dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 855 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 855 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 32m2 z centralnym ogrzewaniem w kamienicy wolnostojącej dla osób o poważnym statucie tożsamości. Telefon do kontaktu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żółkiewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w cichej okolicy o powierzchni 39m2 przy ul. Żółkiewskiego (os. Piernikowe). Do dyspozycji Najemcy: salon z aneksem kuchennym z zabudową meblową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł63 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 kwietnia - 3 pokojowe mieszkanie położone w wieżowcu na parterze - osiedle Na Skarpie. Na powierzchnię 63 m2 składa się: - salon z wyjściem na balkon typu loggia - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

32,73 zł/m²110 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

30914. Do wynajęcia powierzchnia biurowa w wysokim standardzie składających się z 6 pomieszczeń + wc wraz z łazienka dodatkowo pomieszczenie gospodarcze. Wszystkie pomieszczenia wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Łazienna

Toruń,kujawsko-pomorskie

25,45 zł/m²275 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal gastronomiczny mieszczący się przy ul. Łaziennej w zabytkowej kamienicy w samym sercu Torunia w sąsiedztwie ulicy Szerokiej o całkowitej powierzchni 275 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

11 300 zł664 m² 17,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest budynek na wynajem o powierzchni użytkowej 665 m2 zlokalizowany w centrum miasta. Parterowy budynek składa się z : - hali o pow.210m2 o wys. 4,5m - hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

41,67 zł/m²24 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest wynajem pawilonu handlowego o pow. 24m , zlokalizowanego na terenie targowiska na osiedlu Bartodzieje. Lokal jest po generalnym remoncie : zostały wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 400 zł68 m² 20,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Włocławka z miejscem parkingowym na terenie zamkniętym. W cenie wszystkie media poza prądem. Dostęp do internetu i telewizji satelitarnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

35 zł/m²191 m² 6 685 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest bardzo ładny, zadbany lokal w samym sercu głównej handlowej ulicy. Nieruchomość mieści się na parterze w zadbanej kamiennicy. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 191.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Długa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

38,89 zł/m²90 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Przedstawiam do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni ok. 90m2. Lokal jest po kapitalnym remoncie, duża witryna, dwa wejścia. Jest to miejsce godne uwagi ze względu na swoje położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł74 m² 30,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopackich

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Konopackich 6 na Jakubskim Przedmieściu. Blok z cegły wybudowany w 1987 roku, mieszkanie położone na pierwszym piętrze, środkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 3-pokojowe mieszkanie położone przy Szosie Chełmińskiej na Chełmińskim Przedmieściu. Na powierzchnię 65 m2 składają się 3 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

30 zł/m²165 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal idealny pod działalność biurową, szkoleniową lub usługi o powierzchni 165 m2 zlokalizowany w doskonałym miejscu osiedla Leśnego na 2 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Szanowni Państwo, prezentuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m 2 w odrestaurowanej kamienicy, w centrum Bydgoszczy, w której elegancka i funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość wynajęcia domu na bydgoskich Bartodziejach. Dom o powierzchni około 100m2 stoi na działce 581m2. Do dyspozycji Najemców: parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

29,07 zł/m²60 m² 1 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca Państwu na wynajem lokal biurowy o powierzchni około 60m2 usytuowany na parterze biurowca w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z 3 pomieszczeń: przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 250 zł52 m² 43,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53m w odrestaurowanej kamienicy, która mieści się w ścisłym centrum Bydgoszczy-na Starym Rynku. Pomimo lokalizacji, która tętni życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Makler poleca Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 31 m -kawalerka, kuchnia oddzielna plus łazienka Lokalizacja idealna, sklepy pod nosem, komunikacja w zasięgu dłoni Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 590 zł100 m² 25,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 101m2 położone na drugim piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Górzyskowo. Istnieje możliwość całkowitego wyposażenia mieszkania lub jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 200 zł143 m² 29,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do wynajęcia dwukondygnacyjny dom zlokalizowany w Bydgoszczy na osiedlu Czyżkówko. Gotowy do wprowadzenia. Powierzchnia budynku wynosi 142,9 m2, natomiast powierzchnia ogrodu to ok. 350 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 350 zł50 m² 26,73 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - tanio 2 pokoje/rubinkowo Oferuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Łyskowskiego z pięknym widokiem na miasto. W skład nieruchomości wchodzą (50m2): - oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strobanda

