dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniecka

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 100 zł37 m² 29,57 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,20 mkw, położone na 8. piętrze bloku 11-piętrowego, przy ul. Wienieckiej we Włocławku, z balkonem, wykończone - okna pcw z roletami materiałowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł43 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 43mkw. Wyżyny Ul. Bohaterów Kragujewca czynsz najmu 1850 zł plus opłaty Oferujemy do najmu komfortowe mieszkanie 2 pokojowe położone na III piętrze w bloku. Funkcjonalny rozkład szczeciński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Piekary

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł28 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, stare Miasto, ul. Piekary Studencie, jeśli szukasz mieszkania, zlokalizowanego na Starym Mieście, mamy coś dla Ciebie. Do wynajęcia kawalerka znajdująca się w jednej z kamienic Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 350 zł45 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem piękne mieszkanie w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem śliczne mieszkanie bezczynszowe w bardzo zadbanej kamienicy w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł65 m² 36,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.65 m o 2 pokojach,kuchni i łazienki położone na 6 piętrze w dzielnicy Kapuściska,aby utworzyć dodatkowy pokój właściciel ma świetny pomysł.Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

76,47 zł/m²51 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Przedmiot ogłoszenia dostępny jest od zaraz. Na wynajem lokal przystosowany pod usługi medyczne/ kosmetologiczne. Lokal mieści się na parterze nowo powstałego apartamentowca, z 2019 roku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na wynajem! Oferuję do wynajęcia nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją, zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka zlokalizowana w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 27 m2 znajduje się na drugim piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem bardzo zadbaną kawalerkę we Włocławku, na osiedlu Południe, województwo kujawsko-pomorskie. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cztery Pory Roku

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne trzypokojowe mieszkanie na nowym, spokojnym osiedlu. To idealna propozycja dla osób ceniących spokój, zieleń i dogodny dostęp do miasta. Mieszkanie o powierzchni 58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Wilcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

32 zł/m²25 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do zapoznanie się z ofertą najmu budynku magazynowo-warsztatowego usytuowanego na tyłach domu mieszkalnego na bydgoskich Jarach. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sportowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

88,92 zł/m²37 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

*Tylko u nas* Oferta: biuro na wynajem Lokalizacja: centrum Torunia, przy ul. Szosa Chełmińska Powierzchnia pod biuro/usługi - 37,11 m2 Dodatkowo łazienka i pomieszczenie socjalne: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł32 m² 61,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Jar, nowym bloku Mieszkanie zlokalizowane jest na III piętrze Mieszkanie jest o powierzchni 32.35 m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 41 m2 usytuowane na 2 piętrze w apartamentowcu z windą. Lokalizacja Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

66,67 zł/m²180 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z przyjemnością prezentuję lokal o powierzchni 180 m2 + 60 m2. Jego głównym atutem jest położenie w samym środku Rynku Nowomiejskiego na Toruńskiej starówce. O lokalu: - duża witryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Wykończony i w pełni wyposażony apartament o pow. 41m2 położony w nowym budynku mieszkalnym (2022 r) na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M4 Wyżyny Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 54 m2, położone na cichym i spokojnym bydgoskim osiedlu Wyżyny. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Świetne mieszkanie na wynajem. 90m2 w pobliżu ulicy Wojska Polskiego zaledwie 300m od Galerii Zielone Arkady. Mieszkanie obecnie ma układ 3 pokoi z aneksem kuchennym ale dla osób oczekujących 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Donimirskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, zapoznaj się z ofertą! Rubinova to prestiżowa inwestycja, która wpisuje się w architektoniczny pejzaż toruńskiego Rubinkowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 300 zł40 m² 57,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponuję wynajem mieszkania 2-pokojowego z tarasem i miejscem postojowym na osiedlu Artystycznym przy ulicy Targowej. Mieszkanie nowe, przygotowane dla pierwszego najemcy, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Mikołaja Kopernika

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł41 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem! świetna lokalizacja I piękny widok Z okna! Oferta skierowana do osób pracujących. Najem okazjonalny przez Notariusza. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Prestige.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 400 zł45 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem! Mieszkanie jest niezamieszkałe i możliwe do przekazania w szybkim terminie. Oferta na wyłączność biura nieruchomości Prestige. Klucze w biurze. Wymagany najem okazjonalny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/7