dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia piękne mieszkanie na Fordonie- utp w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie nowoczesne, bardzo jasne z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

171 500 zł2 283 m² 75,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Działka z obowiązującym planem przestrzennego zagospodarowania terenu w sąsiedztwie malowniczego Jeziora Żalskiego. Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 2283m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł93 m² 4 252,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Studio Focus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 75 m znajdujący się na działce o powierzchni 1052 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł330 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 401 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż luksusowy dom dla wymagających - Sępólno Krajeńskie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł887 m² 2 254 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 278 m²

Stary Szlachecki Dwór hrabiego Sulimierskiego z dokumentacją i przeznaczeniem na restaurację z hotelem. Dwór z okresu Napoleońskiego z częściowym podpiwniczeniem wykorzystanym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59 m² 11 847,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie zachowane w paryskim stylu! Nieruchomość zlokalizowana na pierwszym piętrze w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy na Bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 500 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4500m2 w kształcie kwadratu z wydanymi warunkami zabudowy. Dopuszcza się budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem część kamienicy z 2005 roku położonej w ścisłym centrum Aleksandrowa Kujawskiego przy głównej ulicy miasta. Bardzo duże natężenie ruchu pieszego i samochodowego. Duże.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 953 m² 50,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość nabycia działki położonej w malowniczej okolicy Twierdzinia. Ta urokliwa działka o powierzchni 4953 mkw. znajduje się w sercu miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł480 m² 1 789,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom marzeń na Osiedlu Owczarki - ul. Modrzewiowa, grudziądz Biuro nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego położonego na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży lokal użytkowy w Ciechocinku przy ul. Broniewskiego Na wynajem lokal użytkowy w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 100m 2 , z dużymi witrynami położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

84 500 zł1 199 m² 70,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach 1150 m oraz 1200 m , położone w spokojnej i rozwijającej się okolicy, z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 50,5 m , położony w prestiżowym budynku z 2017 roku przy ul. Pow - głównej i prestiżowej ulicy w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Leszek Banaś prezentuje w swojej ofercie mieszkanie położone Centrum Miasta blisko Rynku! Mieszkanie położone na parterze w kamienicy o powierzchni użytkowej ok 65.

Szczegóły ogłoszenia

99 235 zł1 115 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą Poszukujesz działki w urokliwej okolicy za dobrą cenę ? zapraszamy! Cena za wszystkie działki w Branicy wynosi 89 zł/m2 Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł143 m² 4 685,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dobre Nieruchomości oferują malowniczo usytułowany, funkcjonalny dom o powierzchni 143m2 w malowniczej miejscowości Sadłogoszcz koło Barcina, położony na działce 1500m2. Działka sąsiaduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł2 168 m² 548,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:5 745 m²

Oferuję działkę o powierzchni 5745 m 2 zabudowaną obiektami: - budynek biurowo- techniczny - 1652,75 m 2 powierzchni użytkowej - budynek wiaty - 112,50 m 2 powierzchni użytkowej -.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł7 125 m² 210,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Rewelacyjna działka Z linią brzegową brdy. Piaski - 10 minut autem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

218 110 zł1 283 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy | 1283 m | Solec Kujawski | Spokojna okolica blisko lasu Dobre Nieruchomości prezentują: - lokalizacja: solec Kujawski, ul. Błota - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie z dużym tarasem na Błoniu. Nieruchomość o powierzchni 200 m2, usytuowana na 2 piętrze eleganckiego domu składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

74 900 zł3 000 m² 24,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 mkw kotnowo Nowa oferta tylko u nas! Kotnowo to wieś w powiecie Wąbrzeskim w gminie Płużnica. Działka będąca przedmiotem sprzedaży wynosi 3000 mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości rolnej zabudowanej budynkami gospodarczymi i budynkiem mieszkalnym - siedliska rolnego. Lokalizacja - Borówno, gm.

Szczegóły ogłoszenia

105 200 zł1 052 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki w Toporzysku - cisza spokój - 10 km od Bydgoszczy Przedmiotowa działka położona jest bezpośrednio przy nowej drodze asfaltowej, która w najbliższym czasie ma połączyć Złąwieś.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł840,21 m² 1 487,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w miejscowości Grzywna woj. kujawsko-pomorskie 50m od drogi krajowej nr 91 14km od Torunia. Lokalizacja zapewnia doskonały dojazd,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ładna, duża działka nad jeziorem Ostrówieckim. Działka o powierzchni 11822 mkw. Obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, który określa ten teren jako teren zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł1 031 m² 169,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana - Kruszyn, gmina Sicienko, powiat bydgoski Powierzchnia: 1 031 m Opis oferty Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1031 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł534,20 m² 2 807,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący o charakterze rezydencjonalnym, położony w spokojnej i zielonej części Brodnicy przy ul. Kwiatowej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1008 m 2 położona w centrum Ciechocinka. Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie lasu. Doskonałe piaszczyste podłoże pod zabudowę. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad Brdą, z niezwykłym widokiem na most.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Dwa połączone lokale usługowe o powierzchni 92 mkw i 67,66 mkw - łącznie 159,66 mkw, położone w Centrum Włocławka, na I piętrze budynku wzniesionego w 2009 roku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,05 m² 11 213,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwie niezależne kawalerki w centrum Torunia! Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch wynajętych i w pełni wyposażonych kawalerek zlokalizowanych w zabytkowej części Torunia,.