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jar, 2 pokoje! Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia mieszkania zlokalizowanego na I piętrze w bloku z cegły. Rok budowy budynku 2020r. Mieszkanie ok. 34 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

900 zł28 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwa pokoje Skarpa! Przedstawiam Państwu ofertę wynajęcia mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na XI piętrze. Mieszkanie ok. 28 m2 składa się z: - kuchni, - salon, - osobnej sypialni, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł58 m² 24,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na wynajem. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku na Szwederowie. Całkowity metraż to 57 mkw. W sklad tej powierzchni wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 850 zł74 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest świeże, wyremontowane mieszkanie na wynajem w samym sercu miasta blisko dworca pkp w odnowionej kamiennicy. Budynek ocieplony i zadbany. Oferowane mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Curie Skłodowskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 690 zł49 m² 34,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe Bielawy - Skrzetusko - ul. Marii Curie Skłodowskiej 40 - Najlepsza lokalizacja dla studentów jak i dla osób pracującuch ,2 oddzielne zamykane pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro nieruchomości Makler prezentuje dom na wynajem w Bydgoszczy osiedle miedzyń. Dom składa się : Parter: kuchni , salonu oraz osobnej jadalni , małej wc oraz przedpokoju, piętro:3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasny apartament położony przy ul.Targowej. Mieszkanie jest nowe - pierwszy najem. Nieruchomość sprawdzi się w przypadku osób ceniących komfort oraz atrakcyjną lokalizację. Układ pomieszczeń;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł71 m² 22,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler poleca Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 71m składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch bardzo dużych sypialni, korytarza i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

20 000 zł2 808 m² 7,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty jest wynajem nieruchomości zlokalizowanej w Koronowie, w skład której wchodzi działka o pow. 6122 m , na której stoi budynek produkcyjny dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

6 500 zł169 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:914 m²

Przedmiotem oferty jest dom przeznaczony na wynajem. Nieruchomość mieści się w dobrej lokalizacji na Miedzyniu. Rok budowy 2007. Powierzchnia działki 914 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 1 lutego 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze domu 2-rodzinnego, przy ul. Radiowej na Stawkach. Na powierzchnię 50 m2 składają się: - dwa oddzielne pokoje - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

31181. Mieszkanie na wynajem na ul. Rakowicza 9 w Toruniu. Mieszkanie o powierzchni 56m znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku, jest w pełni umeblowane. Oferta dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

22,50 zł/m²40 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok 40 m2, z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalność biurową, np. biuro księgowe, biuro usług doradczych, kredytowych, pracownia projektowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł46 m² 33,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia wysoki standard, składa się z: - dwóch pokoi po 13,5m2 - jeden z balkonem - kuchni - łazienki z wanną i prysznicem - zabudowanej garderoby - zamykanego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na osiedlu Koniuchy, wielkości 50m2 do wynajęcia. Masz pomysł na biznes? Szukasz lokalu w ciekawej okolicy i w przystępnej cenie? Świetnie trafiłeś! Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 200 zł44 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prestige Nieruchomości prezentuje bezczynszowy, elegancki lokal mieszkalny o pow. 43,89 m2 usytuowany na komfortowej kondygnacji - parterze kamienicy. Lokal składa się z dwóch, przejściowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu mieszkania na 1 piętrze. Najmujący nie płaci prowizji Dwa pokoje, salon przechodni (16m2) + wnęka z tapczanem ( ok 6m2), sypialnia 12m2 kuchnia jasna, umeblowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta o pow. 85m. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji w nowoczesnym budynku znajdującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie znajduje się w bloku na parterze na osiedlu Bohaterów. Blok położony jest w spokojnej okolicy, w pobliżu przedszkole, żłobek, szkoła.