dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z dużą witryną (55m2) na parterze budynku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal klimatyzowany o pow. 55m2 z dużą witryną usytuowany na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

900 zł8 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:900 zł

Bezpośrednio, oferuję do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu 3 -pokojowym. Mieszkanie nowe po generalnym remoncie. Wynajmę wyłącznie kobiecie, niepalącej, bez zwierząt. Pokój, cena 900.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Cechowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł20 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

Do wynajęcia studio/kawalerka o powierzchni ok 20 m2. Mieszkanie świeżo wyremontowane z pełnym wyposażeniem. Niezależne wejście pozwala na całkowitą swobodę mieszkających. Dzialka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

31020. Dom do wynajęcia o powierzchni 100 m2 na dużej działce.Super lokalizacja ,cała infrastruktura w zasięgu ręki. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz niewielkiego, ale za to przytulnego mieszkania, znajdującego się na Bydgoskim Przedmieściu - trafiłeś idealnie! :dla kogo: w mieszkaniu dobrze poczuje się singiel lub para, student.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kopernika

Chełmno,kujawsko-pomorskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane. Wynajem bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł41 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,86m2 drugim piętrze w niskim bloku z cegły. Nieruchomość położona przy ul Wojska Polskiego w Toruniu. Komfortowe dwa osobne pokoje wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajme od zaraz 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Lubickiej na ekskluzywnym osiedlu 4 Sfery, docenionym w toruńskim konkursie Obiekt Roku 2014. Na powierzchnię mieszkania składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

18 zł/m²31 m² 558 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do wynajęcia lokal biurowy o pow. 31m2 , znajdujący się na I piętrze nowoczesnego obiektu handlowo - biurowego. Nieruchomość usytuowana w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

570 zł9 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

o wynajęcia pokój jednoosobowy, umeblowany, zamykany na klucz. Wyposażenie: łóżko jednoosobowe, szafa odzieżowa, stoliczek, komoda. W mieszkaniu są dwie łazienki. W kuchni sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

610 zł12 m²

 

Piętro:1/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:800 zł

Do wynajęcia pokój jednoosobowy w mieszkaniu przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, bardzo blisko Szpitala im. dr Jurasza. Piętro I Mieszkanie 7 pokojowe o metrażu 90 m2, wszystkie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł40 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

28292. Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie na ul.Wybickiego.Drugie piętro.Mieszkanie wyposażone w zmywarkę, pralkę,lodówkę oraz kuchenkę i telewizor.Posiada neostadę oraz Tv .Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł46 m² 32,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, chełmińskie Przedmieście, ul. Żelazna. : gdzie : Niecałe 2 km do Starego Miasta, kilka kroków do centrum handlowego Bumar. Okolica bardzo dobrze skomunikowana z resztą miasta. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł130 m² 16,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala ocieplona, ogrzewana. Wysokość 4,5 m Czynsz w wysokości 2200 zł netto. Koszt ogrzewania hali rozłożony na okres 12 m-cy i wynosi ok. 300 zł / m-c. Posadzka betonowa. Dostęp 24h/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga! uwaga! uwaga! Do wynajęcia piękne dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60.50m2 zaaranżowana według projektu architekta. Budynek położony w poszukiwanej lokalizacji - os. Rąbin -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 600 zł680 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Libera Nieruchomości zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni handlowo - biurowo - magazynowej w nowoczesnym budynku - galerii handlowej - w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

15 zł/m²300 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mobilne biuro nieruchomości oferuje na wynajem 300 metrową powierzchnię handlowo-usługową, zlokalizowaną w nowoczesnym centrum handlowym we Włocławku. Lokal znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł40 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu apartamentu 2 pokojowego zlokalizowanego w 3 piętrowym bloku z windą z 2018r. zlokalizowanego na osiedlu Jar. Mieszkanie dostępne tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje na wynajem 64-metrowe mieszkanie na osiedlu Południe. Nieruchomość skład się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł67 m² 35,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

31149. Do wynajęcia piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 67 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Torunia na nowym osiedlu Jar. Mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem (100 m2). W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Ludwikowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

22 zł/m²100 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

NA wynajem: biuro 100 m2 na drugim piętrze budynku przy ulicy Ludwikowo 7 w Bydgoszczy. Dodatkowo oddzielna toaleta oraz pomieszczenie socjalne. Parking na terenie biurowca na kilkanaście samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mohna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł47 m² 27,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (18m/16m), kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Toruń,kujawsko-pomorskie

92,31 zł/m²13 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Toruń, bydgoskie Przedmieście, 13m2, lokal użytkowy, parter, witryna, wejście z ulicy! Szukasz lokalu pod własny biznes? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Lokal znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

36,64 zł/m²56 m² 2 052 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowo-magazynowych położonych na 1 piętrze obiektu. Przedmiotem najmu jest powierzchnia biurowa, pokój do odmalowania, wykładzina do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł39 m² 33,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

NA wynajem Mieszkanie z balkonem na drugim piętrze w kamienicy na ulicy Grunwaldzkiej 77 w Bydgoszczy. Bardzo dobra komunikacja z centrum i pozostałymi częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

3 000 zł120 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro nieruchomości Makler prezentuje mieszkanie na wynajem w Bydgoszczy osiedle Białe Błota. Dom składa się : Parter: kuchni , salonu , małej wc oraz przedpokoju, piętra:3 pokoi oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 500 zł450 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo produkcyjna stanowiąca część budynku. Duża brama wjazdowa dla Tirów, plac manewrowy, parkingi. Posadzka betonowa , wysokość hali wewnątrz do 5 m. Teren ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka usytuowana na parterze kamienicy, po kapitalnym remoncie. Kuchnia umeblowana i wyposażona, bez lodówki i pralki. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na ogrodzonym podwórku za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiela

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie w cegle, składające się z 2 rozkładowych pokoi (20m/15m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie (ul. Rydygiera) składające się z 2 rozkładowych pokoi (25m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł150 m² 18,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować Państwu duże mieszkanie na wynajem o powierzchni 150 m2. Nieruchomość, w której znajduje się lokal mieszkalny, to dwupiętrowa kamienica z 1908 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przy Lesie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, przy Lesie, 49m2, 2 pokoje, III piętro, winda, zwierzęta mile widziane, zobacz film: szukasz mieszkania do wynajęcia na osiedlu Przy Lesie? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kilińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka na bydgoskich Bielawach, ul. Kilińskiego. Doskonała lokalizacja dla studentów ukw, studentów kierunków medycznych odbywających praktyki w Szpitalu A. Jurasza lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem umeblowane - Bartodzieje Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem apartament w budynku pensjonatowym. Lokal składa się z trzech pokoi (22/15/10m 2 ), aneksu kuchennego z przedpokojem (15m 2 ) oraz dwóch łazienek. Lokal świeżo po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w Nieruchomości Do wynajęcia przestronna kawalerka na bydgoskim Błoniu przy ul. Okrzei. Bardzo dobra lokalizacja: w pobliżu pętli autobusowej, sklepów, lasu. Mieszkanie.