dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 614 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 614 ogłoszeń

2 600 000 zł1 680 m² 1 547,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 207 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,62 ha zabudowana budynkiem biurowo-magazynowym oraz budynkiem magazynowym. Nieruchomość atrakcyjnie położona na obrzeżach Brześcia Kujawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 089 000 zł92,26 m² 11 803,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czteropokojowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 92 m , na drugim piętrze budynku z windą z 2023 roku na osiedlu Leśnym. Oferta wyłącznie w Naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w cichej spokojnej okolicy. Działka wsród jezior i okolicznych lasów, przy drodze asfaltowej. Blisko natury. Miejsce na długie spacery, przejażdżki rowerem.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł1 656 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę nieruchomości gruntowej o powierzchni 1 656 m2 - położonej w miejscowości Gzin Górny -.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,45 m² 6 834,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i dużym balkonem Górzyskowo, bydgoszcz Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, z pełnym wyposażeniem i świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

944 000 zł6 892 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka inwestycyjna o powierzchni 6.892 m2, położona w Przyłękach przy ulicy Wiejskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 156/1. Wydane warunki zabudowy na 6.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z przeznaczeniem siedzibę firmy, działalność handlową lub gabinety medyczne. Blisko Galeria Pomorska. Pow. użytkowa ok 150 m2. Układ pomieszczeń: - recepcja - 6 pomieszczeń biurowych -.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł209 m² 3 732,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:913 m²

Przestronny dom W kościelcu (gmina pakość) powierzchnia 208,9 m , działka 913 m , wysoki standard, widok na ogród. Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Prestige. Klucze.

Szczegóły ogłoszenia

32,68 zł/m²33,84 m² 1 106 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy jedyny dostępny na parterze lokal handlowo-usługowy zlokalizowany na nowo wyremontowanym dworcu pkp w Kołodziejewie k. Inowrocławia. Budynek znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,90 mkw, położone na 2. piętrze bloku 2-piętrowego, wybudowanego z cegły, w Śródmieściu Włocławka, z balkonem, wykończone, umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł200 m² 4 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:840 m²

Oferujemy na wynajem urokliwy dom wolnostojący, idealny dla rodziny ceniącej komfort i spokój. Położony na prestiżowym bydgoskim Czyżkówku, ten jednorodzinny dom stanowi harmonijne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł217 m² 7 327,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:921 m²

Dwie hale z przeznaczeniem na usługi lub produkcję. Przystosowana pod prowadzenie warsztatu samochodowego. Fotowoltaika. Hala nr 1 o pow. użytkowej 140 m2 - pomieszczenie warsztatowe ok 100 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości na osiedlu Leśnym. To idealna okazja dla osób, które szukają wyjątkowego miejsca do życia oraz świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

24,32 zł/m²370 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Atrakcyjna oferta -nowy obiekt idealny na market typu Lewiatan, dino, biedronka, Lidl czy zakład produkcyjny! Obiekt produkcyjno-usługowo-magazynowy o powierzchni użytkowej 370 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł800 m² 268,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży Znakomita działka w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Przyłęk o powierzchni ok 800m2! Działka położona w cichej, spokojnej dzielnicy w sąsiedztwie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł1 652 m² 3 510,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 981 m²

Hala produkcyjno-magazynowa na sprzedaż | Park Przemysłowy Do wynajęcia obiekt przemysłowy o łącznej powierzchni 1652 m , zlokalizowany na terenie parku przemysłowego - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł32,86 m² 10 012,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Funkcjonalna kawalerka prawie 33m2, z potencjałem na dwa pokoje. Mieszkanie mieści się w nowej kamienicy z 2005 roku, na 2 piętrze, przy ul. Śniadeckich. Idealne dla pary oraz pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż uroczą działkę rekreacyjną rod Elana w Rogówku oddalonym od centrum Torunia ok. 7 km. Ogród jest monitorowany. Posiada dwa parkingi. Zewnętrzny dla gości i za bramą,.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,06 m² 10 836,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania z aneksem kuchennym położonego na osiedlu Szwederowo. Cena dotyczy kompletu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł52,97 m² 8 098,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

mieszkanie Wyżyny | Bydgoszcz | 52m2 | 3 pokojowe | 2 piętro | Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży ustawnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52,97 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 479 000 zł360 m² 4 108,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości, która łączy w sobie elegancję, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat. Prezentowany dom z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²120 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta Biura Nieruchomości Natalia Lamkowska - Pomieszczenia magazynowe w doskonałej lokalizacji! Przestrzeń dopasowana do Twoich potrzeb: oferujemy wynajem pomieszczeń magazynowych w hali,.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 000 zł17 210 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,7 ha położona w Wołuszewie, na granicy Ciechocinka tuż przy drodze wylotowej w kierunku Torunia. Świetna propozycja zarówno pod inwestycję, jak.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł90 m² 4 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Tylko w Centrum nieruchomości Honorata Witczak maja Państwo okazję zakupić bardzo interesującą ofertę domu wraz z dużą działką na skarpie! osiedle Piaski! Na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł220 m² 3 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:601 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w miejscowości Cyprianka, gmina Fabianki. Ta lokalizacja to świetny wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł138 m² 7 971,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Oferta Class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom w zabudowie bliźniaczej, w stanie deweloperskim na zamkniętym prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na wynajem pusta działka inwestycyjna o powierzchni 5236m2, położona w Więcborku. Nieruchomość położona jest w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu - bezpośrednio graniczy z drogą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 591 m² 113,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na działce znajduje się budynek drewniano-murowany typu Poniatówka do remontu oraz budynek gospodarczy. - działka znajduje się w cichej I spokojnej okolicy - W pobliżu znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65,44 m² 9 000,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej lubianych dzielnic miasta? To miejsce ma wszystko, czego potrzeba do wygodnego życia. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 560 zł48,24 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z rynku pierwotnego 48,24 mkw Promocyjna cena Oferujemy wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 48,24 mkw w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł4 444 m² 675,07 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 929 m²

feruję na sprzedaż / wynajem nieruchomość komercyjną z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w północnej części Inowrocławia, przy ul. Marcinkowskiego, zaledwie 2 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 50 m2 w kamienicy w centrum Inowrocławia. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł3 320 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka 3320 m2 W stronnie, gmina dobrcz dobra cena! Piękna, duża działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 3 pokojowe na 4. piętrze w sercu Starego Fordonu - idealne dla pary, rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Bliskość rzeki sprawia, że mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 900 zł68 m² 7 351,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie 3-pokojowe w centrum Torunia kameralna kamienica Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne i bardzo jasne mieszkanie położone przy ul. Dobrzyńskiej w Toruniu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Uwaga: pośrednikom - zdecydowanie dziękuję. Samodzielne, bardzo ładne narożne biuro o pow. 21,4 mkw (wym.: 4,27 x 5,01 m). z witrynami od frontu usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł64,85 m² 12 027,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Wodociągowej 3 na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł157,72 m² 3 994,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 792 m²

Na sprzedaż budowa w toku. Możliwość zakupu w aktualnym stanie lub dokończenie. - lokalizacja: zławieś Mała (miejscowość między Toruniem i Bydgoszczą) - Powierzchnia domu : 157,72m2.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł5 115 m² 69,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: agata Andraszczyk-Wojdon Tel:   Na sprzedaż działka w Ojrzanowie. - działka znajduje się blisko lasu w cichej I spokojnej okolicy, - idealne miejsce na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana/rekreacyjna o powierzchni 344 mkw. znajdująca bardzo blisko czystego jeziora Wienieckiego z drewnianym domkiem o powierzchni 35 mkw. w miejscowości.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij