dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Altanowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości poleca do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,00 m2 na ul. Altanowej w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na trzecim pietrze w bloku, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 650 zł26 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o powierzchni 25,80 m2, parter, duży ogródek, po remoncie. Mieszkanie jest wyposażone i umeblowane. Nieruchomość składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

57,95 zł/m²146 m² 8 460 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w świetnej lokalizacji 5 pomieszczeń-lokali.o łącznej powierzchni 141,32 m2 położonych na parterze. Do dyspozycji 6 miejsc parkingowych. Cena za 1m2 60 zł netto,do tego opłaty za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca: bardzo wygodne mieszkanie zlokalizowane w cichej części osiedla Glinki. Budynek ocieplony i zadbany w otoczeniu bezpiecznego osiedla i punktów handlowo-usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

50 zł/m²17 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

********biura na wynajem******* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu biurowego zlokalizowanego blisko toruńskiej Starówki. Lokal znajduje się w budynku biurowym. Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł36 m² 38,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! kapuściska, ul. Wojska polskiego Prezentuję Państwu gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy Rządz - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 60m2 położone na pierwszym piętrze w nowym bloku. Mieszkanie składa się dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Smólsk

Smólsk,kujawsko-pomorskie

2 500 zł68 m² 36,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 68,04 mkw, zlokalizowany w nowo wybudowanym, stylowym budynku parterowym a`la dworek, obok zabytkowego, odrestaurowanego pałacu klasycystycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Watzenrodego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł47 m² 42,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Marzy Ci się mieszkanie w Toruniu w bliskiej odległości od terenów zielonych, lasu i tras spacerowych? Chciałbyś/chciałabyś mieszkać w zupełnie nowym mieszkaniu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rajska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 24,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,40 mkw, położone na parterze bloku 4-piątrowego, przy ul. Rajskiej, na Os. Zazamcze we Włocławku, z balkonem, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł32 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 32,13m2. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze sześciopiętrowego bloku przy ul. Ogrody, os. Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe,34-metrowe mieszkanie ulokowane w centrum Ciechocinka przy ulicy Zdrojowej. Do Fontanny Grzybek oraz Parku Zdrojowego jest 150m. Mieszkanie posiada przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 800 zł53 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku, zlokalizowanym na zamkniętym, monitorowanym osiedlu w Aleksandrowie Kujawskim, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie typu M-4 na II p. o powierzchni 69m2 w budynku z cegły 2016 rok. Nasłonecznienie wshodnio-zachodnie- mieszkanie słoneczne. Materiały wykończeniowe oraz umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł80 m² 31,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze! Szukasz do wynajęcia przestronnego mieszkania? Chcesz mieć blisko do Starówki, a zarazem mieszkać w cichym i spokojnym miejscu nieopodal parku? Zależy Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł24 m² 41,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Grudziądz Mniszek - oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 24m2 położone na drugim piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z 1 pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***rezerwacja*** 0ferta najmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m2, usytuowanego na 2 piętrze w niskim bloku przy ulicy Świętopełka. Po generalnym remoncie, wymiana okien, instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne dla studenta wsb lub osoby pracującej! Lokal po odmalowaniu ścian na jasno szary kolor. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Pck w wieżowcu na 1 piętrze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od stycznia 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone przy ul. Niesiołowskiego na II Rubinkowie z przynależnym ogródkiem. Atuty: - mieszkanie częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł31 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament 31,32 m2 blisko centrum miasta Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w centrum Torunia (targowa 16a). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sartowice

Sartowice,kujawsko-pomorskie

1 400 zł95 m² 14,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie w miejscowości Sartowice, gmina Świecie, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Lokal mieszkalny położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, 6 minut do Szpitala Jurasza Do wynajęcia przytulna kawalerka idealna dla studenta z pobliskiego Collegium Medicum. Lokal o powierzchni około 28 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

450 zł9 m²

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jednoosobowy pokój w 4 pokojowym mieszkaniu przy ul. Harcerskiej w Toruniu *zamykany na klucz *wifi w cenie! *bardzo atrakcyjna lokalizacja dla studentów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Makler nieruchomości poleca na wynajem mieszkanie W centrum bydgoszczy O bardzo wysokim standardzie. Nowoczesne mieszkanie po gruntownym remoncie gotowe do zamieszkania. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gersona

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł67 m² 41,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentuje Państwu Rewelacyjne Mieszkanie do Wynajęcia Mieszkanie zlokalizowane na Oś. Górzyskowo, w bloku usytuowanym na zamkniętym terenie. Składa się z trzech pokoi w tym jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku mieszkalnym jednorodzinnym na Osowej Górze. Lokal o powierzchni około 40 metrów mieści się w suterenie. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrakowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania 2-pokojowego na Toruńskich Wrzosach. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym z ogrodem. Mieszkanie posiada kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wysoka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 799 zł53 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna od zaraz! Na wynajem Apartament z windą z 2018 roku położony na 2 piętrze w nowszym bloku w Bydgoszczy przy ulicy Wysokiej 1e. Lokal mieści się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętego Ducha

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 090 zł24 m² 45,42 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na prezentacje mieszkania-kawalerki na wynajem. Kawalerka położona na 1 piętrze w kamienicy. Nieruchomość po kapitalnym remoncie, wymieniono wszystkie instalacje, na ścianach gładź, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 zł73 m² 21,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealna oferta dla pary lub rodziny z dziećmi! Przestronne 3 pokoje! Z ogromną przyjemnością polecam na wynajem mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na wynajem śliczne mieszkanie bezczynszowe w bardzo zadbanej kamienicy w Centrum Włocławka. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł35 m² 62,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, osiedle Jar, ul. Strobanda 10. Do wynajęcia nowe dotąd niezamieszkałe, dobrze doświetlone mieszkanie dwupokojowe. Usytuowane jest ono w nowym bloku z windą, na 3 - ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

72,22 zł/m²9 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do wynajęcia mini lokalu o powierzchni 9,20m2 Lokal skałada się z sali o powierzchni 7,5m2 i toalety 1,7m2 Świetna lokalizacja, witryna od strony ulicy, bezpłatne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane komfortowe, umeblowane w nowoczesnym stylu M-3 zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym bloku z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł14 m²

 

Piętro:parter/4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Wynajmę pokój 1-osobowy w mieszkaniu studenckim przy ul. Podgórnej. Dostępny od 1.01.2025 Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie! Łazienka z prysznicem (opcja deszczownicy) i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 500 zł63 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z oferta wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 62,9m2 w bloku z windą z 2012 roku na ulicy Krasińskiego. Budynek ogrodzony z monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 999 zł83 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości i Finanse zaprasza do wynajmu ekskluzywnego apartamentu o powierzchni 83,18 m2 z tarasem o powierzchni 31 m2 znajdującego się w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *mieszkanie mieści się na terenie strzeżonym w Kompleksie Arkada- park przy ul. Toruńskiej 45 D w Bydgoszczy *powierzchnia 35 m2 *parter *ogrzewanie centralne *teren Kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzałowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone przy ul. Strzałowej na nowoczesnym osiedlu "sosonowy Las" - z własną siłownią, wydzielonym miejscem do grilowania i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura ładne, przestronne mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach dla rodziny lub pary. Lokal po remoncie, wyposażony, gotowy do zamieszkania. W budynku winda. Mieszkanie składa się.