dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 857 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 857 ogłoszeń

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę lokal handlowo usługowo magazynowy (piwnica) o powierzchni 438 m2, w Centrum Grudziądza. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Włodka 16 w Grudziądzu i stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia część lokalu o powierzchni około 60 m2 w Inowrocławiu, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta, z bogatym zapleczem usługowo-handlowym. Cena najmu to 20 zł.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Piękne nowe mieszkanie do wynajęcia. Wypełni wyposażone automatyczne ogrzewanie. Wchodzisz i mieszkasz bezczynszowe tylko opłaty za wodę gaz prąd.

Szczegóły ogłoszenia

61,83 zł/m²230 m² 14 220 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia jasne i funkcjonalne biuro o powierzchni 230 m , zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu Modern Office przy ul. Królowej Jadwigi 18 w Bydgoszczy. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy/handlowy/sklep o powierzchni 64m2, z zapleczem socjalnym. Ogrzewanie gazowe, ok.500zł w okresie grzewczym. Cena: 2300zł /miesiąc (netto) Zapraszam do kontaktu:.

Szczegóły ogłoszenia

31 750 zł1 270 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta obejmuje długoterminowy wynajem hali produkcyjno-magazynowej. 1. Hala produkcyjno-magazynowa: powierzchnia hali - 1270 m2, wysokość 7 m. Dwie suwnice: 8 i 3,2 ton nośności. Dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Oferta obejmuje długoterminowy wynajem budynków, w skład których wchodzi hala produkcyjno-magazynowa dwunawowa: hala produkcyjno-magazynowa dwunawowa o łącznej powierzchni 2220 m2, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

Hala produkcyjno magazynowa do wynajęcia. Lokalizacja: bydgoszcz, ul. Grunwaldzka 235 Powierzchnia hali. 1728 m2( 72 m x 24 m). Dwie suwnice: 16 i 10 ton nośności. Dwie bramy wjazdowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia Ul Gdańska 145 Bydgoszcz 3 500 zł netto /miesiąc Dwie witryny sklepowe Parking za budynkiem Ogrzewanie gazowe własne Więcej informacji udzielę telefonicznie  

Szczegóły ogłoszenia

12,22 zł/m²177,97 m² 2 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Koronowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Pko Bank Polski S.A., Biuro Administrowania Nieruchomościami - Zespół Nieruchomości i Kontraktów w Gdyni proponuje Państwu do wynajmu nieruchomość położoną w Grudziądzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko W pepper house! 2 pokojowe mieszkanie na wynajem! atuty: - 2 niezależne pokoje! - Pożądana lokalizacja! - Trójstronna ekspozycja okien! - Kameralny budynek! charaketrystyka: na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

33,33 zł/m²105 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 105 m wykończony w 2024 r: obecnie mieści się w nim biuro, ale doskonale nadaje się do zaadaptowania pod 3-gabinetową przychodnię czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł36 m² 36,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta wynajmu nowego, komfortowego mieszkania na os.Rządz przy ul. Hubala! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35,7 m , położone na 4 piętrze w bloku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 2 pokoje, nieumeblowane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu rozkładowego 2-pokojowego mieszkania, położonego na czwartym piętrze budynku z windą przy ul. Rejtana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przyjazne dla zwierząt przy Dworcowa 45 w centrum Bydgoszczy (śródmieście). -Nieruchomość- lokal o powierzchni 41,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskich Saperów

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w nowym budownictwie na terenie osiedla zamkniętego z miejscem postojowym na auto przy ul. Polskich Saperów, rąbin w Inowrocławiu. Oferta na wyłączność tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ścieżka Szkolna

Toruń,kujawsko-pomorskie

4 000 zł86 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam nietypowe mieszkanie z pięknym widokiem na Wisłę o powierzchni 86,40m2. Lokal znajduje się na parterze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 300 zł40 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego dwupokojowego apartamentu w Dzielnicy Muzycznej. Komfortowe mieszkanie znajduje się na osiedlu sens, przy ulicy Paderewskiego. Na Najemcę czeka bardzo bogato.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Libelta

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

46,83 zł/m²126 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Posiadamy do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowym lub usługowym, umiejscowiony w ścisłym centrum miasta, w prestiżowej lokalizacji na ul. Libelta. Ze względu na bliskie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł30 m² 40,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 1-pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 29,5m2, znajdujące się na 3 piętrze w niskim bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł38 m² 78,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na ósmym piętrze w jedenastopiętrowym budynku z windą. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nad Portem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 600 zł41 m² 88,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w topowej lokalizacji, które łączy komfort, styl i prestiż? Ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wchodzisz i od razu czujesz spokój, estetykę i zapach nowości. Bez remontów, bez kompromisów, bez dodatkowych nakładów - po prostu zaczynasz wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przepięknego apartamentu zlokalizowanego na ulicy Zaświat w Bydgoszczy - osiedle Leśne. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze 6-pietrowego apartamentowca z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Krasińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 090 zł19 m² 57,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulne studio przy ul. Krasińskiego 5 w Bydgoszczy, w centralnej lokalizacji blisko parków i uczelni. -Nieruchomość- mieszkanie o powierzchni 18,94.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare miasto- klimat - komfort-świetna lokalizacja. Tak krótko można podsumować to niewielkie mieszkanko, mieszczące się na 1pietrze kamienicy przy ul.Mostowej. Komfortowo urządzone i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł32 m² 49,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie na wynajem - Osiedle Tarpno, ul. Armii Krajowej Szukasz komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje wyjątkową ofertę -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Toruńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 200 zł50 m² 44,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie (49,7 m2) na ulicy Toruńskiej na pierwszym piętrze budynku z windą z 2010 roku. Oferta na wyłączność. Do Waszej dyspozycji oddajemy salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciołkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania - ul. Ciołkowskiego 1, grudziądz Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 32 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koronowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 000 zł59 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu Czyżkówko przy ul Koronowskiej w nowopowstałym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł26 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt, nowoczesne studio z dużym balkonem przy ul. Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość: funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 25,56 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sybiraków

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł33 m² 45,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Nowy Rządz, ul. Sybiraków Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska prezentuje na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o pow. 50 m2. W cenie mieszkania miejsce postojowe w hali garażowej. Lokalizacja Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu niezwykle funkcjonalnego apartamentu na Osiedlu Zielone Tarasy. Dokonała lokalizacja osiedla pozwala nie tylko na szybki i sprawny dojazd do centrum i pozostałych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łyskowskiego

Brodnica,kujawsko-pomorskie

1 600 zł51 m² 31,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę bardzo ładne kompletnie umeblowane dwupokojowe mieszkanie w Brodnicy. Brodnica ul. Łyskowskiego województwo kujawsko-pomorskie. Układ mieszkania: - salon; - sypialnia; - kuchnia; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 450 zł67 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Kościuszki w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na wynajem Na wynjem przestronne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, idealne zarówno dla pary, rodziny, jak i pod inwestycję. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 200 zł45 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone, umeblowane, wyposażone, dwa pokoje na jarze! dodatkowo miejsce postojowe W garażu podziemnym do dyspozycji najemcy! Polecam 2 pokoje na osiedlu Jar na ul. Strobanda o powierzchni.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij