dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 857 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od kwietnia przepiękne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, osiedle Uniwersyteckie, ul. Fałata 65 - blisko umk, plaza. Atuty: - nowoczesny dizajn - lokal umeblowany, - funkcjonalne wnętrze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Batorego - osiedle Mokre. Na powierzchnię 80 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne bezczynszowe M-4 na osiedlu Błonie. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, usytuowane na 1 piętrze domu, składa się pokoju z dużym i w pełni wyposażonym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jakuba

Toruń,kujawsko-pomorskie

5 000 zł67 m² 74,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu elegancko - funkcjonalnie wykończonego Apartamentu zlokalizowanego w prestiżowym kompleksie zabudowy w sercu Toruńskiej starówki przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia atrakcyjne przestronne M-4 w Fordonie, na Osiedlu Tatrzańskim. Mieszkanie o powierzchni 55, usytuowane na 2 piętrze, składa się z 3 oddzielnych pokoi, kuchni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agdom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękne mieszkanie na wynajem we Włocławku na osiedlu Zazamcze, przy ul.Toruńskiej. Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze. Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 nowe pokoje os. Bielawy! W pełni wyposażone, wysoki standard, zostań pierwszym Najemcą! Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home przedstawia ofertę wynajmu nowego mieszkania na os. Bielawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł48 m² 41,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą! Do wynajęcia przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne M-3 na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku ( nowe budownictwo ), składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł32 m² 47,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Toruń, koniuchy, ul. Kozacka Do wynajęcia przytulna, przestronna i zadbana kawalerka z balkonem i nowocześnie urządzoną kuchnią. Dla kogo Idealne dla singla lub pary; studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka na wynajem | 200 m | 5 pokoi | ogród | blisko centrum Do wynajęcia połowa bliźniaka o powierzchni ok. 200 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 200 zł64 m² 49,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie Z ogródkiem**** Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości blue-home prezentuje ofertę wynajmu powierzchni magazynowej zlokalizowanej w Toruniu, na terenie przemysłowym elana. Obiekt charakteryzuje się doskonałym skomunikowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł29 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 29 m , zlokalizowana na 4. piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z: -salonu, -kuchni, -łazienki, -przedpokoju. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

9,38 zł/m²800 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lub kupna nieruchomość komercyjna o wysokim potencjale rozwojowym w Kowalewie Pomorskim. Świetnie położona w strategicznej lokalizacji tuż przy drodze krajowej nr. 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Architektów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy naszą nową ofertę - mieszkanie na wynajem położone w Bydgoszczy w spokojnej części osiedla Kapuściska. To przytulne i funkcjonalne mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 550 zł38 m² 40,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecamy do wynajęcia zadbane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w ocieplonej kamienicy w okolicach pkp. Lokal jest po gruntownym remoncie , jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja do 14.05- House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertę najmu mieszkania o powierzchni 30,78 m , położonego na bydgoskich Wyżynach - osiedlu pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem 48 m | Nowy Fordon Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 70 m2. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w dobrze usytuowanej lokalizacji w centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: wynajmę przyjazne dla zwierząt, w pełni rozkładowe 2 pokoje przy ulicy Głowackiego 8 w Bydgoszczy. -Nieruchomości- powierzchnia 47 m2. Piętro 6 z 10. Ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, które mam przyjemność przedstawić, to nowe i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m2, które znajduje się na parterze nowoczesnego budynku, wybudowanego w 2023r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w domu szeregowym o powierzchni 52 m2. Lokal w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

20 zł/m²770 m² 15 400 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

House Team Nieruchomości & Finanse oferuje na wynajem nowo wyremnotowaną halę produkcyjno-usługową o powierzchni 770 m2, która może być wykorzystana do lekkiej produkcji, logistyki, jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

12 490 zł509 m² 26,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiam Państwu do wynajęcia halę magazynowo - produkcyjną z częścią biurowo - socjalną o powierzchni użytkowej 509 m 2 zlokalizowaną w przemysłowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Astrowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł64 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska ma przyjemność zaprezentować nowoczesne, komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ulicy Astrowej, na cenionym i spokojnym osiedlu Owczarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Rynek Nowomiejski

Toruń,kujawsko-pomorskie

80,31 zł/m²81 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal gastronomiczny Toruń, rynek Nowomiejski 80,94 m Czynsz najmu: 6 500 zł / m-c Lokal bezczynszowy Do wynajęcia w pełni wyposażony i przystosowany do działalności gastronomicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Halicka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł31 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super oferta! tylko U nas! Przedmiotem oferty wynajmu jest przytulna i komfortowa kawalerka o powierzchni 30,9 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo - ulica Halicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 zł78 m² 24,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie 66 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w centrum. Lokal składa się z salonu, sypialni, gabinetu, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

22,88 zł/m²153 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 153 m , zlokalizowanego w kamienicy na Toruńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem - Czyżkówko | cisza, ogródek, teren ogrodzony Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Czyżkówka, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentuję dwu pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z windą i miejscem postojowym. Mieszkanie częściowo umeblowane w bardzo dobrym stanie technicznym. kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

6 900 zł154 m² 44,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, czteropokojowy apartament (153,5m2) położony na pierwszym piętrze budynku z 2018 r. Mieszkanie imponuje spójną konwencją wykończenia, jakością użytych materiałów, przemyślanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

3 100 zł75 m² 41,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem nowy dom w Silnie w zabudowie bliźniaczej. Dostępne dwa segmenty - wolne od maja. Dom o powierzchni 75 m2 , parterowy z ogrodem. Świeżo nawieziona ziemia, wyrównany teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piskorskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie z widokiem na zieleń, położone przy ul. Piskorskiej 5 na II Rubinkowie. Mieszkanie umeblowane: - sypialnia: duża szafa w zabudowie, łóżko małżeńskie z materacem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Koszalińska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 zł9 m²

 

Piętro:10/11

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 100 zł

W skrócie: - dostępność: od zaraz. - dla kogo: osoba pracująca lub studiująca (bez zwierząt). - współlokatorzy: obecnie 2 osoby (kobieta i mężczyzna). - lokalizacja: okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł37 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy centrum handlowym Plaza na ul. Broniewskiego o powierzchni 37,10m2. Z uwagi na bliskość umk idealny dla studentów. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

MW Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 61 m , zlokalizowanego na osiedlu Rąbin przy ulicy Wojska Polskiego 45 w Inowrocław w cenie 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią 38 m | ul. Grunwaldzka | dostępne od zaraz Do wynajęcia przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 38 m , położone na.