dowolna

Ogłoszenia nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty sprzedaży i wynajmu

12 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 610 ogłoszeń

2 500 zł500 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do wynajęcia plac utwardzony o powierzchni 500 m - możliwość powiększenia placu według potrzeb. Plac jest ogrodzony, oświetlony i utwardzony. Na placu jest możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

601 135 zł55,15 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka położona w Suchatówce, z dala od drogi głównej dk15, w pobliżu lasu, o powierzchni 4159 m, powiat inowrocławski, województwo kujawsko-pomorskie.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł14 981 m² 23,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka rolna z warunkami zabudowy - 1,8 ha - Annowo, gm. Gruta, kujawsko-Pomorskie Numer ewidencyjny: 42/1, obręb geodezyjny Annowo , gmina Gruta Na sprzedaż prezentujemy atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność biura Nieruchomości Apartament Krzysztof Nowicki Tel.   Przed Państwem niepowtarzalna oferta sprzedaży uroczej i zadbanej działki rod "pod Kasztanami".

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł975 m² 130,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości przedstawiają: działka rolna Nowe Dąbie, gmina Łabiszyn Powierzchnia: 975 m (wymiary: 22 m x 44 m) Cena: 86 zł/m cena promocyjna, ograniczona czasowo do momentu sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł180 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2. Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania dwupokojowe o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38,67 m² 69,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 38,67 m | Osiedle avia | Pierwszy najem | Wysoki standard + garaż tylko U nas! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,67 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 400 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Prądki Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1400m2 w miejscowości Prądki. Działka idealnie prostokątna, płaska o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

MW Biuro Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwie działki inwestycyjne położone w Pakości w pobliżu ulicy Inowrocławskiej, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna usytuowana w malowniczej miejscowości ostrowite koło Lipna. Działka o powierzchni 10 000 m2 z Z linią brzegową jeziora. Klasa ziemi V i VI. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie stanowiące doskonałą propozycję inwestycyjną - idealne dla osób poszukujących gotowego lokalu pod wynajem. Nieruchomość jest już wynajęta, co oznacza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki w urokliwym Józefowie na sprzedaż! Józefowo, miejscowość położona w powiecie mogileńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Malownicze tereny oddalone około 15 minut drogi.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,20 m² 11 991,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49,20m2 na parterze w nowym budynku. Stan lokalu bardzo dobry! Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 38,0 m2 oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł3 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferta sprzedaży działek rekreacyjnych W sosnówce Marzysz o własnym miejscu na łonie natury? Oferujemy na sprzedaż dwie działki rekreacyjne zlokalizowane w urokliwej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom jednorodzinny, wolnostojący w Łochowie. Powierzchnia całkowita domu 150 m2, użytkowa 126.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł862 m² 156,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: mariusz Sikora tel.:   ! OSÓWIEC! IDEALNA LOKALIZACJA - 5 KM OD BYDGOSZCZY! OKAZJA CENOWA! DZIAŁKI NA TERENIE GMINY SICIENKO Piękne działki budowlane, w przepięknej.

Szczegóły ogłoszenia

289 900 zł63,17 m² 4 589,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grudziądz ul.Słowackiego - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 63,17m2 położone na czwartym piętrze w bloku. Mieszkanie bardzo słoneczne i posiadające.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł3 003 m² 283,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 3003 m2 , zlokalizowaną w Michelinie. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobre nieruchomości prezentują M2 w wygodnym punkcie - ścisłym centrum na Bocianowie w Bydgoszczy, mieszkanie do wprowadzenia bez nakładów finansowych, wolne od zaraz! Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 150 m2 ) usytuowany na 5 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

1 730 000 zł2 176 m² 795,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej objętej mpzp Powierzchnia działki 2176m2. Front działki 46,75m Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Sprzedam 2 niezależne kawalerki - gotowiec inwestycyjny lub do zamieszkania! Nowe budownictwo! bezczynszowe. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny z wz pod zabudowę jednorodzinną Wolwark (centrum) Na sprzedaż podziałkowany teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 3100 m , położony w centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

28,57 zł/m²70 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 70,00 mkw, położony na parterze budynku o funkcji handlowo-usługowej, wybudowanego w 2000 r., przy ulicy Reja, w Centrum Włocławka,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) położony w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy na osiedlu Jachcice. Nieruchomość o powierzchni ok. 90 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 061 667 zł90 m² 11 796,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja | kameralna zabudowa | górzyskowo Na sprzedaż mieszkanie w kameralnej inwestycji zlokalizowanej na Górzyskowie - jednej z najbardziej wygodnych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z warunkami zabudowy zlokalizowana w Złejwsi Małej. Powierzchnia działki: 1188 m2 Warunki zabudowy pozwalają na; - budynek mieszkalny jednorodzinny do 220m2.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł122 m² 53,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Super nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, piętrowy na wynajem w Osielsku w bardzo ładnym otoczeniu i okolicy. Dom dostępny na koniec maja 2026 ale można obejrzeć wcześniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Są mieszkania, które po prostu mają to coś. Wejdziesz i od razu czujesz, że tu wszystko gra od światła, przez kolory i materiały, po detale wykończenia. Dokładnie tak jest w tym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dom 60m2 piętrowy, budowany od podstaw w 2021r, z suporeksu, bardzo solidne fundamenty, ocieplony, na działce rod Irys w Ciechocinku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

247 500 zł750 m² 330 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja Atrakcyjna działka w Osielsku przy ul. Parowy o powierzchni 750 m2 z udziałem w drodze dojazdowej w dobrej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko liczne sklepy, markety, targowisko, apteki oraz szpital. Mieszkanie to typowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67 m znajdujące się na II piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1988 roku przy ul. Białogardzkiej, dzielnica Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł448 m² 5 022,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Polecamy do sprzedaży komfortowy piętrowy dom ,który jest w całości podpiwniczony i wykończony w najwyższej jakości materiałami, takimi jak marmur i drewno naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 26,81 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedamy już 1atrakcyjną działkę zlokalizowaną na granicy miasta Aleksandrowa Kujawskiego cena jednej 135 000zł Działka ma powierzchnię : 1. powierzchnia:1228 m2 2. powierzchnia :1223 m2 sprzedana nr.