dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 050 zł38 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność! Oferuję do wynajęcia na przytulne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Piastowskim Mieszkanie o powierzchni 38,50m2 znajduje się na iiip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzoskwiniowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł35 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń - Wrzosy - ulica Brzoskwiniowa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze w doskonałej lokalizacji w pobliżu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Borucin

Borucin,kujawsko-pomorskie

12 000 zł1 618 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:23 110 m²

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu hali z domem. Nieruchomość położona w miejscowości Borucin gmina Osięciny powiat radziejowski na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łąkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł108 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie umowa najmu okazjonalnego. Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 5 rozkładowych pokoi, oddzielnej kuchni z jadalnią, spiżarni, 2 łazienek, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kraszewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28,43 zł/m²51 m² 1 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia, atrakcyjny lokal biurowy 51m2 składający się z 3 pomieszczeń podzielone ściankami z drzwiami). Lokal z klimatyzacją. Okna od strony południowej i zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko w biurze Novator Mieszkanie typu M-2 w dobrej lokalizacji na Wyżynach. Mieszkanie świeżo po remoncie, czyściutkie , gotowe do wprowadzenia. Pokój dzienny z wnęką(18m2), okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł82 m² 23,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze! Do wynajęcia duże, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 82 mkw. w Fordonie ul. Kleberga. Dwa duże pokoje po 22 mkw., trzeci pokój 10 mkw., kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł18 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka (17,5 m2) usytuowana na piątym piętrze bloku Z 2021 r. z windą na bydgoskim Śródmieściu ul. Pomorska. Zostań pierwszym najemcom! Atrakcyjna kawalerka świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem mieszkanie we Włocławku na osiedlu Mielęcin. Lokal o powierzchni 40 m kw usytuowany jest na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 zł/m²250 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wysokim parterze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe Składa się z: ośmiu pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

64,94 zł/m²106 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy mieszczący się przy ul. Łaziennej w samym sercu Torunia w sąsiedztwie ulicy Szerokiej o całkowitej powierzchni 106,26 m2. Powierzchnia 106,26 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²205 m² 9 225 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Gagarina naprzeciw rektoratu. Na powierzchnię 33 m2 składa się większy pokój z wejściem do kuchni, sypialnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:320 m²

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dom przy ul. Chopina, na bydgoskim Skrzetusku. Cicha, spokojna i zielona okolica, pełna infrastruktura, bogate zaplecze usługowo-handlowe, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45,14 zł/m²66 m² 2 979 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Szajnochy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

18 000 zł1 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na ul. Szajnochy Oferujemy na wynajem halę magazynową, przeznaczoną na magazyn, usługi lub inną działalność. Atutem oferty jest możliwość zaplanowania powierzchni, biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²107 m² 5 350 zł

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²238 m² 9 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu w ścisłym centrum miasta. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szajnochy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 000 zł2 500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na ul. Szajnochy Oferujemy na wynajem dużą halę magazynową, przeznaczoną na magazyn, usługi lub inną działalność. Atutem oferty jest możliwość zaplanowania powierzchni, biur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

37,50 zł/m²36 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 36 m2 położony w przyziemiu na jednej z głównych ulic w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn ogrzewany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

69,44 zł/m²11 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z dużą szklaną witryną położony na Targowisku Białym w Fordonie. Powierzchnia do własnej aranżacji. Otwarta przestrzeń daje możliwość dowolnej aranżacji na salę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka (19 m2) z ustawnym balkonem usytuowana na piątym piętrze bloku Z 2021 r. z windą na bydgoskim Śródmieściu ul. Pomorska. Atrakcyjna kawalerka świeżo wykończona, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przestronny lokal (300 m2) na drugim piętrze w nowoczesnym budynku. Idealny pod każdy rodzaj działalności, gdyż może zostać wykończony według potrzeb przyszłego najemcy. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo atrakcyjna nowa kawalerka w pobliżu ścisłego Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane na parterze budynku, składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament (86m2) położony na trzecim piętrze w najpiękniejszej części Bydgoszczy Oferujemy wynajem apartamentu położonego na Osiedlu City Park. Lokal składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43 zł/m²429 m² 18 455 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z wieloma przeszkleniami, własną recepcją z parteru i windą położony przy jednej z głównych ulic miasta Bydgoszczy. Duża powierzchnia otwiera przed potencjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

16,67 zł/m²300 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Przestronny lokal (300 m2) na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Idealny pod gabinety lub biura, ale także każdy inny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Grudziądzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

45 zł/m²144 m² 6 480 zł

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowe, komfortowo wyposażone mieszkanie dwupokojowe (37 m2) na IV piętrze w bloku przy ul. Gałczyńskiego. Wszystko, czego oczekujesz od mieszkania - jest tu! Przy zachowaniu dobrego smaku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 maja 2-pokojowe mieszkanie - położone na terenie ogrodzonym, blok z cegły - ul. Targowa, jakubskie Przedmieście Atuty: - lokal umeblowany (w przedpokoju i sypialni szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

750 zł25 m²

 

Piętro:1/1

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:250 zł

Rezydencja z charakterem położona w lesie 300metrow od jeziora ,1800metrow od sklepu Carrefour express do Miasta Toruń 10km dojazd autobusem numer 46 .Dom z brązowym dachem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

56 zł/m²205 m² 11 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w najnowocześniejszym kompleksie biurowym klasy A w regionie. Biurowiec o ponadczasowej architekturze, w którym zastosowano nowoczesne technologie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł64 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu idealne mieszkanie do wynajęcia składające się z trzech pokoi w tym przestronny salon z aneksem kuchennym wyposażonym w klimatyzację z którego wychodzimy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²191 m² 6 685 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 191 m2 położony na parterze na jednej z głównych ulic handlowych w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł66 m² 45,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zupełnie nowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na swojego pierwszego Najemcę czeka bardzo bogato wyposażony nowoczesny aneks kuchenny z lodówką, zmywarką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Szajnochy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

12 000 zł1 000 m² 12 zł/m²

 

 

 

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20,83 zł/m²120 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy (120 m2) usytuowany w piwnicy budynku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal klimatyzowany o pow. 120 m2 zajmujący całą kondygnację piwniczną w budynku z 2000 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Cieszkowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

24,88 zł/m²133 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (132,66m2) usytuowana na 1 piętrze reprezentatywnej kamienicy w Śródmieściu, ul. Cieszkowskiego. Oferta wyłącznie w naszym biurze! Lokal usytuowane w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

28,98 zł/m²88 m² 2 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności. Zostały w nim wyodrębnione pomieszczenia: biurowe, magazynowe, szatnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

43,02 zł/m²53 m² 2 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wysokim parterze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe Składa się z: trzech pomieszczeń biurowych (10,91m2, 23,09m2, 18,68m2).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij