dowolna

Nieruchomości kujawsko-pomorskie - Oferty wynajmu nieruchomości

1 856 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 856 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona Aleja

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 600 zł39 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze piętrze w nowym budynku z windą w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Zielona Aleja 3! Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

23,76 zł/m²63 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na Chełmińskim Przedmieściu. 64m2 do własnej aranżacji (zmieści każdy Twój pomysł) 3 pomieszczenia + zaplecze + toaleta Parter (żadnego wdrapywania się po schodach) Blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz 2-poziomowe mieszkanie położone przy ul. Kozackiej na Koniuchach. Na powierzchnię 74 m2 składa się: - na pierwszym poziomie salon, kuchnia, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z parkingiem, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

71,84 zł/m²60 m² 4 298 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gabinet medycyny estetycznej Oferuję przejęcie cesji umowy najmu lokalu o powierzchni 59,83 m w prestiżowej części usługowej nowego osiedla Botaniq, przy ul. Chodkiewicza 19f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niemcewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ,najchętniej dla studentów,w bardzo dobrej dzielnicy przy ul.Niemcewicza. Lokal składa się z 2 pokoi,kuchni i łazienki,położony na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona Aleja

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w nowym budynku z windą w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Zielona Aleja 1! Ekspozycja okien: zachód!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waleniowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł85 m² 28,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących Osowa Góra jest dobrze skomunikowana z centrum i jednocześnie blisko wszystkich dróg wylotowych z miasta. W bezpośrednim otoczeniu jest całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 500 zł36 m² 41,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Toruniu przy ul. Dziewulskiego 24. Nieruchomość znajduje się na parterze w niskim bloku. Na 36m2, składa się: - osobna, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 950 zł70 m² 28,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego na toruńskich Bielanach (osiedle Universitas ) - przy ul. Św. Józefa - w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł39 m² 44,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 38,58 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wyżyny, ul. Bohaterów Kragujewca 2. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 000 zł8 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:-

Zapraszamy do wynajęcia urządzonego pokoju o wysokim standardzie, zlokalizowanego przy Szosie Chełmińskiej w Toruniu! Mieszkanie w centrum Miasteczka Akademickiego. Pokój dostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczęśliwa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

O ferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, ul. Szczęśliwa Bardzo ładne mieszkanie na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow.65 m o 2 pokojach,kuchni i łazienki położone na 6 piętrze w dzielnicy Kapuściska,aby utworzyć dodatkowy pokój właściciel ma świetny pomysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój dwuosobowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 200 zł19 m²

 

Piętro:5/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

70,54 zł/m²224 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem lokal użytkowy - 224 m2 - stare miasto - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni ok. 224 m2, na Starym Mieście w Toruniu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajecia jasna kawalerka przy ulicy Kościuszki 13a *powierzchnia 25 m2 *3-cie piętro, winda *ogrzewanie centralne *duży balkon *w pobliżu Dworzec pkp i Bydgoska Szkoła Wyższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł36 m² 54,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Toruń, stawki, ul. Łódzka 91. Pragniesz zamieszkać w cichym, komfortowym i nowym mieszkaniu, w znakomitej lokalizacji między starym a nowym mostem, na lewobrzeżu? Cenisz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 800 zł59 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

: krótko: mieszkanie w samym sercu dzielnicy Bydgoskie Przedmieście zaledwie 5-8 minut na Starówkę w prestiżowej inwestycji "mickiewicza Apartamenty". Mieszkanie przekona nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodociągowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo słoneczne, po remoncie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, duży balkon i piwnicę. W okolicy dużo zieleni, punktów usługowych i sympatycznych ludzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament na wynajem W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą wynjmu pięknego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłowska

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

900 zł36 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w naszym biurze. Do zaoferowania posiadamy dużą kawalerkę o powierzchni użytkowej 36 m2 , położona na 1 piętrze kamienicy przy ul. Orłowskiej. Wolne od zaraz! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sportowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

115,79 zł/m²19 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Opis nieruchomości Do wynajęcia nowoczesny lokal biurowy w prestiżowym biurowcu, idealny dla firm szukających komfortowego i reprezentacyjnego miejsca do pracy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

2 400 zł42 m² 56,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Granicznej 6, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i korytarza 42,5 m2. W mieszkaniu założona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

25 zł/m²140 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pomieszczenia magazynowe i socjalne 58 m2. Pomieszczenie handlowe 82 m2. Sklep mieści się na parterze kamienicy 3-piętrowej. W budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

28,57 zł/m²140 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w Łabiszynie.Całkowita powierzchnia obiektu to ponad 130m2. Nieruchomość ogrzewana jest dwufunkcyjną klimatyzacją, która latem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 050 zł44 m² 23,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trypokojowe mieszkanie w wieżowcu na bydgoskich Bartodziejach, przy ul. Wyszyńskiego 9 *bardzo korzystna lokalizacja pod względem komunikacyjnym i infrastruktury *przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, z dwoma parkingami ze szlabanem blisko budynku. Lokal o powierzchni 56 m2 usytuowany jest na 3 piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrowska

Włocławek,kujawsko-pomorskie

1 200 zł48 m² 24,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,37 mkw, położone na 1. piętrze bloku 4-piętrowego, przy ulicy Ostrowskiej, na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, z balkonem loggią, wykończone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 950 zł57 m² 51,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Tylko u nas* Mieszkanie na wynajem (dodatkowo miejsce postojowe w hali garażowej płatne 200 zł za miesiąc) Cechy oferty: - mieszkanie jest w pełni wyposażone (pralka, całe agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł39 m² 41,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra oferta! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie M-2 o powierzchni 38,6 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu leśne. W skład mieszkania wchodzi: -pokój 19,7m2 -oddzielna kuchnia 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (19m/13m), oddzielnej kuchni, łazienki, garderoby, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 400 zł23 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferuję do wynajęcia przytulne mieszkanie usytuowane na 7. piętrze bloku z windą, w spokojnej okolicy przy ul. Dziewulskiego w Toruniu. Budynek wyposażony jest w domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dzielnica Muzyczna. Do wynajęcia komfortowy apartament zlokalizowany na bydgoskim Osiedlu sens w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 110 m2 usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

78,65 zł/m²96 m² 7 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Makler Nieruchomości poleca na wynajem lokal biurowo- usługowy na parterze przy ulicy Jagiellońskiej, blisko centrum handlowego Focus. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kapitulna

Włocławek,kujawsko-pomorskie

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,99 mkw , położone na 2. piętrze bloku 5-piętrowego, wybudowanego w 2021 r., w terenie zamkniętym, przy ul. Kapitulnej we Włocławku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

42,68 zł/m²82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Pomieszczenia magazynowe i socjalne 45 m2. Sklep mieści się na parterze kamienicy 3-piętrowej. W budynku znajdują się trzy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tuwima

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum, osiedle Młodych - dwa oddzielne pokoje, po remoncie! Miło mi przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na trzecim piętrze w bloku z cegły blisko Starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

23 zł/m²200 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą addom Lokal handlowy 200m2 w ścisłym centrum miasta Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej na wysokości Placu Wolności. Cena 4600zł netto/miesiąc plus vat plus koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 600 zł38 m² 42,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u mnie! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m , zlokalizowane w Bydgoszczy przy ul. Świerkowej na Osiedlu Leśnym. To doskonała propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 750 zł49 m² 35,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia dwupokojowego mieszkania na ulicy Cichej w niskim czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz

Toruń,kujawsko-pomorskie

41,38 zł/m²58 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal centrum na wynajem *** starówka *** Przedstawiamy ofertę lokalu do wynajęcia w ścisłym centrum Torunia! Lokal z wejściem od ulicy Żeglarskiej w oficynie o pow. 58 m2. Miejsce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij