedstawiamy ofertę domu - bliźniaka o powierzchni użytkowej 168 m , położonego na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł72 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,83m2, położone na parterze w budynku przy ulicy Aleja Niepodległości 26. Cena: 405 00000 złotych dla.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł897 m² 289,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Łochowice, działka narożna. W cenie działki projekt budowlany pracowni Murator "markowy" opis oferty: oferta działki budowlanej na ulicy Jastrzębia w Łochowicach. Wielkość 897 mkw. Działka.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij