dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

1 045 000 zł7 458 m² 140,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 7458 m2 w miejscowości Jaroszewo. Działka objęta mpzp - tereny produkcji, składów i magazynów oraz usług. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

! mieszkanie po generalnym remoncie ,gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. To doskonała propozycja dla singla lub dla pary oraz osób szukających mieszkania z klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł125,17 m² 7 369,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 117 m²

Jeżeli szukają Państwo miejsca, które pozwala połączyć komfort życia blisko miasta z ciszą, zielenią, pięknym jeziorem i spokojem, oferta Mapy Nieruchomości może być idealnym wyborem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy z prywatną łazienką (pow. 57 m2) usytuowany na parterze budynku z 2026 r. w Śródmieściu. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecamy do wynajęcia 40-metrowe mieszkanie w centrum Torunia, na Chełmińskim Przedmieściu, przy ul. Końcowej. Mieszkanie 2-pokojowe, położone w bloku z cegły ,na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 183 zł31,46 m² 11 289,99 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by mieszkania mogły być ciekawą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł320 m² 2 496,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:7 416 m²

Na sprzedaż budynki handlowo - usługowo - przemysłowe + silosy oraz pawilon biurowy na dużej działce! Oferta wyłącznie w biurze "rodzinne Nieruchomości" Polecam na sprzedaż budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Słuchaj, sprawa jest prosta: albo kupujesz kolejne nudne pudełko w bloku, albo bierzesz to. Lokal M02 na Grunwaldzkiej to nie jest oferta dla fanów firanek w oknach. Dlaczego? Bo tutaj życie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w pierwszej linii zabudowy od ulicy Łabiszyńskiej, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 1331 m2 w miejscowości Małe.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²133,10 m² 5 324 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 133,1 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł87,78 m² 6 254,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 42m znajdujące się na trzecim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

1 748 000 zł256,10 m² 6 825,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego, wolnostojący z 2018 roku z garażem dwustanowiskowym gotowy do zamieszkania bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

2 412 700 zł104 900 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 10,49 ha (104900 m2) w miejscowości Likiec (tuż przy granicy z miejscowością Wólka) otoczona lasem w cichej i przepięknej okolicy w sąsiedztwie jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania - osiedle lotnisko, ul. Nauczycielska 12, grudziądz Szukasz świeżo wyremontowanego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się jako pierwszy najemca i urządzić je.

Szczegóły ogłoszenia

9 292 zł404 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa - Bydgoszcz Oferujemy na wynajem halę o powierzchni 404 m , zlokalizowaną na terenie przemysłowym w Bydgoszczy. Opis nieruchomości: - hala.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500mkw. i wymiarach około 27m x 94m w Rogowie. Księga wieczysta bez obciążeń. Działka jest położona przy drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł116 m² 7 318,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mapa Nieruchomości prezentuje lokal użytkowy na sprzedaż. Nieruchomość jednopoziomowa o powierzchni 116m2. Ulica Królewiecka, ścisłe Centrum, łącząca się z jedną z najważniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł5 683 m² 33,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta Inwestycyjna! Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o wielkości 2383m2 oraz działka rolna o wielkości 3300m2. Działka płaska o łącznej powierzchni 5683m2. Media - woda.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²91,45 m² 3 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu biur - II pięto idea nieruchomości oferuje do wynajęcia lokale biurowe zlokalizowane na trzecim piętrze odrestaurowanej kamienicy w bardzo dobrej lokalizacji w Bydgoszczy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka gruntu o powierzchni 8400 mkw, od ulicy o szerokości 23 m, dalej, na długości około 130 m o szerokości około 50 m, położona w Kowalu, w rejestrach gruntów oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 000 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Podhulanka - wsi położonej w województwie Kujawsko-Pomorskim w powiecie włocławskim, w gminie Izbica Kujawska. Położona jest wśród.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł74 m² 6 067,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

70 m powierzchni użytkowej | kamienica 1904 R. | 1. Piętro | ul. Dworcowa Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Dworcowa (śródmieście) Powierzchnia użytkowa mieszkania: 70,00 m Powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

574 455 zł5 471 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka w Łochowicach w sąsiedztwie 'natura 2000' prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co oznacza że kupujesz bez prowizji. Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł149 m² 4 496,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:196 m²

**** oferta W biurze DML-ds-2821 **** Oferujemy do sprzedaży nowe domy w zabudowie szeregowej znajdujące się na os. Michelin. Domy gotowe do sprzedaży! 2 budynki (w każdym 3 niezależne domy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 3000 mkw, o wymiarach około 77 x 39 m, położona w miejscowości Krojczyn, gmina Dobrzyń nad Wisłą, z rozpoczętą budową domu - w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie Naszego Biura Nieruchomości Lokal usługowo-biurowy w centrum miasta o powierzchni 12,9 m , idealny pod działalność biurową lub usługową. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ostatnia z 4'rech działek! budowlana z wydzieloną gminną drogą dojazdową, nadająca się pod dom lub np. usługi turystyczne. 600m do pięknego Jeziora Skoki. Nr. ewidencyjny działki: 81/1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie blisko terenów zielonych w Fordonie o powierzchni 45,98 m2. Mieszkanie w nowym bloku, o bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł1 478 m² 169,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaoferować działkę budowlaną, położoną w Krobi k/ Lubicz Górny. Działka o powierzchni 1478 m2 jest usytuowana w wyjątkowo pięknym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 760 000 zł41 108 m² 42,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

! tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 41.108 m (4,1 ha) składająca się z 13 działek (w tym droga wewnętrzna). Dysponujemy gotową koncepcją osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł83 700 m² 11,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:83 700 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj w innym biurze nieruchomości. Prezentuję Państwu na sprzedaż gospodarstwo rolne w miejscowości Wylatowo, na pograniczu województw Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

3 329 160 zł55 486 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działkę niezabudowaną o dużym potencjale we wsi Gościeradz. W skład nieruchomości wchodzą trzy działki. Pierwsza działka o powierzchni 39 000m2, druga o powierzchni 16 322m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży działki w miejscowości Kierzkowo o powierzchni 932 mkw. Media: woda w drodze dojazdowej przy działce natomiast skrzynka z prądem w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Polecamy ofertę wynajmu lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji Torunia. Osiedle Artystyczne. Budynek 2-kondygnacyjny, zmodernizowany z zachowanym zabytkowym charakterem. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł1 521 m² 111,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Działka pod budowę domu niedaleko jeziora Szukasz idealnego miejsca pod budowę domu? A może myślisz o mądrej inwestycji? Poznaj działki w Nekli - to wyjątkowa okazja,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł112 m² 6 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje Państwu na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 112 m2, usytuowany na działce 1400 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Lipno, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata nr. 2 w Bydgoszczy, ludwikowo o pow. 72,10 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie z przepisami obowiązującymi.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,03 m² 8 521,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie z dużym tarasem i balkonem na kameralnym, strzeżonym osiedlu - Osowa Góra Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł37,50 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Tylko u nas! Atrakcyjna kawalerka w apartamentowcu na osiedlu zamkniętym blisko Parku Łokietka! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,50 m 2 usytuowane na.